+1 oy
346 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (5,191 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Bir muge anli fani kolY yetismiiiyyy:) dunde izleyememistim  tekrarlar izlyem

6 Cevaplar

0 oy
(1,655 puan) tarafından
Nerden izlediğini anlayamadım valla bacim
(1,655 puan) tarafından
Ha tamam şimdi anladım :D
-Reklam-
0 oy
(27 puan) tarafından
Sn napıyon orda :)
(5,191 puan) tarafından
Elektro:). Bölgesel incelme dilan polat:)
0 oy
(49,835 puan) tarafından
bugun izleyemedim aksama bakicam tekrarina☺️☺️
(5,191 puan) tarafından
Ay aynn eksiklik oluo  yaa insan ertesi gunki gelismelerde  anaaa bu konu buraya ne ara geldi dio kacan bolumu izlemeyince:)
(49,835 puan) tarafından
simdi bitirdim bide esmi cinayetler çıktı onlara niye baktyysam psikolojim bozuldu iyice gece gece
0 oy
(7,744 puan) tarafından
Ayyy bir gün bile bakmadım ne bulurlar bilmem ne katar insana onu da bilmem.
(3,125 puan) tarafından
Valla dizilerden çok daha fazla şey kattığı kesin ordaki olaylardan kendine ders çıkartıyorsun
(5,191 puan) tarafından
Ay aynn bagimlilik. Kacirdigim bolumleri ya dinliyorum  mutfaktayken falan yada gece 2x hizlandirip izliyorum hizlica yatarken :)
(7,744 puan) tarafından
Vakti mi harcayacağım son şey bile olamaz izleyecek olsam yirmi senedir izlerdim:)
(3,125 puan) tarafından
Valla bence boş dizileri izliyorsan asıl o en büyük zaman kaybı, buradaki olaylar gerçek yaşananlar gerçek hangi işin sonu nereye varır öğreniyorsun büyük bir hayat dersi bence ;)
(5,191 puan) tarafından
Ben bu uygulamayi muge anliya benzetiyorum valla 7 24 aksiyon surekli binolay. Aaaa nelerde varmis hayatta vay anasini dedirtio haline sukru ogretio. Valla bu  uygulamayi sevem amacim mugeanlinin reklamsiz ve kesintisiz bir benzeri gibi olmasi bence:)
0 oy
(3,125 puan) tarafından
Aa ben hiç kaçırmam 
0 oy
(3,013 puan) tarafından
Konudan bagimsiz g5 mi ? Kiz senin hizina yetisemiyorum :) yeni mi basladin etkisi var mi ? Bana 2000 tlye 3 seans dediler. Cok etkili dediler ama 3 seansta ne kadar fark eder diye sicak bakmadim.
(5,191 puan) tarafından
Yani bastiriyor wvet. Aciyor ama acisiz guzelik olmaz kaş alirken bitik alirkende aciyo misal:)
(3,013 puan) tarafından
Insallah ise yarar cektigine degsin :) en iyisini yapiyosun valla insan kendine bakmali.
(5,191 puan) tarafından
Dunki kiz baya bastirmis dipotensi.:) bastirarak tapti. Sirt  yanlarim morarmis :) esim dio napiyolar dovuylarmi seni:)  iyi yari guclu kuvvetli bi kizdi dunki kiz anami aglatmis
(3,013 puan) tarafından
Aman cektigine degsinde varsin morarsin gecer nasilsa :)
(1,185 puan) tarafından
:))) inşaAllah geçer geçmiş olsun

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 766 göst.
13 Şubat 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Zumra rana (4,152 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 280 göst.
30 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 381 göst.
27 Ağustos 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 380 göst.
8 Eylül 2020 Aile kategorisinde Ecrin in annesi ❤️♥️ (947 puan) tarafından soruldu

397,188 soru

11,879,675 cevap

35,995 kullanıcı

...