0 oy
106 göst.
Aile kategorisinde (49 puan) tarafından
Kızlar eltimin oğlunun doğum günü var bende çok seviyorum onları ne hediye alsam daha önce takım falan aldım hep şimdi bir yaş doğum günü var farklı bişey almak istiyorum onlar benim oğlana mont almışlardı ben ne alsam acaba fikir verir misiniz

6 Cevaplar

0 oy
(152 puan) tarafından
Sende mont alırsan kısasa kısas gibi olur bir kaç tane yazlık takım alabilirsin yada şişme yelek yanında felan yani ona eş değer olabilecek kalitede gerekirse iki üç takım alırsın içine sinene kadar durumun varsa gram tak 
-Reklam-
0 oy
(27,339 puan) tarafından

Spor ayakkabı olabilir

0 oy
(3,249 puan) tarafından
Zeka geliştirici oyuncak, kitap, kıyafet, ayakkabı, çocuk bornoz takımı, süslü şekilli mama tabakları kaşıkları, kaliteli bi suluk. Tüm bunlardan karışık bi kutu :) 
(877 puan) tarafından
Zeka geliştirici kitap dedin de biri bana böyle bişi hediye etse "ne yani benim çocuğum sala.k mı derdim"
Ay valla okur okumaz aklıma bu geldi
(3,249 puan) tarafından
Aa çok ilginç :)
Ben çok sevinirim. Yapboz, takıp çıkarmalı şeyler(üçgen kare ahşap bloklar), ilk kelimelerim diye geçen kart setleri, yükselen zeka yayınları 2 yaş etkinlik kitabı gibi.
Hem çocuk çok sever hem hepsi geliştirici diye düşündüm.
 Art niyetle oyuncak mı alınır. Bilemedim.
(877 puan) tarafından
Kız zati olayı gırgıra aldım art niyetim yok
(3,249 puan) tarafından
:)  :) :)
Ben de art niyeti sizin için dememiştim, alan için dedim.
(49 puan) tarafından
Yok zaten bende çocuğu da çok seviyorum çok istiyorum güzel bir şeyler aliym sağolun yorumlarınız için
0 oy
(239 puan) tarafından
Bütçeni zorlamazsa uzaktan kumandalı araba alabilirsin biz arkadaşımıza 2 yaş gününde öyle yapmıştık çok sevinmişti veya yaz geliyor eğer yoksa top havuzu tarzında oyun alanı oluşturacak şeyler alabilirsin kıyafet herkes getiriyor çünkü beğenir beğenmez olur olmaz diye düşünüyorum ayakkabı da olabilir 
0 oy
(792 puan) tarafından
Cocuklara oyuncak kitap tarzi şeyleri seviyorum, mont almış sende bir ayakkabı alabilirsin ya da
0 oy
(229 puan) tarafından
Babası hangi takımı tutuyorsa grampon al çokta sevinirler çocuk bir yasina girmiş yaa çokta mutluluk verir oğlum buyumuste maç yapıyor gibisine 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 275 göst.
+1 oy
3 cevap 193 göst.
3 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Zeynep1314 (172 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 164 göst.
0 oy
2 cevap 177 göst.
29 Mart 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde aslanbebek (18 puan) tarafından soruldu

378,370 soru

11,325,609 cevap

34,778 kullanıcı

...