0 oy
57 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (404 puan) tarafından
Günaydın anneler kızım vajina kenarlarını bir ksc gündür kasiyordu hep bakıyordum yara kızarıklık falan yoktu biraz önce vajina dudaklarından popoya doğru kızarıklık fark ettim ve iç çamaşırı yeşilimsi bir şekilde ıslanmıştı acaba mantar gibi birsy  oldu başına gelen var mı ya lütfen yardımcı olsun birisi randevuda bulamadım ki...

5 Cevaplar

0 oy
(3,357 puan) tarafından
Bende de var büyük ihtimal  enfeksiyon var idrar tahlili  yapin
(404 puan) tarafından
Ama koku falan yok çisinin rengide normal yani enfeksiyon koku yapmaz mı ay bilemedim ki ya randevu alır almaz goturcem zaten doktora
(3,357 puan) tarafından
Benim koku yokdu  sadece kaşıntı vardı  cnm
-Reklam-
0 oy
(404 puan) tarafından
Kızlar ne olur yardım edin lütfen 
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Yeşil olması beni korkuttu canm ,sağlık ocağı yakınsa sana git hemen tahlili felan bekleme antibiyotik verir krem verir bekledikçe ilerler canm bendede aynısı oldu 5 ay da zor geçti kızarıklık travazol verip yolladılar hep maffoldim com geçmiş olsun  iç çamaşırı giydirme kızına , ama ihmal etme ilerler 
(404 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun canım olmazsa sağlık ocağına götüreyim kızım kesinlikle göstermez ki nasıl doktora göstereceğim bilmiyorum üstelik erkek kıyamet koparır kızım
(241 puan) tarafından
Canım doktora gittiğin Zaman sadece şikâyetlerini dile getir doktor idrar tahlili yapar büyük ihtimalle enfeksiyon var oda kaşıntı ve kızarıklık yapar .
(1,015 puan) tarafından
Muayene etmez canm doktor , istersede kabul etmezsin ilaç yazıyor hemen
0 oy
(289 puan) tarafından
Cnm enfeksiyon olmuştur sirkeli su yapıp lavaboya götürdüğün de yıka o suyla 
0 oy
(892 puan) tarafından
Benim kızımda 4 yaşında gece aglayarak uyandı anne kaşınıyor diye sabaha kadar popo ve vajinasını kaşıdim kalktım yıkadım travazol krem vardı çok az onu sürdüm sonra uykuya daldı gece randevu almaya çalıştım hep doluydu 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 74 göst.
1 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Emir112021 (136 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 87 göst.
14 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Yigidim_33 (695 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 108 göst.
0 oy
2 cevap 94 göst.
10 Eylül 2022 Diğer kategorisinde doddili (3 puan) tarafından soruldu