0 oy
50 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kol ağrısı göğüs sıkışması neden oluyor ve napmam gerek

image

image

image

3 Cevaplar

0 oy
(7,977 puan) tarafından
Kolesterol yüksek çıkmış evet spor yürüyüş fln yapman gerekiyor
(790 puan) tarafından
Birde günde 2 tane ceviz en az
tarafından
Kalp sıkışması ondanmı
(790 puan) tarafından
Hamilelik sürecinde benimde yüksekti karaciğer yağlanması birimi testlere sokmuştu beni orda kolestrol yüksek çıkmıştı doktora sordum doktor kalbin hamilelikten fazla çalışıyor ondan kolestrol yüksek çıkmış endişe etme dediler ama sende normalde yğks3kee olabilir
tarafından
Peki bu trigliserid nedir. Baya yüksek. Bu arada cevap verdiğiniz için teşekkür ederim yorumsuz bırakmadığınız için
-Reklam-
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Kötü mü besleniyorsun . Yani abur cubur tatlı şeyler çok mu tüketiyorsun 
tarafından
Ondanmıdr çokmu kötü
(1,186 puan) tarafından
Çok kötü değil ama dikkat etmen lazım. Sağlıklı beslen sebze ağırlıklı . Zeytinyağı kullanmaya özen göster . Az ve dengeli beslen bide yürüyüş yap düzelir Allahın izniyle
tarafından
Kalbi sıkıştı bi ara ondanmıdır. Eşimin tahlili
(1,186 puan) tarafından
Yani doktor değilim tabiki bilemiyorum ama eğer kötü besleniyorsa damar tıkanıklığı olabilir belki kolestrol yapıyordur belki demir eksikliği ki yapabilir . Doktor en doğru cevabı verir . Panik yapacak bişey yok sadece artık sağlıklı beslenmeye özen gösterin
0 oy
(3,753 puan) tarafından
Kolesterolden dolayı kol ağrısı olur. Çay tüketimi fazla galiba azaltmak gerek bir de demir ilacı başlayabilir dr. Sebze ağırlıklı ve yeşillik ağırlıklı beslenmeli Kolesterol ilacı başlayabilir dr. Bol bol yürüyüş veya spor bir de mutlaka 2 lt su. Sigara alkol bırakmalı eğer varsa. Çok geçmiş olsun 
tarafından
Çay içmiyor hiç alkolü yok sadece sigarası var devamlı yürüyüş yapar ama bi ara kalbi çok sıkıştı ondanmıdır.

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 361 göst.
0 oy
29 cevap 917 göst.
27 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 236 göst.
24 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Toprak_Hilal (2,369 puan) tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 779 göst.
22 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Arifekalan (157 puan) tarafından soruldu