0 oy
456 göst.
Aile kategorisinde (700 puan) tarafından
Anlamında bı kzii benim kızımla yaşıt. Üç yasindalar 

. Kızım oyuncakları paylasmayip çok agliyo ablamda kızına diyo bırak kızım o deli o ***** gitme yanısına. Bir iki kere dedi bişey demedim. Geçen yine kuzenim falnda vardı kalabalıktı. Herkesin için kızı hiç normal değil hep agliyo faln diyo tamam çok agliyoda yani demese tuhaf geldi bana. Kızına o şekilde öğretmesi ayrıca tuhaf kuzenimde niye kıza salk diyosun daha küçük faln dedi oğlumda yedi aylık adı Taha onada Tahir deyip duruyo ben Taha ismini sevmiyorum Tahir dicem diyo. 

14 Cevaplar

+4 oy
(6,578 puan) tarafından
Ben bazen bazılarınızın sabrına şaşıp kalıyorum bacım.
(700 puan) tarafından
Normalde muhattabi kesmiştim annemlere gidince zorladı annem bende ölümlü dünya deyip bariştim. Çünkü çok kötü lafları oluyo. Ben pek dışarı çıkmıyorum annemler uzak biraz bana diyo çok anormalsin insan içine cikmiyosun fln
(15,243 puan) tarafından
Ay kesinlikle ne münasebet. Çocuğumun adına başka bir şey diyecek kızıma slk diyecek hiç çekinmem sensin sa.lak derim
-Reklam-
0 oy
(4,259 puan) tarafından
Yüzüne diyeceksin sen mi çocuksun kızım mi çocuk çocuk gibi konuşma bir aklı başında ol küçücük coxucugun dedikodusunu yapma de
(700 puan) tarafından
Normalde zaten konuşmuyorum annemin zoruyla konuştum. Bide kızına meyvesiyi vermiş kızımda görünce ağladı bende yok başka heralde diye düşündüm. Sonra annem bı tane kizisinada getir cedide oyke getirdi. Demedi günahtır iki saattir bunun için agliyo diye
(4,259 puan) tarafından
İki tane yeğenim var kendi çocuğumdan farksız bekardim  yeğenim oldu hep diyorum ben annelik duygusunu sanki yegenimde tattım o kadar çok severim teyze anne yarısı değil anne bütünü diyorum ben ablanın ruh sagliginda problem olmalı yeğenin olmasa bile bir çocuğa böyle konuşulup davranılmaz
0 oy
(17,448 puan) tarafından
Çocuk değil de ablan s.lak heralde. Kusura bakma da. Bu nasıl bı zihnyet. İzin verme çocuğuna öyle söylemesine. Ayıp ediyosun benim çocuğunda senin de yeğenin falan de. 
(700 puan) tarafından
Aynen bide pedagoga götür hiç normal değil bu kadar ağlaması diyo. Kızımda çok konuşkan çok akıllı bı çocuk ama onlarda çok ağladığı için öyle giruyo
(17,448 puan) tarafından
Ya diyelim ki çocuğun gerçekten pedelagoga gitmesi gerek. Olabilir de. Ama.bu daha düzgün kırmadan söylenir. Ablan garip
0 oy
(19,781 puan) tarafından
Tuhaffff çocuğa bu şekilde konuşanın ruh halinden şüphe duyarim
(700 puan) tarafından
Evet tuhaf biri bide benim tuhaf olduğumu soyler. Oğlumun ismini begenmiyo diye değiştirip duruyo sen begenmiyoda olsan anne babası koymuş söylüyorum ama dinlemiyo
(19,781 puan) tarafından
Ay Allah sabır versin ya
0 oy
tarafından
Bazen bazı insanlar var ki bırak görüşmeyi tenezzül edip açıklama bile yapmam direkt keser atarım. Bence ablan seni ezmiş zamanında şimdi çocuğuna öğretiyo ilerde de böyle zorba yetiştirdiği çocuktan da hayır bekler.
(700 puan) tarafından
Beni değilde büyük ablami çok ezdi. Kendini hep ön plana çıkarmaya çalışırdı halada öyle
tarafından
Belli zaten canım az çok yapısı
0 oy
(3,582 puan) tarafından
Kusura bakmayın. Ablanız olgunlaşmamış, bencil ve saygısız. Geçimi çok zor biri. Ama atsan atılmaz satsan satılmaz. Güzel güzel anlatın bence. 
0 oy
(7 puan) tarafından
Tamam da sen çocuğuna ***** diyince neden sustun sinir oldum sana duysam kıyameti kopartirdim hadi bir şey diyemedin ablana teyzesine çekmiş deseydin ya 
0 oy
(799 puan) tarafından
Ablamda olsa büyük tepki verirdim yazık değil mi çocuk anlıyor psikolojisini etkiler ve benim çok zoruma giderdi ya benim oğlum daha 2 aylıktı ağlıyordu durmuyordu herkes seni hiç yatirmiyor yaramaz olacak bu nasıl bebek diyorlardı ona bile bozuldum yani 
0 oy
(3,479 puan) tarafından
Benim kardesim boyle dese (ben ablayim) hos demez asla da, agzina ederim. He edemiyosan muhattabi kes direk.
0 oy
(3,525 puan) tarafından
Bu yazdıklarından anlıyoruz ki ablan sorunlu pek ciddiye alma.

Evladın ile ilgili rahatsız edici bir durum olduğunda yigenine, canım x paylaşmayı pek sevmiyor ustelik izin almadan kullanılmasından rahatsız oluyor izin alırsan x verir değil mi diye konuşma nasıl yapılır öğrette ablana biraz örnek alsın.Bu arada annen çok kötü bir kelime kullandi çok kaba değil mi sen o kelimeleri kullanma tamam mı cnm benim demeyi de eklemeyi unutma.
0 oy
(1,457 puan) tarafından
Bence kızda değil

Kesinlikle ablanda sıkıntı var

Önce kendisinin bir psikiyatri uzmanı gitmesi gerekiyor 
0 oy
(5,383 puan) tarafından
Ablan sa.lak yada deli olabilir mi 
0 oy
tarafından
Teyzesine çekmiş derdim..... 
0 oy
(378 puan) tarafından
Konuşma sana zararı varsa benimde abim aynisini yapıyordu oğluma bir değil iki değil üçüncüye s.iktir git dedim ugrasilmaz öyle insanla

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 578 göst.
25 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Nesibeturann (186 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 644 göst.
24 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 394 göst.
8 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 290 göst.