0 oy
327 göst.
Aile kategorisinde (3 puan) tarafından
Birde eşim sürekli görevlerde oluyor, ayda çok az görüyoruz. Kimsemiz yok burda ailemi, memleketimi çok özlüyorum. Sürekli evdeyiz bir eşim olunca çıkıyoruz. Bazen oturup ağlıyorum.

18 Cevaplar

0 oy
(3,099 puan) tarafından
Benim normaldede sulaleden konustugum kimse olmadigi icin zor gelmiyor bi ablamla konusurum
(3 puan) tarafından
Ben çok düşkünüm aileme,  farklıdır annemle babam birde bir bin tek çocuğu olunca..
-Reklam-
0 oy
tarafından
Seni çok iyi anlıyorum benimde saim gidiyor 2 ay 3 ay 
(3 puan) tarafından
Çok zor gerçekten, onlar içinde bizim içinde
0 oy
tarafından
Canın benim yapacak bir şey yok üzülme bende uzaklardayim 
(3 puan) tarafından
Ne yazık ki yok ama insan üzülüyor
0 oy
tarafından
Bana zor gelmiyor aksine daha iyi
(3 puan) tarafından
Doğrudur canım  , senin adına gerçekten sevindim
0 oy
(1,122 puan) tarafından
4 yıldır aynıym bnde esim görev nöbet derken çoğu zmn yanlzm 3 yasnda çocuğum var onunla kalyorm zor ama napalm mecbur cnm alistm artk bn smdi kalablga girince sıklyorm teklige alistgm için 
(3 puan) tarafından
Benim de 4. Yılım olacak bir kızımız var  1,5 yaşında oda çok özlüyor babasını bende
(1,122 puan) tarafından
Öyle cnm çok zor ya en çok çocuklar için insan uzulyor ama işte mecbur naplm cnm nerde görev ypyosnz cnm
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Zor ama yapacak bişey yok. Bulunduğun yerde mutluluk ara
(3 puan) tarafından
4. Yılım yaşadığım şehiri çok seviyorum. İnsan eşi yanında olsun istiyor o olunca aklıma gelmiyor da olmayınca ayda bir görümce böyle düşünceye kapılıyorum işte
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Hemde çok zor :(
0 oy
(514 puan) tarafından
Ben de gurbetteyim canim..Burda 3-5 arkadas edindik onlardamemur gidip geliyoruz birbirimize. Zaten senede iki kere yillik izin oluyor zaten ondada devamli biyerlere gidiyrz ailelere gidiyrz. E esimin izinli oldgu gunlerde cikiyrz disari eve kndimizi cok kapatmamaya calisiyrz. Tabiki ailemi ozluyrm onlarin yaninda olsam daha iyi olur ama birqz uzaklikta iyi oluyor bazen.
0 oy
(812 puan) tarafından
Benimde eşim hep nöbet görev de ocakta 10 günlük izin kullaicaz eşim Aralık 1 inde anneme getirid değişiklik olur eğlen dedi kavuştuk biz gerçi 2 ay olmamiati geleli ama olsun darısı sana kuzum ❤️
0 oy
(514 puan) tarafından
bbBen de gurbetteyim canim..Burda 3-5 arkadas edindik onlardamemur gidip geliyoruz birbirimize. Zaten senede iki kere yillik izin oluyor zaten ondada devamli biyerlere gidiyrz ailelere gidiyrz. E esimin izinli oldgu gunlerde cikiyrz disari eve kndimizi cok kapatmamaya calisiyrz. Tabiki ailemi ozluyrm onlarin yaninda olsam daha iyi olur ama birqz uzaklikta iyi oluyor bazen.
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Bende ailemden 8 saatlik uzakta yaşıyorum. Aileme aşırı düşkünüm. Onları çok özlüyorum. Ama eşimin ailesiyle anlaşamadığım için kafam çok rahat. Ailem gelip gidiyor ben gidiyorum oraya böyle rahatım valla
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Gurbette degilim normalde ailem köyde bn merkezdeyim aramızda 80 90 km var ama 3 4 ayda bir gdiyorum zor gerçekten çok özlüyorum senin içinde daha zordur
0 oy
tarafından
Evet zor ailem uzakta ben uzakta çok özlüyorum 
0 oy
(1,301 puan) tarafından
Çok zordur gurbetlik
0 oy
tarafından
Allah yardmcn olsn kuzum
0 oy
tarafından

Ayyy gurbet dıyınce burnumun dıregı sızlar :( 

0 oy
(2,007 puan) tarafından
Ilk eğlendiğim zaman yolda kimi görsem arabaları falan aileme benzetirdim 2 sene oldu ama hala alışamadım çok zor hemde 
0 oy
tarafından
Ben neredeyse her gün ağlıyorum acaba isyan mı ediyorum günahamı gidiyorm diye psikolojik olarak yıprandım hakkarideyim araba ile gitmek mümkün değil neredeyse havaalanı ilçede çok uzak ve masraflı 5ay oldu dayanacak gücüm kalmadı yanlızlığa

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 121 göst.
1 Ekim 2023 Aile kategorisinde Sedos (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 92 göst.
23 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Asyahatunnn (454 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 284 göst.
1 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Hicrannn (1,080 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 175 göst.