0 oy
83 göst.
Diğer kategorisinde (41 puan) tarafından
Arkadaşlar oğlum 2 buçuk yaşında. 3 gündür tuvalet eğitimi veriyorum . Hiç bir şekilde söylemiyor , ve yaptığında rahatsız olmuyor. Küçük mu diye düşünüyorum. Her yolu deniyorum . Konuşuyorum umursamıyor.. Daha zamanı gelmedi mi diyorum kendi kendime. Sizde durumlar nasıldı?

7 Cevaplar

0 oy
(603 puan) tarafından
Benim oğlumda aynı yaşta götürürsem küçük çişini yapıyor götürmezsem söylemiyor altına yapıyor ve bu durumdan çokta rahatsız olmuyor 1haftadan fazla denedim galiba değişen birşey olmayınca bıraktım kime sorsam erkek çocuğu olan, hiç şaşmadan 3 yaşında öğrendi diyorlar, bende ramazandan sonra tekrar denerim ya da havalar ısınınca kendime ve çocuğuma eziyet etmek istemiyorum milletin baskısı yüzünden...
(41 puan) tarafından
Ya bende inat ettim ilk oğlumda biraz geç alıştı diyorum belki buda öyle olur.  Aksine bana çevrem diyoki erken ama ne bileyim ya
(603 puan) tarafından
Sabırlıysan çocuğuna bağırıp kızmıyorsan devam et ama vakti gelmemiş gibi gözüküyor
(41 puan) tarafından
Yok kızmıyorum
-Reklam-
0 oy
(3,378 puan) tarafından
Zamanı gelmemiş.... 
0 oy
(15,227 puan) tarafından
Böyle böyle ogreniyolar. Tek ilacı zaman 
0 oy
(233 puan) tarafından
Emin ol zamanı cnm benim oğlum bir buçuk yaşında çiş yapmaya başladı ve gündüz bez takmiyordum iki yaşında kompile kesmiştim zamanla alışır merak etme
(1,279 puan) tarafından
Her çocuk aynı değil
0 oy
(2,011 puan) tarafından
daha zamani olmaybilir çocuklar hazir oldugunu belli ediyor bi sekil
0 oy
tarafından
Benim oğlum bir buçuk yaşında ogrenmisti hatta kendjm yapcam deyip kendi yapmıştı şuan büyüdü maşallah aslanım 11 yaşında kızım ikibucuk yaş hagla ogretemedim :) diğer kızım bir yaşında bakalım kizlarim ne zmn ogrencek :) dert etme bnce arkadaşım birgün ogrenirler 
0 oy
(1,431 puan) tarafından
Ben oğlumu 24 aylıkken başladık tuvalet eğitimine ilk birkaç gün kaçırdı sonra güzel alıştı her çişi geldiğinde tis tis diye söylerdi ben çok safım gerçekten bunu herkese söyledim oğlum kolay. Alıştı diye hiç zorlanmadı dedim gece bile tutardı çocuk sıkıştığı için ağlardı uyanırdı o derece güzel alıştı iki ay gibi bir sürecin sonunda oğlum çişini kaçırmaya başladı ilk başlarda şaşırıyor yada oyuna dalıyor falan diye düşündüm sonra gittikçe tamamen tuvaleti unuttu gibi hep altına yaptı ve sonuç tekrar bağladım bir hafta gibi sonra yine açtım ve hala öyle günde illa iki üç kez kaçırır maalesef 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 503 göst.
3 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 73 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde Annelikguzell (979 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 153 göst.
0 oy
2 cevap 86 göst.
8 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selma&furkan (962 puan) tarafından soruldu

380,100 soru

11,378,893 cevap

34,864 kullanıcı

...