0 oy
644 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından
Merhaba kızlar hamile olduğumu öğrendim eşime söyledim bi kere düşük yaptım belki ondan kaynaklıdır diye pek fazla tepki vermedi ama yinede sevindi ama hiç ilgi yok alaka yok dedim sen sevinmedin heralde iş yerinde bi kaç sorun var ben kendi derdime düştüm dedi üzüldüm çok ağladım sadece konuşmuyorum şimdi kendisiyle neden böyle yaptı bilmiyorum öyle biri kesinlikle değil değişik değişik tavırlarda 

21 Cevaplar

0 oy
(450 puan) tarafından
üzme kendini biran ne yapacağını bilememistir belki illaki gelip sarilacaktir sana anı ne tepki vereceğini bulamamıştır hayırlı olsun❤
(1 puan) tarafından
Teşekkür ederim ama insan kırılıyor işte
-Reklam-
0 oy
(986 puan) tarafından

Benim ilk hamilelik 3 yıl sonunda oldu eşime haber vereceğim askerden geldi görümcem de hemen bize indi 

Kocam tepkisiz kaldı

Benimde zoruma gitti neden sarilmadin dedim kardeşim vardı dedi sanki yabancı :(

Şuan 2. Ye hamileyim onun haberini de dönerci de aldım e nabız  da gördüm eşimde bekliyordu yine tepkisiz kaldı ben heyecandan yemek yiyemedim eşim sanki normalmis gibi tepkisiz kaldı

Galiba içlerinde yaşiyorlar anlamıyorum 

(1 puan) tarafından
Konuşmadım bana kafa şişirme diyor bişey dahi yapmadım hiç böyle biri değil şaşırttı beni
0 oy
(1,006 puan) tarafından
İlk 3_4 ay elini karnıma bile koymamisti eşim :)) sonra bebek hareketlerini hissedince anladı Baba olduğunu erkeklrr duygusuz biraz bizim gibi değil takılma canm
0 oy
(831 puan) tarafından
Erkekler yansıtamıyor öyle olunca karsısndaki kadında bazen duygularını içinde yaşıyor 
(1 puan) tarafından
Üzmeye gerek yok
0 oy
(7,358 puan) tarafından
erkekler öyle canım ama sonradan anlıyolar şuan yine hamileyim daha elini karnıma yeni koydu baktı karnım şiştikce öyle sevinmeye başladı 
(7,358 puan) tarafından
ozaman şoktan cıkamamıştır sevinir
(1 puan) tarafından
Özür diledi geldi öptü sarıldı şimdi
(1 puan) tarafından
Ama sonuç olarak bunlara gerek yoktu üzmeye gerek yoktu
(7,358 puan) tarafından
erkek öyle sonradan hata yaptıkları akılarına geliyo iyi bali sevindim gelip özür dilemesine
(486 puan) tarafından
Benimde eşim ilk keseyi gördük tam inandı msjda belirtigim gibi  ilk testi öğrenmiştik sevindik ama.esim çok relsksti ya diyordum kaç yıl beklemisiz ne bilim başta sevndim ondandir herhalde sevinemyim aman aman demişti  ben diyordum eşim yerinde durmaz bide diyirdu doktora gidip tam varmı yokmu ögrenmiyenene kdar çok sevine mem ama sanki bebek var yok başta normaldik  ikimiz cinsiyeti öğrendik artk ne odlgu beli ve harket edince varlığında haberdar gibi artk gidip geliyor seviyor her daka soruyo saykkliyor artk resmen bide çok istiyordu kız olsun die çok şükür rabbim gönlümuze göre verdi şuan diyor çok özlüyorum 3 ay nasl geçecek bende aynı şekil ama.esim daha sabrsizmis analdim
0 oy
(426 puan) tarafından
İş yerindeki derdini sana yansıtması saçma olmuş. 
0 oy
(252 puan) tarafından
Kendini kaptırmak istememiş korkuyordur bence hiç iş sorunu ile bu aynı şey olabilir mi bahane dış onu sneide çok heveslenme diye bnce bı kesinlik olsun 3 ayın gecsin
0 oy
(762 puan) tarafından
Canım erkekler bizim gibi değiller. Benim eşim ilk öğrendiğinde ben gidip sarılıp söylemiştim bana sakin ol abartma falan demişti seninle aynı duyguları yaşamıştım bir döneme kadar da öyle devam ediyorlar ama sonra son aylara doğru babalık duygulari oturuyor yani şuan 9 aylık hamileyim eşim benden çok düşünüyor bebeği 
0 oy
(5,368 puan) tarafından
Erkekler biz gibi değil canım biz daha karnımızdayken bağ kuruyoruz onlar doğduktan sonra benim ki de hamile olduğumu ablasigilde öğrendik hadi orda kalabalık sarilmadin eve gel sarıl hepsi aynı birde testi patikle aynı kutuya koyduydum ben ne yapcam ki bununla demesi :D ama şuan elinden geldiğinin en güzelini yapmaya çalışıyor çocukları için 
0 oy
tarafından

Seninki "şekerimi aldılar elimden, ağladım " olmuş :angel: adam belirtmiş sebebini. Kendin tahmin edebiliyorsun sebebini daha önce düşük yaptım diyorsun .

0 oy
(486 puan) tarafından
Ya dediğiniz gibi ilkinden kaynaklı yada o anki iş sitresi bilemdim insanda ola bilir bizm tedaviyle oldu her anı birlikde yaşadık  ve diyordum hep eşime ben müjdeyi verim ilk birlikde duyduk her anı birlikde yasadgimiz için tabi doktor değerin düşük dedi ona göre hem çok sevindik ikmiz hemde 2 günde bir tahlil veriyorduk sonara kimyasal oldu ki hazırlamıştım kendimi olmusuz olsada oluncada eşim bana destek verdi üzülme doktor zaten demişti olacakları yok dedim senin adına çok üzüldüm kaç yıl bekeldik kafya ya takmadım sonra şükür 1 ay sonra tekrar oldu eşimden gizli oncden test yaptm evde oda silikdi gördü sevinmedi  bende aynısını dedim bak gene pozitif çıktı ş yok buda diğeri gibi dedi bende öyle düşündüm beli etirmedim.uzulmesin sonra tahıl yaptk doktorum istedi neyse 2 gün sonra eşim işteydi e nabzda baktm değer yüksek tabi bta değeri ilk hamilelik iymi kotmu gene bilemdim sağlık ocağına koştum değerim yüksek dedi bu sefer eşime hemen demedim sonucu doktoruma atım net bilgi için eşimi boşa sevndirmiyim dedim hemşire 2 hafta sonra kese görmeye gel dedi rahtaldim eşime sonucu doktorun msjni atım elim ayağım heycanda titryirdu ve sonrası 2 hafta nasl geçti anlatam aradım çok sevindi ama eve geldi evet mutluydu ne bilim dedi ilkde çok sevindim sanki o sevinci yaşadım ama kese görmeye gitik bilmyirduk o sira kalp atışı  dinliycez  ve dinledik çok sevindik eve gelene kdar  eşim ne yapacağını bilemyirdu ve hep.sukur dua ediyordu halende öyle çok şükür Rabbime isteyen herkese bu mutluk nasip olsun 6 yıl sonra sizde bekleyin belki o anki piskolojik farklı olmuştur cnm rabbim sağlıklı bı gebelik nasip etsin bebebginle ☺️
0 oy
(17,658 puan) tarafından
Belki sasirmistir belki korkuyodur canim uzulme lutfen
0 oy
(601 puan) tarafından
İlk çocuk mu canım 
0 oy
(7,662 puan) tarafından
Canım ne güzel söylemiş işte iş yerinde problem olduğunu.  Yani bunu büyütmenin ancak sana bir zararı olur. Gebeliğinin ilk zamanlarını daha güzel daha olumlu geçir. Eşin de zamanla düzelir. Problemini sor, yardımcı olabileceğin bir durumsa yardım edebilirsin
0 oy
(4,115 puan) tarafından
2.gebeligim haberini alınca çok ama çok sevindik esım asırı heyecanlandı üzerime çok düştü. Sonra dusuk yaptım biz abarttık cok sevindik dedı. Sonra tkrr hamıle kalınca bu kadar tepki vermedi sarıldı sakın kaldı bısey olur diye korktu. Sımdı sıpa 3 yasinda.. Erkeer oyle bende dedım neden sevinmedi o kadar ama korkuyorlar bısey olur diye duygularını belli edemiyorlar üzülme düzelecektir 
0 oy
tarafından
Erkekler  çocuk doğmadan anlamiyor babalik  duygusunu  takılma karnın buyudukce  alisir 
0 oy
(4,970 puan) tarafından
Bir kayıptan sonra insan aynı tepkiyi veremiyor ablamdan biliyorum. 5 aylık hamileyken kaybetti bebeği. 4 ay sonra yeğenime hamile kaldı. Uzun süre hamileymiş gibi davranmadı eniştem de baba olma heyecanını yaşamadı tekrar kaybederiz de yine üzülürüz diye. Belki eşin de böyle bir düşünceye girmiştir. Erkekler bizim kadar büyük tepkiler veremiyor malum. Biraz zaman ver :) sağlıkla kucağınıza alın inşallah 
0 oy
(563 puan) tarafından
Benim kocam da ilk söylediğim de tepkisiz kaldı sonra akşam pasta falan almıştı kutlamıştık yabi erkekler bazen şaşırıyor canm ondan
0 oy
(673 puan) tarafından

Aynı ben düşük yaptım acile gitmiştik bir umut vardı sonucu görünce agladım aglayıp durma diye kızmıştı sonra hamile oldugumu kan verdim kalp atışı oldu önyle söyledim verdiği cevapTAMAM:D

Anlamıyor mu duygusuz mu bunlar anlamadım doğdu oğlum kendini sevdirene kadar baba olduğunu hissettirmedi 

O ku da tedavi olduk bekledik yani 

0 oy
(12,854 puan) tarafından
Erkekler bizim gibi değiller bebek dünyaya geldiği zaman kucaklarına aldıkları zaman o duyguyu hissediyorlar 

Kendinizi üzmeye gerek yok

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 500 göst.
0 oy
18 cevap 1,192 göst.
0 oy
23 cevap 1,760 göst.
22 Temmuz 2020 Aile kategorisinde iklimaa (129 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 1,268 göst.
4 Kasım 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu