0 oy
931 göst.
Aile kategorisinde (3 puan) tarafından
Selam arkadaslar Ben 21 haftalik hamileyim 2 cocugum var 3.hamileyim

Ilk 3ay sirf bulanti ile gecti

Simdi de bel sirt agrilari yani kisacasi hep bi skintiyla geciyor hergunum kolay degil

Bide 2 cocuk olunca ev isi yemek iyice yoruyor beni 

Gelelim konuya

Esimle arama ciddi bi mesafe sogukluk girdi hamile kaldigimdan beri birliktelik yasamadik. 

Ama benim elimde olan birsey degil bu 3 . Gebeligim daha da bi zor sanki digerlerine gore...yinede her isimi yemegimi dort dortluk yapan bi anneyim 

Esim anlamiyor beni biraz destek ciksa belki biraz yardim etse evde bi isin ucundan tutsa ama anca sikayet ediyor.. Ben kadinlik gorevimi yerine getirmiyormusum ve onun beni aldatmasina itekliyormusum onu baska kadina yitiyormusum boyle giderse aldatirmis. . Bugun beni cok sinirlendirdi kavga ettim artik ayrilmayi bile dusunuyorum onun bu egoistligi yuzunden.. hic bi konuda destek degil bana anca kendi derdinde

Siz napardiniz?

35 Cevaplar

0 oy
(181 puan) tarafından
Ev işi ütü yemek bulaşık ne yaparsan yap eşin sevinmez anca onun için bişi yapsan sevinir hepsi öyle. Bende hamileyim her seyimi 4 dörtlü yapardım yinede memnun etmezdim hep şikayet hep şikayet istediği zaman yatağına giderdim daha yeni toparlandi ve düzeldi inanki hepsi öyle akılları sadece cinselliğe calisir
(181 puan) tarafından
Anlıyorum hamilesin doktor yasaklamış olabilir de ama onlar anlamıyor
-Reklam-
0 oy
(10,385 puan) tarafından
Ben naparım boşarım çünkü kendime güveniyorum kimseye muhtaç değilim defolabilir
0 oy
(119,355 puan) tarafından
dr cinsellij yasak degil drdiyse ev isi cocuk bakma stresli hamilelik bahane gibi gelmistirm ama suda bi gercekki 21 hafta birliktwlik olmamasi ciddi bi problem ve cok uzun zaman oda hakki kendince 
0 oy
tarafından
Benim eşimde beni yılda bir tehtit eder başka kadına gitcem diye bende git boşanmak nasıl oluyor gör dedim her seferinde 
0 oy
(6,382 puan) tarafından
Kısasa kısas yaparım de. 
0 oy
(60 puan) tarafından
İşte böyle adamlara iki çocuk bile çok 
0 oy
(898 puan) tarafından
Gelde bu adamdan çocuk yap işte bu kadar bencıl bı ınsandan neden çocuk yapıyorsunuz anlamıyorum
0 oy
(688 puan) tarafından
İlk gebeliğim de şimdiki de ağır. Adama kötü davranıyorum. Hamile kalınca eşimi gördüğümde midem bulanıyor. Ev işlerini de yapıyor çocuğa bakıyor ben dinleniyorum. Cinsellik yanında doktor uzak dur dedi. Birlikte olmuyoruz öyle bir şey desin yiyorsa valiziyle birlikte kapıya koyarım. Doğumdan sonra da psikolojim bozulmuştu ailesi yüzünden tam 6 ay anca ayda 1 kere birlikte olduk bekledi. Sonra düzeldi her şeyimiz ama şimdi yine uzaklaştım. Hormonal bir şey normalde hiç tartışmayız birbirimizi çok severiz ama Hamile kalınca bana bir şeyler oluyor 
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Kolaysa yap bakalım ama sunucunuda katlanirsin diyoxem vurucan terlikle ağzına ahhh ahhh 
0 oy
(224 puan) tarafından
Bir çarparım birde yer çarpar ne demek ya aldatmaya itiyorsun defolsunnnnn
0 oy
(1,046 puan) tarafından
Valla canım bu gibi konuları artık o kadar çok görüyoruz ki bence erkekler hep aynı cidden bak heleki devir değişti insanlar değişti saygı sevgi kalmadı 

Bilmiyorum ama erkeklerin kafası çalışmıyor artık zaten kuş beyinli oluyorlar varsa yoksa eş her işi temizliği yemeği yapsın pırt diye bebeği dogursun ama zorluk çekmesin beni de ihmal etmesin

Cinsellik kesilmesin ne zaman istersem o zaman olsun 

Ben ömrümde anlayisli bi erkek tanımadım inan eşimde dahil buna iki çocuğum oldu tertip gibiyiz bizde işi düşerse gelir hatta bazen gurur yapar hiç yaklasmaz yatağın ta diğer ucunda yatar 

Biz bu adamlara daha ne yapalım ki anlamıyorum ne istiyorlar onu da anlamıyorum anca ömrümüzü yiyorlar günümüzü zehir ediyorlar 

Bizim de omrumuz başkalarının adam edemedigini Bizim adam etmeye çalışmakla geçiyor işimiz de zor hayatımız da zor bu devirde ne çekiyorsa kadınlar çekiyor valla
0 oy
(17,817 puan) tarafından
Ay cok kabaca bi soz ne demek bu ya seni aldatmak icin resmen bahane ariyo destek olmasi gerekirken yaptiğina bak 
0 oy
(1,046 puan) tarafından
Ayrıca ben inanmıyorum hiç bi erkeğin uzun süre cinsellik yasayamayacagini o çoktan bulmuştur birini kac ay olmuş bekledim dese inanacakmisin 
0 oy
(82 puan) tarafından
O zaman gebe bırakmayacak uçkurunu tutacak.Hamile kalmak nasıl hissettiriyor bi fikri yok konuşuyor.Haysiyetsiz çok sinirlendim ya.Defolsun gitsin tehdit eden kişi çoktan yapıyordur zaten
0 oy
(648 puan) tarafından
Bacım Allah yardımcın olsun esinin soyledigini kesinlikle tasvip etmiyorum ama bazı erkeklerin nefsi cinsellik yonu daha kuvvetli oluyor aldatmasi ona gunah ama senin onu surekli geri çevirip 4 aydir birlikte olmamanda sana gunah eger bebege bir zarari yoksa isi gucu birak yemegi birak sen kocanin gonlunu yap 
(648 puan) tarafından
Bende ikinciye hamileyim benimkide cogu zaman yardim etmez ve cinsel bölgemde surekli agrim oluyor hormonlarla alakaliymis ama haftada bir birliktelik yasamaya çalışıyoruz dini yonden düşünüyorum tamamen o yuzden yoksa aylarca aklima gelmez

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 741 göst.
0 oy
10 cevap 1,079 göst.
28 Eylül 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 437 göst.
11 Nisan 2023 Aile kategorisinde Ayasa (1,235 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 1,891 göst.
7 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Caresizim (1 puan) tarafından soruldu