0 oy
173 göst.
Diğer kategorisinde (877 puan) tarafından

Az çok biliyorsunuz beni eşimin cimriligi oğlundan bile kıyafet esirmegmesi herseyime laf etmesi herşeyimi sorgulaması onunla bile olmak istemiyorum:( ama asıl mesele şu ki eşimle boşandigimda çocuğu görecek tamam babası olarak hakkı ama ailesinin yanına da götürcek büyüyünce onda kalacak siz diceksiniz ki babaanesi halasidir tabiki gorecek hakkı ama görümcem çocuğuma zarar verecek hareket yaptı kaynanamin bile çocuğuma kötülüğü dokundu :'(suan gorumceme göstermiyorum kaynanamda benim yanımda iken görüyor anca şuan öyle bir yerdeyim cikmazdayim ki ne yapacacagimi bilmiyorum :'(

2 Cevaplar

0 oy
(1,138 puan) tarafından
Bacım eğer kötülüklerini ispatlayabilirsen mahkeme çocuğun zarar gorebilecegi sebebiyle ona göre karar çıkarır.kanıtın varsa eğer..yoksa da bı şekil konuşma ile söylettirip onlara yaptıklarını kanıt olarak sunabilirsjn.

Ne yaptılar mesela zarar verecek
(1,138 puan) tarafından
Vallahi benim bosanmam olsa bende mesela var işte hep kavga gürültü içlerinde.kayin birader babasıyla kavga eder kufreder anası öz bakıma vs özen göstermez.kötü örnek olacak çok davranışları var bunları kanitlasam mesela bence ya evde görme izni olur küçükken ama büyüyünce yatılı aldığında onu avukata danışman birşey yapılabilir mi söyler sana.mahkemede bu esas alınıyormus çünkü velayette ve kalmalarda
(877 puan) tarafından
Az daha oğlumun ölümüne sebeb oluyordu gorumcem olacak o kadın ama inkar ederler biz bir şey yapmadık derler eşimde hala ablasını savunuyor iste
(1,138 puan) tarafından
İspat olsa ya da söyleseler mahkemeden görmeme karari bile cikarttirabilirsin.tartisirken falan söylemeye calissan
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hersez boşanacam diyor ya çok kolay oldu artık boşanmak
(877 puan) tarafından
Canım evde huzur kalmadı çocuk hasta iken bile ilaç aldim lafını yapıyor oğlunu önemsediği yok sen dogurdun sen bakacan diyo tüm yük benim üzerimde yoruldum artık
tarafından
Cnm özur dilerim lafın sana tek degil gerceten cimlilik cok kotu birsey  size bakmak zorunda bakmıyorsa ne işi var hayatında haklısın
(877 puan) tarafından
Yani çok haklı sebeplerim var kuzum ama korkularım da var tabi

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 674 göst.
4 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Glstanbeste (256 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 602 göst.
0 oy
6 cevap 333 göst.
0 oy
10 cevap 597 göst.