0 oy
151 göst.
Diğer kategorisinde (1,075 puan) tarafından
evin altında çocuğunla sabah uğurladığın eşini bekliyorsunn.birimizden birine bişe olsa el atacak sizi saracak kimse yok 

RABBİM eşimi başımızdan eksik etmesin.(amin)

komşum var yok değil ama bı ara bir birimize çok gidip gelirdik sonra anladimki iki kişi bir olup beni dışlama ya çalışıyorlar nasıl diyeceksiniz.bi konu oluyor örneğin bı bakıyorum önceden konuşulmuş ikisi tarafından ağız birliğiyle aynısını söylüyorlar böyle görünce bı nda iletişimi kestim

6 Cevaplar

0 oy
(1,934 puan) tarafından
Hepimiz aynıyız canım ailemden ve esimin ailesinden uzagim kimsem yok burda ama kafam rahat evimde kızımla vakit geçiriyorum yada dışarı çıkıyoruz. Esim mecbur çalışıyor şuan bile evde yok hatta. Zamanla alışıyorsun kimseye ihtiyacın olmuyor 
(1,075 puan) tarafından
zaten alıştım ama yinede insanın zoruna gidiyir düşünsene evin altında sana bişe olsa bı kapına gelen yok ne kadar bencil olduk biz insanoğlu, insanlığı misafir perverligi unuttuk
-Reklam-
0 oy
(10,039 puan) tarafından

Ay Allah yardim etsin benim odum koptu annemden uzaga gidicem diye. Arka sokaga gittim :woot:

(1,075 puan) tarafından
RABBİM başından eksik etmesin anneni kuzum .benim annem babam vefat etti .kardeşlerim memlettte akrabalar arkadaşlar
0 oy
(1,753 puan) tarafından
Hangi şehirdesin eşim asker bende gurbetteyim komşularla görüşmüyorum akşama kadar evin içinde bunaliyorum.
(1,075 puan) tarafından
komşuluk yapan mi var sanki İzmir kuzuum ben sen
(1,753 puan) tarafından
Tekirdağ öyle valla
(1,075 puan) tarafından
Tekirdağ nasıl bir yer
(1,753 puan) tarafından
Merkezdeyiz gayet güzel yazları denize giriyoruz sakin yeşil bir şehir
0 oy
(726 puan) tarafından
Bende aynı durumdayım oğlum en iyi arkadaşım onun sayesinde biraz alıştım o doğmadan önce apartmanın merdivenlerinden ses gelse bile koşar kapı deliğinden bakardım acaba biri bana mı geliyor diye heyecanlanirdim bir zil sesi gelse ağlardım benim niye kapımı çalacak kimse yok diye bayramda gidemedim mesela tüm gün ağladım hastalanıyorum çocuğa o halde bakmak zorundayım bazen çok zor geliyor ya ama napalım mecbur 
(1,075 puan) tarafından
alışıyoruz ama işte insan görmeyince özgüven siz oluyor insan
(726 puan) tarafından
Öyle tabi bazen diyorum keşke yakın olsaydim bazen diyorum iyi ki uzağım özellikle çocuğum için iyi ki uzaktayım evet herkesten uzakta büyüyor kimseyi tanımıyor ama büyürken en azından müdahale yok daha iki aylık yoktu memlekete gittim herkes karıştı herkes bişey dedi şimdi uzağım görmüyorlar bişey demiyorlar diyeni de takmıyorum
0 oy
tarafından
Gurbetlik bebeğim olmadam önce çok zor geliyordu bunalimlara giriyordum ama çocuktan sonra bazen şükrediyorum uzakta olduguma. Çünkü ben biraz takintiliyim çocuk yetiştirme konusunda. Boş konusanlara tahammülüm yok kurallarimin cignenmesine çocuğun simartilmasina tahammülüm yok. Çok şükür çocuğumu güzelce yetistirmeye çalışıyorum memnunum yani. 

İlk evlendigim zamanlar sürekli birileriyle tanışmaya çalışıyordum sonra baktım ki benim kimseye ihtiyacım yok tanıştığım insanlardan harika insanlarda oldu hala anarım güzel bir şekilde. Ama tanışmak için tanıştığım bazıları haset fesat çıkınca daha kötü oluyor. Yalnızlık iyi gelmeye başladı bana. Anladım ki çok insana değil tek olsa bile kafa dengi hesapsız içten pazarlıksız iyi insan olsun yeter. Tabi ki özlüyor insan ailesini ama elimdekilerle mutlu olmayı öğrendim 
(1,075 puan) tarafından
zaten gurbette bı tane olsun temiz olsun
0 oy
(2,091 puan) tarafından
En güzeli gurbet valla laf yok söz yok çok rahat memlekette kaç yıl durdum bu kadar rahat değildim herkes herşeyin içinde idi o zamanda en kotu anımda kimse yoktu böyleyken kafam rahat en azından 
(1,075 puan) tarafından
bı yandan haklisin

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 327 göst.
14 Aralık 2021 Aile kategorisinde gamzelibiranne (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 183 göst.
20 Haziran 2022 Aile kategorisinde Evramm (467 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 118 göst.
1 Ekim 2023 Aile kategorisinde Sedos (34 puan) tarafından soruldu