0 oy
89 göst.
Aile kategorisinde (2,112 puan) tarafından
8 aylik yüzümüze falan dokunurken biraz sert hareketleri daha tam ayarlayamaz dokunmayı vs diye onemsemiyordum yüzünüzü çizip saçınızı falan yoluyordu ama bugün bir anda annemin suratına tokati bastı. Şok olduk. Asla gördüğü bir muamele değil kimse kimseye vurmaz ya da bebege de vurmaz ben anlamadım bu hareket nerden çıktı bir anda.

Normal mi böyle bir şey yapması bilenler yazabilir mi

4 Cevaplar

0 oy
(1,431 puan) tarafından
Neden normal olmasın mesela ?
(2,112 puan) tarafından
Çocuk diye her aşırı hareketi hoş mu göreceğiz ben anlamadım komiksin
"Bu aylarda normal" gibi bir yorum da yapabilirsin insan gibi ama sen tartışma peşindesin sanırım:)
(1,431 puan) tarafından
Tartışma peşinde olsam bu kadar Kibar konuşmam emin ol;)
(2,112 puan) tarafından
Kibar olduğunu düşünmen de ayrı komik
(1,431 puan) tarafından
Zorlamasan mı??
(2,112 puan) tarafından
Kendi postum istediğim cevabı yazarım rahatsız oluyorsan git
-Reklam-
0 oy
(13,276 puan) tarafından
Yaptığı şeyi şiddet olduğu bilinci ile yapmıyor ki tehlike arz edecek bir durum değil uyku üzeri huysuzluğunda da olabilir seviyorsa o an uzaklaştırmak içinde yapmış olabilir 
(2,112 puan) tarafından
Değil mi daha çok küçük zaten ama bir anda agresif bir şekilde tokatı basınca ne hissedecegimi bilemedim
0 oy
(1,372 puan) tarafından
Şuan normal. Biraz daha zaman geçince normal olmadığını anlatcaz. 1 yaşında kızımda yapıyor oyun oynuyorum sanıyor bence 
(2,112 puan) tarafından
İlk bi şok geçirip sonra güldüm ama düşününce moralim bozuldu bir daha yaparsa tepkisiz kalmayı düşünüyorum ins tekrarlamaz huy gelistirmez
(1,372 puan) tarafından
Acıdı bak sen öyle yapınca falan deyin üzgün ifadesi yapın anlatmaya çalışın biraz biraz
0 oy
tarafından
Canım benim bebeğim de aynı ama normal karşıladım ben yinede cici kızım öyle yapilmazz diyorum anlıyor ama sonra unutuyor aklı ermiyor kötü bişey olduğunu 
(2,112 puan) tarafından
Ben de bir yerde görse neyse diyeceğim de gördüklerini tekrar ediyor diye bir anda yapınca moralim bozuldu sanırım haklısınız
tarafından
Canım diş dönemleri birde kendilerini ifade edemiyorlar ondan sinirliler

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 509 göst.
19 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Poine (104 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 235 göst.
28 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Safiye__ (439 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 539 göst.

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...