0 oy
273 göst.
Diğer kategorisinde (316 puan) tarafından
Daha önce de eşimin babasına söyledim bak nerdeyse otuz yaşındayım neyi nasıl yapmam gerektiğini veya yapıp yapmama gerektiğini biliyorum bana şöyle yap bunu yap deme diye. Sofraya tuz koyarım oraya koyma misafirim gelir ilgilensene su versene limon koysana çayına niye öyle kestin niye böyle yaptın kızım şöyle yap boyke yap. Yani bıktım bir iki saatliğine evime geliyor ama gerçekten bıktım.  Böyle bir adama ne yapayım nasıl derdimi anlatayım dize getireyim. Daha önce defalarca tartıştık bu yüzden çıldırmama ramak kaldı. 

5 Cevaplar

0 oy
(411 puan) tarafından
Sende Kendi bildiğini yap bazen bayiyo yaa 
(316 puan) tarafından
Gerçekten insan çıldırma noktasına geliyor. En son anneme de öyle bir şeyler dedi misafir var diye sustum ama gerçekten kaldıramıyorum
(411 puan) tarafından
Çok yaşlımi
(316 puan) tarafından
Değil ya. Ellilerinde
(411 puan) tarafından
Kız bildiğini yap o yaşta kiler insanları biraz hor görürler amcamdan bilirim
-Reklam-
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Yapısı geregidir ya da inadına yapıyordur.yani biliyorsun buyuzden çok tartistuk ettik birbirimizi kırmadan iki saat oturalım edelim de işime karışma de 
(316 puan) tarafından
Ay gerçekten hiç çekemiyorum canım hem de hiç. Konuşmuyorum onunla muhatap olmak istemiyorum ama mesela diyelim çaydanlığı bir ıslak bezin üstüne koyarak getirdim. Hemen bana diyor ki nihalen yok ya niye yok niye oraya koydun bir de milletin içinde elli defa. En son diyor yarın gel sana nihale çaydanlık altlığı vereyim. Ya kardeşim sana ne belki kullanmak istemiyorum böyle daha hoşuma gidiyor. Yani alacagim varsa da almak yapmak istemiyorum
(1,358 puan) tarafından
Anammm ne bu ya kaynanadan beter .sonuna kadar haklısın böylesi çekilir mi hiç.esin de mi aynı yani destekçi degilmi o konuşsun daha etkili olur belki
(316 puan) tarafından
Ah kaç kere konuştuk duvara konuşur gibi sozcuklerimiz havada uçuştu
(1,358 puan) tarafından
Kaynana yok mu ondan mı geliyor zırt pırt
(316 puan) tarafından
Var canım o da kocasının kopyası
0 oy
(9,022 puan) tarafından
Bazı İnsanlar öyle ya. Mesela benim annem asla kötü niyetle değil yemek mi yaoiyom gelir görür yemek yap der eee anne zaten yapiyom :D kaynanam mesela cam siliyom hee camları sil kızım eeee zaten siliyom :D ayrı bir keyif alma yöntemi bu heralde ama insan cidden sinirleniyo eeee yetooo artık oluyo 
(316 puan) tarafından
Keşke sadece bu bahsettigin konularda olsaydı. Mesela dedeme yağ çekecek dedem kalkacak koltuktan bana diyor ki tut kizim dedenin kolundan kaldır oturt falan.
0 oy
(13,328 puan) tarafından
Eşarbı eteği tutuştur eline sen bu işleri çok biliyor gibisin istersen kendin hizmet et de 
0 oy
(591 puan) tarafından
Benim kaynanami anlatıyorsun sandım bi an herseyi sadece kendi biliyor gibi davranıyor ben tamam diyip bildiğimi okuyorum o an o sussus yeter yok dersem uzatacak özünde kötülük yok aslında herseye müdahale etmek otorite kurmak istiyor üzerimde benim dediğimi yapsın ona alışsın istiyor ama kusura bakmasın:)

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 90 göst.
1 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Canimkendim (106 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 294 göst.
23 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Abcdefkjlmn (218 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 572 göst.
28 Eylül 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,283 soru

11,414,246 cevap