0 oy
150 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar oturma odasında cogalmislar ya.diger odalar çabası Biliyorum berekettir ama fazla çok fazla halıların üstünde Felan artık kaldiramiyorum biryer den sonra. 2yasinds kızım var.

Habire makina açıyorum siliyorum deliği kapatıyorum Bi bakıyorum farklı yerden çıkmışlar.

Aktardan ilaç alsam kullansam birdaha gelirlermi

10 Cevaplar

0 oy
(4,426 puan) tarafından
Ya valla aynı dert bende de vardı ortalığı bir gir aman yarabbim uzaktan bakan oraya halı kilim falan serdim zanneder öyle toplaniyorlardi artık iki gün önce o kadar sinirlendim ki yeter be mubarekler eğer evimden girmezseniz peygamber şefaatine nail olamayisiniz dedim ana bi baktım ki ertesi güne bir tane bile kalmamış bu gün evde bir tane karınca yok =/
tarafından
Kız daha bıktım gerçekten sinir oldum, napcam bilmiyorum
(4,426 puan) tarafından
Sen de öyle söylesene bakalım seninkilerde gidecek mi ya allahım affetsin baş edemedim ben bir senedir ne denediysem olmadı tuvaletten bile çıkıyorlardı gece koynumuzda geziyorlardı
-Reklam-
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Of bizde de var. Ben ilaçlayalim diyorum eşim hamilesin diyor ilaç almiyor. Kafayi yemek üzereyim. 
tarafından
Ya bi görsen varya hertarafi salmış
(13,887 puan) tarafından
Aynen ya. Birde ufaciklar. Evde kizimda var çocuğun üstüne bile çikiyorlar. Iyice tiksindim.
tarafından
Valla bende iyice tiksindim Allah affetsin
0 oy
(975 puan) tarafından
Canım karınca tebeşiri al milyincuda
tarafından
Bebeğe Bi zararı olmaz dimi koku VS açısından
0 oy
(2,726 puan) tarafından
Karınca tozu al bir kere döktüm gidiş o gidiş
0 oy
(1,168 puan) tarafından
Bayer in karınca ilacını sipariş verdim ben de . Detan karıncakıran almış eşim ama sadece öldürüyor o sonra gelmelerine bi etkisi

Yok
tarafından
Gelmese iyiydi, geri çıktımı manası olmuyo ki of ys
0 oy
(897 puan) tarafından
Deliklerine iki yapiştırıcı dök bidaha çıkmazlar 
tarafından
Parkelere döksem bir şey olurmu acaba kenarliklardan cikiyo
0 oy
(307 puan) tarafından
Karıncaların çıkış noktalarını bulun. Bebek pudrası dökün kesin çözüm. Geçen sene 1 hafta evde yoktum eşim sağolsun balkona bir şeyler dökmüş silmemiş. Balkona gelen karıncalar mutfağa dadanmış. Apar topar eve geldim. Denemediğim şey kalmadı. Böcek tableti, tebeşir, tuz, limon kabuğu, tarçın, karınca tozu vs. Tarçın biraz işe yaratmıştı ama kesin çözüm olmamıştı. 
tarafından
Canım bebek pudrasi döktüm ise yaramadı bende
(307 puan) tarafından
Karıncalar geçtikleri yerlere koku bırakırlarmış. Yolu unutmamak ve diğer karıncalar da yolu bulsun diye. O yüzden çıkış yerlerine ve mutfağa gelmek için izledikleri yola dökmüştüm ben. İçerideki karıncaları temizledikten sonra balkonda veya mutfakta bir tane bile görmedim. Tabi bi kaç gün balkon pudralı kaldı :)) demekki sizin karıncalar daha mücadeleci :)))
tarafından
İzledikleri yola dokmemistim çıkış yerlerine dokmustum belkide ondandır
0 oy
(2,769 puan) tarafından
Bende geçen post açmıştın benim tezgaha kadar çıkıyorlar 
tarafından
Offf ya valla çok kötü oluyo
0 oy
(493 puan) tarafından
Benim buzdolabim biraz eski içine giriyorlar kış gelsede kurtulsam diyorum 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 102 göst.
29 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Metehannyksl (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 226 göst.
29 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde yigitinannesi0 (1,301 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 93 göst.
9 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde nevinnzn (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 208 göst.
23 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,076 puan) tarafından soruldu

380,333 soru

11,387,948 cevap

34,891 kullanıcı

...