0 oy
193 göst.
Diğer kategorisinde (1,720 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar kuzenim 13 gündür doğum yapmış 2. Sezeryanı  normal kanaması varken bugün baya fazla akıyor diyo bol bol geliyormuş bardaktan boşalırcasına resmen sizce normalmi bu   korkuyorum diyor sizce nedendir
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

7 Cevaplar

0 oy
(1,720 puan) tarafından

En İyi Cevap
Kızlarrr bilen yokmu
-Reklam-
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Bunu en iyi doktor bilir canım mutlaka gitsin
(1,720 puan) tarafından
Yarın gitse olurmu sabaha kadar sıkıntı olmasın
(1,720 puan) tarafından
Tıka dedim ama öylede olmazki
(1,245 puan) tarafından
Post kapatıldığı için buraya yazıyorum fazla kanama normal değil belliki bir sıkıntı var fazla kan gitmesinden dolayı bayılabilir kesinlikle sabahı beklemeden acile gitsin
(1,720 puan) tarafından
Teşekkürler canım ne alaka ya postum kapanıyor ikide bir diğeri uzun başlık bunu kısalttım gene kapandı
(12,854 puan) tarafından
Şuan gitsin bence kan kaybediyor sonuçta
0 oy
(3,392 puan) tarafından
Bence bir acile gitsin asiri kan kaybi olur birde 
(1,720 puan) tarafından
Haklısınız sağolun
0 oy
(15,160 puan) tarafından
Bilgim yok dostum. Post yukari 
(1,720 puan) tarafından
Teşekkürler ♥︎♥︎♥︎
0 oy
tarafından
Değil bence bardaktan bossalircasina diyor acile gitsin kesinlikle.
(1,720 puan) tarafından
Ayn çok geliyormuş oda korkuyor
tarafından
Kız gitsin işte ne bekliyor
(1,720 puan) tarafından
Söyledim canım gidicem dedi
tarafından
Bende sezeryan oldum yaklaşık 45 gün falan sürdü ara ara kesiliyordu bir kaç gün ama o kadar fazla olmadı canım yani acile gitmekten zarar gelmez için rahat olur
0 oy
(345 puan) tarafından
Bende sezeryan oldum ama kanamam normaldi düşükte baya bir kanamam olmuştu  bol bol su içsin canım içini temizler bikac gün içinde geçer bence dikislerini aldırmaya giderse bir sorsun zaten gidip bir muayene olması lazım ben gitmiştim doktor demişti doğumdan sonra gel dikislerini alıp bakalım diye 
(1,720 puan) tarafından
Yaa kanama durmazsa sıkıntı olmazmı
(345 puan) tarafından
Çok sıkıntı canım kan kaybı çok kötü Allah korusun ölüme kadar gider yarın çocuğu birine bıraksın kadın doğum a bı gitsin ultrasonla muayene etsin inşallah bişey çıkmaz
(1,720 puan) tarafından
İşte durmuyor kanama sabaha kadar sıkıntı olmazmı git dedim için rahat olsun dedim gidicek galiba teşekkürler
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Aşırı şiddetli ise beklemesin şimdi gitsin değilse sabahl muhakkak gitsin fazla kanama iyi degil

(1,720 puan) tarafından
Haklsınız sağolun

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 130 göst.
26 Şubat 2024 Diğer kategorisinde BETIGUL (1,720 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 162 göst.

379,242 soru

11,352,014 cevap

34,822 kullanıcı

...