0 oy
114 göst.
Diğer kategorisinde (346 puan) tarafından
Kizlar yumurtlama tarihim 2 gün sonra adetimden 3 gün önce başladım soğan kürüne bugünde Civan percemi otu içmeye başladım folik asit kullanıyorum 2aydirda oğlum var 2 yaş 1 aylık 6aydir denememize rağmen olmuyor bebeyimiz doğal yollar ile ne denedinizde hamile kaldınız eğer bu ay da olmazsa gebelik 2 gün önce Dr bey ilaç tedavisi ve çatlatma iğnesi yazacağını sogledi adetli iken 2 günü gel dedi bilginiz varmı bu konu hakkında da kaç adet iğne yazıyor Dr hiç bilgim yok 

8 Cevaplar

0 oy
(449 puan) tarafından
Ben soğan kürüyle gebe kaldım
(346 puan) tarafından
Nasıl kullandın cnm banada anlatirmisin tam net kaç gün içtin ? Kaçıncı ayda hamile kaldın ?
(449 puan) tarafından
Valla canım tam hatırlamıyorum da İbrahim saraçın dediğinin aynısını yaptım bir videoda anlatıyordu, 15 gün içtim sabah aç karnına aynı ay gebe kaldım
-Reklam-
0 oy
(244 puan) tarafından

Sogan kurunu bilmiyorum ama incirinde dogurgaliga faydasi oldugunu biliuorum

image

(346 puan) tarafından
Bunuda denicem cnm çok sagol
0 oy
(774 puan) tarafından

Ben aşure ile kaldım :D eşimede bitter cikolatali muz çok yedirdim şaka gibi ama aşure yediğim ay hamile kaldim

(774 puan) tarafından
Yumurta akı gibi yapışkan şeffaf akıntı varsa öğün muhakkak değerlendirdim o yumurta çatlamış demekmiş
(346 puan) tarafından
Cnm az önce tuvalete girdim beyaz koyu bir akıntı gelmiş yapış yapıştı fazla gelmiş yarın tahminime göre yumurtlama günüm hesapladima göre soğan suyu içiyorum acaba yumurtlama günüm bugunmu degerlendirsemmi
(774 puan) tarafından
Nasıl akıntı ama seffat olur yumurtlamananki yapış yapış uzayan
(346 puan) tarafından
Cnm beyaz böyle un rengi akıntı gelmiş normalde sadece adeti bitiminin 14 günü geliyor bende kuruluk var normalde bu un rengi yapışkan bir akıntı gelmiş
(774 puan) tarafından
Onu bilmiyorum canım netten bak yumurta çatlama akıntısı na
0 oy
(673 puan) tarafından
Bu ay olmazsa soğan kürü deneyeceğim bende 

İncir kürü süt hormonu yükseltiyor dikkat li kullanmak lazım
(346 puan) tarafından
Cnm oğlumu 40 gün emzire bildim ve 2 senedir sütüm kesilmedi benim hala sütüm geliyor süt kesilsin diye ilaç tedavisi oldum 1 hafta sonra tekrar geliyor sütüm
(673 puan) tarafından
Sürekli mi kullanmak lazım acaba ilacı ama Dr hormon baksın öyle kullanın bitkiler ı Allah korusun bilmediğimiz yan etkileri oluyor
(346 puan) tarafından
Yok cnm süt hormonumada baktı Dr değer normal seviyede Dr bile şaşırıyor
(673 puan) tarafından
İlk defa duyuyorum bilemedim Rabbim hayırlı sağlıklı kuzular nasip etsin inşallah
0 oy
(1,131 puan) tarafından
Canım benim 3 senedir olmuyor bu ay soğan kürü ve folik asit başladım herhangi sağlık problemimiz yok bakalım deneyimlerimi paylaşır 
(346 puan) tarafından
Bende başladım cnm ayın 17dan belli soğan kürü deniyorum 11de adet tarihim bende bilgi veririm sende ver unutma
(1,131 puan) tarafından
Tamam canım haberleşelim
0 oy
(595 puan) tarafından
Ben soğan kuruyle iki kere hamile kaldım canm 
(346 puan) tarafından
İlk denemedemi hamile kaldın cnm kaç gün içtin soğan kürünü
(595 puan) tarafından
Evet cnm bu ay içtim  adet oldum rahim temizlendi diğer ay hamile kaldım hemn bı de ovulasyon testi yaptım günleri değerlendirdim faln öyle yani
(595 puan) tarafından
İlk ay 15 sabah akşam taze kaynatılmış istim ikinci ayda bi hafta içtim yumurtama gününe kadar ondan sonra bıraktım aynı ay hamile kaldım zaten
0 oy
(774 puan) tarafından

image

canim bende bir kitap var İbn-i Sina bitkisel bitkileri diye orada gebe kalmak isteyen kadın için bunlar yazıyor bide tahinin önemi varmış tahin ve susam yağı 
0 oy
(81 puan) tarafından
Ben civan perçemibi adet söksün diye kullanırdım ve sökülürdü cidden

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 154 göst.
0 oy
1 cevap 147 göst.
0 oy
2 cevap 100 göst.
0 oy
3 cevap 319 göst.
13 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Glnr91 (2 puan) tarafından soruldu

378,427 soru

11,327,442 cevap

34,780 kullanıcı

...