0 oy
1,525 göst.
Diğer kategorisinde (745 puan) tarafından

Merhaba kızlar beni merak edeniniz var soranlarınız hepinize ne kadar teşekkür etsem azdır sizin dualarınız beni güçlü yaptı. 41 haftaya kadar beni bekleten çapa yatış günü bana burda yer yok doğum için başka yer bak dedi sen burda doğum yapsanda bebeğin yoğun bakım yeri yok dedi ve ağlaya ağlaya çıktık ordan tabi Bi güzel şikayetlerimi yaptım ama kimi kime şikayet ediyorsun ki ...?  Tavsiye ve yoğun bakım yeri olan hastanede sonunda buldum sancılarım var açılmam var çok kötüydümm hastaneye gider gitmez yatışımı yaptılar zaten sancılarım vardı serum da  verdiler doktor muayenedenn sonra normal yapamazsın bebeğin kafası büyük bunu riske atamayız dedi ve beyin cerrahı ve çocuk doktoru için ameliyatı sabaha erteledi o btüün gün çok sancı çektim hem normali hem sezeryanı yaşadım Bi nevi.. Bebeğimin yoğun bakıma gireceğini bildiğim için genel anestezi istemedim uyanık olmak istiyorum en azından Bi kere göreyim dedim ama malesef hatırladığım tek şey bebeğimin ağlama sesi ve sonra götürdüler direk yoğun bakıma bebeği bana gösterin dedim malesef annesi demez mi ameliyat masasında ağlaya ağlaya tansiyonum yerlerde fenalaştım bide sakinleştirci yaptılar.. Sonra uyumuşum zaten ameliyatta.. Çıkardıklarında 2 saat sonra kendime geldim kimse yarı baygın ameliyata girdiğime inanmadı hatta..  Sonra lütfen banada gösterin diye sayıkladığımı hatırlıyorum ve hemşire geldi yanıma tamam annesi güçlü olmazsan bebeğinide göremezsin dedi toparlan serumların bitsin gidip gör bebeğini dedi ve sonra kendime geldim biraz akşam üstü 7 gibi gidip gördüm allahım hem bedensel hemde zihinsel engelli dedikleri yavrum bumu dedim gözünü açıp bana baktığı an gitmiyor aklımdan ağzında hortumlar var solunum cihazına bağlı ayağında serumlar var bide sonra ağladı o ağladıkça benimm ciğerim yanıyordu sanki beni burdan çıkar anne der gibi :( ama güçlü olmak zorundaydım ağlaya ağlaya çıktım ordan da. Bi 2 dk kadar gördüm kucağıma alamadım.. Şu anlık durumu hala araştırılıyor ama beyninde sıvı var onun artışı takip ediliyor kızlar sağ ayağında biraz sıkıntı var yüzü de anomali var dili büyük falan dediler bize ama benim için önemli olan beyni bakalım hala araştırıylar bide geç doğduğu için kakasını yutmuştu midesinde ayrı sıkıntı var nolur dualarınız eksit etmeyin hepimiz anne ve anne olma adayıyız sizlere çok dua ettim kızlar ameliyattayken... Biraz uzun oldu hakkınızı helal edin sancılarım var hep giremiyorum cevap vermemeye bilirim kızlar ama aklım hep sizde nolur evladımı kucağıma alayım göreyim koklayayım haftada 2 defa tek izin veriyorlar Bi resmi bile yok bende.. Bugün süt sağcam ama bebek yok sütte yok dua edin sütüm gelsin en azından.. Evdeyim benn ama yatağımın yanı boş :'(

27 Cevaplar

0 oy
(501 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Allah sifa versin insallah canm.burda bu kdr cok insan senin icin dua ediyoruz insallah tez zamanda hayirli hbrler alirsin ve bebegini de kucagina alirsn.ilk sütün cok önemli bebek icin onu makinayla sağmayin elle sağın diyorlar makinada sagilinca damlaciklar ziyan oluyorms her damlasi cok degerli diye elle sagmayi tavsiye ediyorlar internetten bak istersen elle sagim videolarina bir de moralini yuksek tutmaya calis sutun gelmesini hizlandiran bestlak vb damlalar var al kullan istersen ama ne kullanirsan kullan moral cok onemli süt icin sen moralini yuksek tut ki sutun olsn bebegin guc bulsun.dualarim seninle hayirli guzel hbrlerini bekliyorm.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canim cok gecmis olsun su mubarek gunde yavruna sifa versin rabbim insallah sen stres olmamaya calis iyi olucak bebegin rezene cayi ic surek goguslerini sag uyari gitsin beynine sut icin en kisa surede iner insallah rabbim yar ve yardimcin olsun ❤❤❤❤
0 oy
(1,064 puan) tarafından
Aglayarak okudm ya annelik bu olsa gerek.. bebeğin icin ayakta dur canim onun sana ihtiyaci var bi bakarsin dualarla iyilesivermis allahim şafi ismiyle sifa versin. Sen güçlü olki bebeginde güçlü olsun unutmaki o senin parcan canim
0 oy
(34 puan) tarafından
Rabbim şafi adıyla şifa versin biran önce kavuşursunuz inşallah. İnşallah sonuçları iyi çıkar sağlıklı bir şekilde alısın kucağına yaşadıkların gerçekten çok zormuş. İnşallah Sana bunu yaşatanların yanına kalmaz onların sorumsuzluğu yüzünden neler çekmişsin okudukça içim parçalandı Allah yardımcınız olsun 
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Kuzum yaaa  :( çok kötü oldum Rabbim sana bebeğine sağlık sıhhat versin güç kuvvet versin . Bebisimiz  hayırlısıyla bir an evvel sağlığına kavuşsun  bol bol sütün oluşsun  inşallah.  

Dua ediyorum sana bu mübarek ayda Rabbim seni bebeğini korusun  çok geçmiş olsun inşallah bir an evvel alırsın bebeğini yanına 
0 oy
(18 puan) tarafından
Canımm çok geçmiş olsun rabbim bol sabir versin bebeğinede bol şifa versin umarım tez zamanda bu sıkıntıları atlatıp alırsın kucağına.
0 oy
tarafından
Canimmm Rabbim kuzuya sifa versin inşallah. Hayirlisi ile yanına gelsin . Uzulme aglama gibi gereksiz bir soz soylemicem.uzulur aglarsin tabi ki. Ama su an Kendine iyi bak. Iyi bak ki sut biriktir. Sut uc gunu bulur gelmesi telas yapma. 
0 oy
(207 puan) tarafından
Butun dualarim seninle canim, Allah en yakin zamanda saglikla kucagina versin yavrunu.
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Rabbim yardimcin olsun canım inşallah sagliklica alırsın  kucagina bebegini  bu mubarek ayda Rabbim acil şifalar versin inşallah yavruna 
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Canim Aglayarak okudum(ve cok cok kotu oldum(Rabbim yardimcin olsun insallah Yakin zamanda iyilesir yavrun guclu olmaya calis onun sana ihtiyaci var Dualarim seninle canim insallah sutunde gelir stres yapma
0 oy
tarafından

RABBİM yar ve yardımcınız olsun inşallah canım rabbim acil şifalar versin inşallah. Güçlü ol cnm bunların hepsi qeçecek derdi veren RABBİM dermanını da verir inşallah. 

0 oy
(447 puan) tarafından
O senin evladın o senin canin bazıları diyor benim bebeğim çirkin bana benzemiyor ben nasıl bunu yazabiliyorsunuz nasil böyle konuşuyorsunuz diyorum aklim almıyor ve sen sınavdasın canım benim her şeyle senin bebegin inşallah sağlıklıdır ama tut ki bi anomali var sana hem dünya güzeli gelecek hem de sınav aklına gelecek kimse umrunda olmasın bak ben öğretmenim eğer bir durum varsa ozel öğretimi var eğitimleri var inan bana artık o bile sorun değil içini ferah tut mutlu olun meleğin koruyucun yanında seviyoruz seni
0 oy
(6,675 puan) tarafından
İlk once canim cok gecmiş olsun..rabbim evladinj sana bagişlasin..benimde arkadaşim cocugunun kafasinda sivi vardi ve her 2ayaginda sorun..şimdi 3yaşi olacak tedavisi devam ediyor ama hic sorunlu cocuga benzemiyor..rabbim seninde yavruna yardimci olsun tez bir zamanda sana kovusdursun
0 oy
(56 puan) tarafından
Allah yar ve yardımcınız olsun inşallah güzelRabbşm herşeye kadirdir Şafi ismi yüzü hürmetine şifa versin inşallah..ben biraz baktım da yüz anomisi 1 yaşına kadar ufak ameliyatlarla hallediliyormuş bizim burda bi bebeğe de dili büyük dediler kestirdiler şimdi koca kız olup anne bile oldu allah derdi verip dermanı yanına gizlermiş imtihan dünyası işte her şer de bi hayıt mutlaka vardır içini ferah tutmaya çalış yemeye çalış inşallah bol bol sütün olur.
0 oy
(1,028 puan) tarafından
Okurken ağlıyordum canım ya rabbim sana sabırlar versin küçük meleği ne de acil şifalar ihsan eylesin rabbim yardimciniz olsun kurban kestirirsen o da iyi olur canım durumun müsait ise tabi benim kızım yoğun bakımda idi 5 gün kaldı 4. Gün kurban kestirdik 5. Gün taburcu oldu mevlam kabul etti kurbanimizi sen de yaparsan rabbim kabul eder inşallah hastaneden sağlıklı sıhhatli bir şekilde çıkarsınız inşallah 
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım benim Rabbim mucize nasip eylesin minik savascin cabucak toplasin kendini evine gelsin inşallah 
0 oy
(2,181 puan) tarafından

Allah yardimciniz olsun tez zamanda sifasini versin insallah :'( insallah hayirla kucagina alirsin yavrunu. :'(

0 oy
(1,456 puan) tarafından
Bizi bukadar etkiliyorsa yazdıkların, kim bilir sen neler yaşamışsin canım benim. Allah inşallah şu güzel günler tuttuğumuz oruçlar yüzü suyu hürmetine hiç bir sıkıntısı yok bebeginin diye haber gelir inşallah. Elbet bu zor günlerin birde güzel günleri olur. Allah en kısa zamanda seni feraha kavuştursun güzel anne 
0 oy
(2,172 puan) tarafından
Aglamıycam Allahım aglamıycam ya sen buyuksun bi mucize olur saglıklı olur diye dua ediyodum size ama vardır bundada bi hayır Allahım sana bagislasın bu mubarek gunlerde nolur yavrunu seni kavustursun ne diyecegimi bilemedim yanlis bisey yazmaktan korkuyorum yaninda olsamda sarilsam sana keske buda senin sınavın sabret dua et hersey guzel olacak 
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Canım benim... Allah yardımcınız  olsun.  Rabbim mubarek gün hürmetine yavruna şifa sana sabır versin.  Sen annesin.. Sen güçlü olmazsan bebeğin  de orda güçlü  olamaz.. yanında olmayabilir cok zor bi durum ama eminim ki kalpleriniz birlikte atıyo sen yavrum dedikce o annem diyo kalbiyle :(((  Sen güçlü ol sabırlı ol rabbim güzel günlerin hatrına gönlüne göre verir insallah kuzum. Allahım dayanma gücü ver şu güzel kuluna. Yavrusuna şifa ver  nolurr :((

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 511 göst.
24 Şubat 2021 Aile kategorisinde Funny_honest (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
74 cevap 2,948 göst.
13 Haziran 2019 Aile kategorisinde ZeynepAsya'm (964 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 309 göst.
24 Aralık 2018 Alışveriş-Hediye kategorisinde İki prens annesi (432 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 340 göst.
19 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,649 soru

11,206,193 cevap

34,507 kullanıcı

...