0 oy
217 göst.
Diğer kategorisinde (1,032 puan) tarafından
Özel güvenlik kursuna yazıldım kızlar hiç canım istemiyor yani o kadar okudum ettim parayla gidip gelmek zoruma gidiyor ya bide şu konu çok canımı sıkıyor saat 10dan öğlen 1e kadar sürüyor kızlar kızımda atak dönemimi neyse bilmiyorum 2 yaşında sabahtan akşama hem durmuyor hemde  kimse bakmıyor kız kardeşimde yanımda  inanı ki kimse dilindende anlamıyor gelip bi oynayıp kaçıyorlar eşimde öyle saat kaç yorgunum daha önünde geldi bi sevdi gitti uyudu akşamda gidicek işe işte desem taş taşıyor sabaha kadar şarkı türküyle nöbet tutuyorlar uyuyor bazen orda da sabah gelicek ben gidicem ama kızıma nasıl bakıcak aklım almıyor gündüz zaten gelir gelmez yer kahvaltısını uyur akşam yine öyle çocukta parmakla göstersede anlamıyor yemek bile desem yedir yediremez sadece sevmeyi bilir o derece birkaç saat ama aklım onlarda bundan dolayı gidesim varsada gitmek istemiyorum bir yandanda git birazda o baksın diyorum sonrada geri annelik vicdanım geliyor o saate kadar birşey yediremez aç kalırsa diye  size danışmak istedim kafam allak bullak kızlar ya.

4 Cevaplar

0 oy
(3,099 puan) tarafından
Kurs için bisi diyemem ama senin kadar onunda cocugu bırak kızıyla zaman geçirmeyi yemek yedirmeye öğrensin.  Çocukları üzerindeki sorumlulukları sadece kendinize yüklemeyin öğrenecek yapamıyorsa da
(1,032 puan) tarafından
Ya az önce uyudu uyudu geldi baktım hala gözleri kapanıyor git yat dedim ya hep yatıyor böyle birşey olamaz evde patlamak üzereyim gitsemde olan çocuğuma olucak diyede üzülüyorum çocuğa baksın diye gidicem ama orda yüz defa ararım acaba yemek yedimi bide sürekli ağlıyor yedirebildimi diye içim içimide yer baksın bende bak diyorum ama bilerek çocuğun istediğini yapmayıp ağlatıyor biliyor dayanamayacağımı hemen gelip alıyorum o da gidiyor çok kurnaz
(3,099 puan) tarafından
Valla sen annesi isen o da babası herseyu üstlenmekten vazgeçin adamlarda uyanık kullaniyolar
-Reklam-
0 oy
(504 puan) tarafından
Ay hiç durma git onlar da öğrensin anlamaya çalışsınlar çocuğunun dilinden kızn neden öyle özel çocuk mu konuşması filan nasıl telefon tv açmadan bikaç saat zaten baksın bence park yaşı zaten parka filan götürüp bir iki de oyuncaklarla oynatsa sen gelirsin zaten 
(1,032 puan) tarafından
Kızım 2 yaşında canım kendince kelimler bulmuş ve bizde onu anlayamıyoruz dediklerini anlayamayıncada sinirleniyor ağliyor bide yaş itibariyle dahada aksi parkada götüremiyor olduğumuz il fena soğuk canım donuyoruz ondan çocukta hep evde eşimde sağolsun hiçbirşeyi üstüne alınmaz ama yarın gidicem bakayım napıcak.
0 oy
(5,357 puan) tarafından
Benimde yeniletmem lazım . Benim kız 4 yaşında ablam ben bakarım demişti haftada kaç gün gidiceksin bide ücreti ne kadar ben 8  yıl önce silahlı almıştım unutmuşum ders süresini . Allah yardımcın olsun
(1,032 puan) tarafından
Sağol canım benim bu hafta çarşamba yani yarın başlayacak 15 gün sürüyor dediler ücrette 7 bin bize sınavı bilmem nesi 13 bine geliyor dediler canım silahlıya yazıldım bende de korkuyorum ya beceremezsem diye
(5,357 puan) tarafından
Korkma çok kolay silah atışı zaten sınavdan önce silah atışı eğitimi veriliyor . fiyatı çok fazla olmuş ya
(1,032 puan) tarafından
Ya canım bide kızım küçük gittim almam taa temmuzu bulur diyor fiyat 13 bin tası tarağıda çok sınava giricen diyor sınavda 27 nisanda  eşim askeri personel o da diyo git kart elinde bulunsun ama bilmiyorum yani gerek yok diye ben düşünüyordum o benden daha çok istiyor
0 oy
(832 puan) tarafından
Böyle düşündügümüz için becerememiş oluyorlar bırak kursu ben sağlık ocağına gttm geldim uyuyorlar ken yarım saat lık iş balkonda yagmur da babasıyla beni bekliyor başta hata yaptık smdi beceremıyor  da

Bence bırak öyle ömür geçmiyor ben artık denemeler

Yapıyorum gurbetteym ikinci geliyor nasıl yemek yicek nasıl uyucak dıyr düşünüyorum üstelik  yaşına gircek 2 ay sonra 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 475 göst.
0 oy
10 cevap 283 göst.
12 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 68 göst.
0 oy
84 cevap 1,785 göst.
6 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,337 soru