0 oy
282 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar ben çok buz yiyorum yaa:angel: yemesem eksik hissediyorum kendimi. Tutamıyorum da. Durmak istiyorum ama yok dayanamıyorum bir küp atıyorum ağzıma. Havalar soğuk. Ben hala buz yemek istiyorum acaba neden böyle. Bi sorun var da ondan mı oluyor acaba. Bu alışkanlıktan nasıl vazgeçicemm :/ benim gibi yiyen var mı 

10 Cevaplar

0 oy
(3,610 puan) tarafından
Demir eksikliğinden oluyor cnm bende çok yerdim bı ara
-Reklam-
0 oy
(6,192 puan) tarafından
Kanlarina fln baktırdın mi değerlerin düşükse ondan da canın istiyo olabilir
tarafından
Kan değerlerim hep düşük oluyor genelde. 54 gün önce doğum yaptım orda bile bu yüzden zorluk çektim
(6,192 puan) tarafından
İlaç ile düzelmiyor mu
tarafından
Hayır maalesef
0 oy
(119,343 puan) tarafından
bosver bende yiyorum
0 oy
(679 puan) tarafından
Magnezyum eksikliğinden maden suyu günlük 1 tane
0 oy
(3,903 puan) tarafından
Kiz amannn ye gitsin zararli bir şey  degil ya hatta seni daha direncli kuvvetli yapar
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ye gitsin kız can boğazdan gelir :D 
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Valla neyden olduğunu bilmiyorum da bekarlığımdan beri bende vardı aynı şekilde buz yapmak için fazladan kalıp alırdım bi kalıbı bitirmeden brakmazdım. Kış geldiğinde kar yağsa yiye yiye okula giderdim. Son 1 senedir belki daha fazla hamileyken birden yemek istemedim bıraktım ozamandan beridir sürmüyorum ağzıma ama hep dediler bişey eksikliği vardır diye git bi baktır bence. 
tarafından
Ben de hamileyken alıştım daha bırakamıyorum
0 oy
(1,235 puan) tarafından
Ne kadar yedim bi ara baya 4 5 ay yedim herkes kiziyodu ama sigara bagimliligi gibiydi asla kendimi durduramiyodum disari cikarken bile yanima aliyodum snra dr gttim kanima baktrdim dr ilac verdi gecti cok şükür simdi istesemde yiyemiyom
0 oy
(7,948 puan) tarafından
Hamileyken canım buz çekiyordu. Dolaptan alıp yiyodum ama sonra geçti şuan hiç çekmiyor 
0 oy
(48,695 puan) tarafından
ben buz yesem oracıkta ölürüm heralde.yazin bile suyu ilistirip icerim☺️ zarari olur mu diye doktora sor en iyisi

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 250 göst.
19 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Minik20 (5,351 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 217 göst.
27 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Nalankt (1,028 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 68 göst.
0 oy
84 cevap 1,785 göst.
6 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu