0 oy
214 göst.
Diğer kategorisinde (208 puan) tarafından
Az önce postta paylaşmıştım kizlar boşanmak geliyor içimden saçma sebeb den bosanilir mi diyeceksiniz ama gerçekten yoruldum telefonu kullanmicam şimdide diyo evde bıraktı cozummu bu sizce tuşlu kullancakmis. Sevgisi saygısı yok bana 5 senedir evliyim 2 çocuk verdim ona bunu hak etmiyorum ben hiç sevmemis beni .o kadınlar yuvasını kurtarsın .siz olsanız bu sebebten bosanirmiydnz? Kafam çok karışık 2 çocuk var biri küçük 1 buçuk yaşında nasıl baş ederim bilmiyorum düzenleri bozulacak çok üzülüyorum ama böyle de nasıl yaşanır soğudum gerçekten 3 aylık iğne vurdum 5 aydır kanamami bitirmeye calsiiyorum ilaçlar kullaniyom adamla ilişkimiz düzelsin diye yaptığına bak  af edersiniz sariliyo opuyo ya soğukluk var içimde ona karşı artık sevgim de azaldı galiba böyle onu bunu izleye izleye:((

2 Cevaplar

+1 oy
(1,808 puan) tarafından

Aldatılmak saçma sebep mi 

Pardon sadakatsizlik yazmışsın öyle yazıym bende 
(208 puan) tarafından
Meslegim yok da heryerde calismisligim var açık öğretimden sınava giriyorm bitireyim de lise mezunu olayım dedim 10 kredim kaldi
(208 puan) tarafından
Tazminat veremezki calistigi asgari ücret hatta yetmiyo krediden harciyoz sonra ödüyor
(1,808 puan) tarafından
Onun vermesi önemli değil sonuçta kusurlu taraf kanıtlarsan alırsın nafakası da var bu işin
(208 puan) tarafından
Nasıl kanitlicam ki o baktıklarını da sildi hesabını
(208 puan) tarafından
Aldatmadi etmedi büyük bi kanıt yok yani zor olur
-Reklam-
0 oy
(17,659 puan) tarafından
Neydi canim sebep kusura bakma bilmiyorum
(17,659 puan) tarafından
Peki ne yapmayi dusunuyorsun canim ? Ailen arkandami ?
(208 puan) tarafından
Flaş belleğe yukletecek kadar beni gözden çıkarmış degersizmisim onun gözünde o konu daha kapanmadan tekrar devam ediyo bilerek yapiyo belkide kendinden soğutmaya calsiiyo başardı da bir insan 10 kere aynı hatayi yapar mı ya düzelmeye çalışıyorum diyo sen baskı yapiyon bakmasayfin silecektim ben diyo yalancıii nefret ettim ya
(208 puan) tarafından
Ailem malesef annem babam ayrı annem de hâli kötü evden çıkarıyorlar ev sahibi icra parasini yüklemiş annemin üstüne zor geciniyor oda ona nasıl gidecem ki çocuklar per perisan olacak
(17,659 puan) tarafından
Calisman lazim.is bulup annen cocuklara baksin evde sen calis ev tutarsin annende kalir seninle
(208 puan) tarafından
2 kardeşim de var okul okuyan .annemi de evden çıkarıyorlar annemin yanına Mersin'e mi git diyon yani ben İstanbul'dayım .keşke yanıma gelse çocukların düzeni bozulmazdi annem onada yanaşmaz gelmez yanıma

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 173 göst.
13 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Fatmayaren (876 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 672 göst.
4 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Glstanbeste (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 249 göst.
0 oy
30 cevap 1,588 göst.
8 Mart 2020 Diğer kategorisinde Kasimcicegiii (1,326 puan) tarafından soruldu