0 oy
363 göst.
Diğer kategorisinde (208 puan) tarafından
Sabrımı tasirdi artık boşanmak istiyorum duzelecegi yok bunun flaş bellege bile yüklemiş açık saçık kadınları izliyordu onu da af ettim şans verdim düzelir dedim ama 1 ay olmadan yine yaptı gizli hesap açmış instegramdan acik kadınları izlemiş artık hazm edemiyorum ben bunu hak etmiyorum ne sevgisi ne saygiisi. Var bana unutamıyorum yaptiklarini kuraana bile el bastı halen aynı 5 sene oldu evleneli ya ne yapayım bu adamı ben bıktım artık ev işini bile yapamiyom evi bokk götürüyor 

8 Cevaplar

+1 oy
(2,818 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
3 gündür aynı şeyleri pist açıyorsun dünya kadar fikir verdiler ama sen bosanmicaksin belli o yüzden yut yoluna bak olmamış gibi 
(208 puan) tarafından
Süreç nasıl di zorlandinmi calisiyormusun tek mi yasiyon
(2,818 puan) tarafından
Çalışıyordum şu an ikinci evliliğimi yaptım hamileyim bıraktım çok zor bi süreçti ama baslamadan bitmiyor ne yazikki
(208 puan) tarafından
Evet haklısın Allah yardımcın olsn. İnşallah iyi bu ikinci evliliğin nasıl mutlumusn
(2,818 puan) tarafından
Çok şükür mutluyum 5 6  sene sonra evlendim şu an daha 1 sene oldu bi sorunum yok Allah in izniyle
(208 puan) tarafından
Ne güzel çok sevindm adina cnm Allah mutluluğunuzu daim etsin inşallah
-Reklam-
0 oy
(1,577 puan) tarafından
Vallahi ben de burda okuyorum nasıl adamlık nasıl insanlık ne kadar çok bu sapıkların sayısı.. Ergenliğe girmiş ama çıkamamışlar
(208 puan) tarafından
Valla ya midem bulandı artık varya böyle yapa yapa uzaklastiriyo kendinden 2 çocuğu var utanmiyo
0 oy
(7,874 puan) tarafından
Ee hala neden aynı evde duruyorsun canım degismicekse git davayı aç
(208 puan) tarafından
Davayı açayım da çocuklar küçük üzülüyorum maddi durumda yok arkamda kimse de yok çok zorlanirim çocukları perişan ederim korkuyorum
0 oy
(8,833 puan) tarafından
Canım delillerini topla tekmeyi bas. Aftan anlamaz bu sapıklar. Çocuk var mı maddi durumunuz nasıl 
(208 puan) tarafından
Çocuk var iki tane küçük diye elim kolum bağlı birde maddi durum yok kenarda birikmisim yok biri 1 buçuk yaşında biri 4 yaşında arkamda kimsede yok
0 oy
(27,339 puan) tarafından

Allah ıslah etsin üzücü durum

0 oy
(6,825 puan) tarafından
Allah ıslah etsin inşaAllah 
0 oy
(3,249 puan) tarafından
Profesyonel destek alın eşinizle birlikye. Evlilik terapisti ya da
(208 puan) tarafından
Kabul etmiyor  terapiyi kesinlikle nasıl edeyim kaç kere gidelim dedim
0 oy
(3,546 puan) tarafından
Bir kadın için gurur kırıcı ama normal de gelmedi eşinin psikolojik olarak sorunları olabilir mi acaba elinde olmadan bakıyor izliyor olabilir mi 
(208 puan) tarafından
Evet elinde değilmiş düzelmeye çalışıyorum sen bakmasaydin silecektim bahane ediyo

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 112 göst.
0 oy
6 cevap 627 göst.
15 Eylül 2019 Aile kategorisinde ❤Öykümİlkem❤ (3,151 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 177 göst.
9 Eylül 2022 Aile kategorisinde nur120302 (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 254 göst.
9 Eylül 2022 Aile kategorisinde nur120302 (38 puan) tarafından soruldu