0 oy
254 göst.
Aile kategorisinde (38 puan) tarafından
Kızlar eşimin ailesinin biz daha evlenmeden yaptıkları ve yapmaya devam ettikleri haksızlıkları unutamıyorum çok istiyorum unutmayı düşün düşün beynim yoruldu ama unutamıyorum elimde değil uzun uzadıya şu oldu bu oldu demeyeceğim ama karşımdaki insanlar asla haksız olmayan ce sürekli birbirlerini kalpleri çok temiz gibi övgüleri boğan insanlar, he şu da var biriyle bi sorunun olsun tüm aile düşman kesilir.hani diyorum hiç olmasalar benim için unuturum yaşattılarını ama eşimin ailesi sonuçta hep varlar görüşmek istemememe rağmen eşim üzülmesin diye bazen bir araya geliyoruz hop en başa sarıyor sürekli yaptıklarını düşünüyorum sonra 

3 Cevaplar

0 oy
(8,563 puan) tarafından
Düşünme ama Mesafeni koy
(38 puan) tarafından
Mesafe var ama bir araya gelme oluyor ara sıra sürekli birbirlerini övüyorlar sinir oluyorum
-Reklam-
0 oy
(2,831 puan) tarafından
Ah bacım tıpa tıp aynısını yaşıyoruz benim hayatimda aynı bayna yaptıklarını unutamıyorum sırf o yüzden sürekli eşimle tartisir kavga ederiz sinir krizleri geçiriyorum resmen artık iki yüzlü insanlara tahammülüm yok ve kar 7 den 70 e hepsi iki yüzlü insanlar kendilerini insanalra melek gibi gösterip bana tırnaklarını gösteriyordu ama ben o tırnakları bir kestim şimdi sesi soluğu çıkmıyor şimdi yağ bal olmaya çalışıyor ama yüz veren yok geçti o tren 
(38 puan) tarafından
Sinir krizleri bende geçirdim ama kendime etmişim bak şimdi ufacık bir üzüntüde bedenim kasılıyor,sakın yapma kendini yıpratma benim gibi,bi de temelli mi kestin sen görüşmeyi
0 oy
(1,086 puan) tarafından

Sürekli huzur bozan,sürekli biseylerden memnun olmayan bir kayınvalide kayinpederim var. Eşimde illallah dedi artık. Artık görüşmüyoruz . Ne arıyorlar ne geliyorlar ne de biz arıyoruz.boylesi daha iyi oldu. En azından bir süre kafamız rahat. 

(38 puan) tarafından
En güzeli bu ama eşime kıyamıyorum haksızlık yaptıklarını o da biliyor ama hiç görüşmeyelim desem ona saracaklar sen nasıl evlatsız diye

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 177 göst.
9 Eylül 2022 Aile kategorisinde nur120302 (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 1,137 göst.
0 oy
13 cevap 985 göst.
25 Mayıs 2021 Aile kategorisinde !!! Unutulmaz!! (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 446 göst.

378,403 soru