0 oy
101 göst.
Diğer kategorisinde (13 puan) tarafından
Kızlar merhabalar 

Sorum şuki pazar gününden beri evimin her yerinden karınca çıkıyor afedersiniz ama tuvalet ve banyodan da çıkıyor evde oğlum var yere düşeni ağzına götürüyor cok rahatsızlık duyuyorum dün klozetin kenarlarından yukarıya doğru çıkıyordu bu sabah yatağımda vardı tuz dediler yaptım tarçın dediler yaptım aktardan bi karışım aldım yok olmuyor hadi evin içinde kırık varda geliyor diyelim her gün süpürge yapıyorum ama çocuktan dolayı kırık şeyler oluyor yerde yanı kızlar yanlış anlamayın ama tiksiniyorum biliyorum temiz hayvanlar ama kim ister evinde tuvalette yatağında karınca hangi birini oldurmeden dışarı atayım ister istemez oldurmeye başladım gunaha girmemek için kaç gündür neler deniyorum ya lütfen bana bi çare söyleyin psikolojim bozuldu uyanır uyanmaz evin içinde karınca görüyorum çocukla oyun oynuyoruz yerde karınca var heryerimde sanki karınca geziyor 

6 Cevaplar

0 oy
(3,260 puan) tarafından

image

Eczaneden karınca granül var ondan al bayer marka ben kullandım hemen kesildi 

(3,260 puan) tarafından
Attım resmini bundan
(13 puan) tarafından
2.5 yaşında heryere girip çıkıyor canım aldık biz buna benzer bisey ama kullanamadım karınca ortalıkta bırakırda birseyin üstüne yapışır kalır diye
(3,260 puan) tarafından
Benim de o yaş aralığındaydı oğlum ben koltuk altına banyo dolabının altına az koydum 2 güne de temizledim ortalıkta görmedim. Hafta sonu sabahtan dışarı çıktığınız bi gün koyup ertesi güne temizleuebilitsin
(13 puan) tarafından
Hemen denicem kuzum olmazsa bir gün annemde kalırım ya yoruldum gerçekten psikolojim bozuldu  cok teşekkür ederim ❤️
(3,260 puan) tarafından
İnşallah işe yarar
-Reklam-
0 oy
(1,575 puan) tarafından
Karınca tebeşiri almıştım ben 
(13 puan) tarafından
Çocuk icin falan bi zararı olur mu acaba benim oglum inanılmaz meraklı
(1,575 puan) tarafından
Evet küçükse sorun olabilir. Gece o uyuduktan sonra sürüp sabah da temizlerseniz sıkıntı olmaz ama
(13 puan) tarafından
2.5 yaşında canım ama inanılmaz herseyi merak eder kurcalar eller
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Aman ilaca çok dikkat edin . Ben her yeri ilaçlamıştım bilmiyorum ondan mı ama oğlum çok kötü kurdeşan yani alerji oldu. Normalde alerjik değil herhalde sıktığım ilacı yaladı diye düşündüm 
(13 puan) tarafından
Ay rabbim korusun ya çok tehlikeli o yüzden kullanıp kullanmamakta tedirginlik yaşıyorum
Sizede  çok geçmiş olsun canım ❤️
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Instagram da gormustum Felak nas ihlas surelerini uc kez okuyup yuvasına ufluyorsunuz karıncalar gidiyor dıodu hoca ama etkili olur mu bilmiyorum Bi istersen 
(13 puan) tarafından
Yuvası neresi bilemiyoruz ki her yerden ama her yerden karınca çıkıyor bi yeri silikon tuz vs kapatıyorum aradan yarım saat sonra başka bi boşluktan çıkıyor
(1,018 puan) tarafından
Bilemedim ki simdi sen yinede dene yani ustlerıne ufle ozman ne dıym
(13 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım benim ❤️ Her yolu denicem artık
0 oy
(2,572 puan) tarafından
Benimkide ayni.Kizim 9 aylık.Yakalayip yemeye çalışıyor.Mecburen sürekli süpürge yapiyorum.Bi türlü bitmediler
(13 puan) tarafından
Süpürge yapmaktan karınca toplamaktan çocukla ilgilenemiyorum ki ben oğlumda alıştı artık oda peçeteye alıp dışarı atıyor ama yere bisi düşürdüğü an ağzına götürüyor hangi birini göreyim ki
0 oy
(1,558 puan) tarafından
Kız karınca çıkan ewin temeli sağlamdır  derler bide bizdede çıkıyor iki günde ewi iyce havalandr gderler cnm bnde senin gibi tiksiniyorum bide bn ikinci kattaym nerden geliyor anlamıyorum ya bı gidiyolar sonra yine geliyolar sıcağa geliyorlar sanrsam yemek kokusuna
(13 puan) tarafından
Canım bende ikinci kattayım inan sabah kalktığımda mutfakta en az 100 tane karınca vardı nereye bassam karınca çıktı diğer odaları saymiyorum bile ya zarar veriyorum ister istemez tiksiniyorum çocuk var ama şu temel saglam olmasına sevindim açıkçası insallah öyledir ❤️
(1,558 puan) tarafından
Öyleymiş vala cnm ♥️

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 150 göst.
4 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 192 göst.
22 Mart 2024 Moda kategorisinde Mdnafsn33 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 259 göst.
27 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Babygirl babyboy (1,347 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 167 göst.
3 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Mervees (163 puan) tarafından soruldu

380,109 soru

11,379,122 cevap

34,864 kullanıcı

...