0 oy
350 göst.
Diğer kategorisinde (916 puan) tarafından

Kizlar lütfen doğruları yazın Ocak ayından beri çekiyorum rezalet gbi artk 2 doktorda cekilcek dedi ilkinde kokrtum gitmedim gün verdiği halde .2.dede amelyt dedi başka doktor napcam ben 6 aylık bebeğim var oyuzden brzda emiyor hala :(cektirmesemmi önümüz yaz nasılsa açık terlklede gezerim offf ama biyeri bile carpsam otruup ağlıyorum intapli

11 Cevaplar

0 oy
(351 puan) tarafından
Valla açıkçası bilmiyorum ama teyzem çekti çıkana kadar canı çıktı yani batma için diyorsan zaten tekrarlıyormuş zor ve acılı bir dönem üzerine basmıyorsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben çektirdim canım 3 sene onceydi. Igne yapıyorlar valla o acitiyor diyim. 2 gün zorlanirsin sonra geciyor zaten. Ama antibiyotik veriyorlar doktora söyleseydin emzirdigini canim
0 oy
(1,499 puan) tarafından
12 yaşında  ameliyat oldum 22 sene olmuş çok şükür birşey yok ama cektirince tekrar batabiliyormuş kardeşimde aynı ameliyat oldu oda çok iyi  
(916 puan) tarafından
Hemen iyilişp geziliyomu acaba
(1,499 puan) tarafından
4 5 güne ancak ayağa kalkabilirsin herhalde unutmuşum çok geçti üzerinden
0 oy
(600 puan) tarafından
Canım skaın bekleme hemen git çektir ben çektiridm korkma uyuştuo acı çekmio sun  ağrı oluyo oda ağrı kesiciler ile hafiflio Ne kadar beklersen o kadar sıkıntı tırnak içe battıkça içerde dönüo ben 7 ay bekledim köpek gibi pişmanım ilk 2 3 gün ağeı çekiosun sonra yavaş yavaş düzelio 15 günde kendine gelio skaın bekleme çektir allah yardımcın olsun seni anlıyrm iğneden korkma uc6 değdi an uyuşuo
(916 puan) tarafından
Ocak ayında başladı benim şeyi merak ediyom mesela kendim ne zaman ayaklanip iş fln yapablrm.yada yemek
(916 puan) tarafından
Oda mı uzun sürer =(
(600 puan) tarafından
Canım ayağını havada tutöna laızm mikrop kapmıcak ben iş yapmak için kalktım iltihap kaptı dikişli yeri eliyle sıktı çok canım yandı o yüzden ayan bir süre hava d akacak 5 gün falan yatman lazım tuvalet harici kalkmıcaksın banada annem baktı kızıma flaan bi tuvalete gidiodum
0 oy
(74 puan) tarafından
Ben çektirdim iki ayağımı birden başparmağım 1 buçuk hafta kalkmadım kalkmama nda lazım zaten çıkarken sadece hafif kaşıntı oluyor çekilirken parmağa 4 yerden iğne vuruluyor hissetmiyorsun zaten ona göre de ağrı kesici veriliyor ben ağrı çok çekmedim ama üzerine basamıyordum yok gibi bişey parmak:))) 
0 oy
(826 puan) tarafından
3 gün önce çekdirdim tırnağıma iöne yaptı doktor o anda biraz acıdı sonrasını hiç hiss etmedim bile halada acımıyo çok şükür bitti gitti korkutma vAllah kendini
(916 puan) tarafından
Çekildikten sonra evde süreç nasıl geçiyo ayaklanabiliyomsnz
(826 puan) tarafından
Tabiiki ağrı kesici falan yazdı doktor ama gerek kalmadı oımadı ağrı.
Ama çekilfiği gün ayağını yukarda tutman gerek yürümenen gerek ama  ben mecbur çoçuk var  ayaklandım hatta masaja bile götürdüm oğıumu. Sonrasında oölumla beraber yatdım ayağımın altına bişeyler koudum yüksekdr kalması için hem yüksekdeyken hiç acımıyo her günde sargımı yapıyorum kendim
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Bende 3 ay xektim benim kurtulum cam sakizi oldu onu oraya bantka yapistirdim ixindekini hep akitti bunu tekrar tekrar yaptum orasi kavladi tirnak  ikti ordaya
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Ben çwktirdim yine aynı.b.k vallahi kendim kuaförüm her banyodan sonra temizliyorum batan yeri ve pamuk koy oraya
0 oy
(1,322 puan) tarafından
Ben bir ay çektim bundan belki daha fazla baş parmagim patlamıştı tırnağımin yarısi kalkmıştı zaten çekildi kalanıda bir ay ne duşa tek gidebildim ne tuvalete gidebildim ama benim parmağım parcalanmisti tek tırnak çekimi okadar ağır olmaz
0 oy
tarafından

Kardeşim merhaba bana iki ayak içinde çekilir dedi .sora antibiyotik  ve krem  verid onalr iltihabı  kuruttu sağolsun burda melek var dedi ki batikon  ve teramisin krem  al orayı  iyice çıkar .çıkarması acıtır dedi sorna batikon  sür biraz hava alsın uzerine  teramisin  sür dedi.  Her battığında çıkar öyle yap dedi hala öyle yapıyorum:(Ben cektiremem  videosunu  izledim hala da korkuom

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 249 göst.
8 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Ozgen (916 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 148 göst.
0 oy
10 cevap 438 göst.
27 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Denizinannesi (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 40 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Nesliss193. (239 puan) tarafından soruldu

378,446 soru

11,327,907 cevap

34,783 kullanıcı

...