0 oy
219 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Araştırmadan aldım vestel 10 kiloluk Manuel camaşır makinem 7 kilo üstüne olmaz dedi satıcı yanyana koyarız diyor eşim banyo dolacak canım sıkıldı bu duruma camaşır makinesini 13 yıllık bozulunca büyük alırım diye böyle aldım kızlar iyimi bu marka odaya koysam komik olur mu yaa

6 Cevaplar

0 oy
(1,571 puan) tarafından
Benimki çocuk odasında:)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Vestel diyince etlerim cekiliyor kemiklerim sızlıyor 
(790 puan) tarafından
Kurutma makinası nasıldır bilmem ama evimdeki herşey vestel gayette memnunum ha bir tek telefonundan memnun olmamıştım çok ısınıyordu ama dönemin en uygun fiyatlı telefonuydu  sizin neyiniz sorunluydu?
tarafından
Ben 14 senelik evliyim esim turkiye kazansin diye herseyi vestel aldi halada aliyor tvları mukemmel iyi ona lafım yok ama ne camasir ne bulasik makinesi ikisinden de memnun degil bu 14 senede ikiside degisti tabi. Helede camasir makinesi cok dikkat ettigim cokda tutiz oldugum halde makineden camasiri alipta asamam disari mutlaka bitince yeniden durulama yaptirrirm. Yapış yapış gibi geliyor bana tabi kokuyor gibide geliyor insallah yakın  zamanda bozulur
(790 puan) tarafından
Kokması makinadan kaynaklı değil tatlım ama neyden kaynaklı bilmiyorum benim komşum eltim bosh felan kullanıyorlar ben vestel kullanıyoruz yumuşatıcı kullanmadan  o çamaşırlar sanki giyilmeyecek gibi oluyor kokuyor görümcemde profilo kullanıyor oda şikayetçi  benim bir buz dolabım bosh marka ben çeyizimde herşeyi kendim almıştım kpssye hazırlanıyordum annemle bir hayat planım vardı hatta buzdolabı almayıda planlıyordum halım felan herşeyim vardı kenara parada atmıştım tayin çıktığında birkaç aylık kiram ödenmiş olsun diye maaşı alana kadar eşyalarım hep vesteldi
tarafından
Bnm kayinvalidem köyde ona bosch marka çamaşır makinesi aldık eşimle. O kadar ahır,tarla kıyafeti yıkar ağzı kapalı yaş bile dursa camasirlar makinede asla koku yapmaz makine.benim vestel den ağzım burnum yandı kardeşim kimseyede tavsiye etmem
0 oy
(275 puan) tarafından
Hayır konuluyor bu adamlar seni aramadı mi gelmeden nereye kurulum olacak diye sen makine üstüne diyecskin onlar da bir aparat getiriyor makinenin üstüne koyuyorlar kurutmayi. Hemde Vestel de bu. 
tarafından
Çamaşır makinam 7 kilo kurutma 10 diye
(275 puan) tarafından
Benim arkadaşımda öyle kurulum yaptılar üstüne
tarafından
Nasıl yaptılar alttaki küçükken
0 oy
(721 puan) tarafından
Ne kadar a aldın cnm. Hayırlı olsun. Benimki mutfakta
tarafından
16 bine aldım CNım teşekkür ederim
(721 puan) tarafından
Fiyatı çok iyi cnm. Güle gule kullan
0 oy
(50 puan) tarafından
odada komik olmaz canım ama çok ısı veriyor ben banyoya koydum şimdilik çamaşır makinem mutfakta olduğundan üstüne koyamıyorum cam balkon yaptırınca balkona koyucam banyoda bile acayip ısı veriyor çalıştırınca anlarsın o yüzden çocuk odasına koyma kışın sıcak vermesi belki çok sorun olmaz ama yazın asla çekilmez pişer çocuklar  birde sesi çamaşır makinesinden daha sesli bilgin olsun 
0 oy
(50 puan) tarafından
odada komik olmaz canım ama çok ısı veriyor ben banyoya koydum şimdilik çamaşır makinem mutfakta olduğundan üstüne koyamıyorum cam balkon yaptırınca balkona koyucam banyoda bile acayip ısı veriyor çalıştırınca anlarsın o yüzden çocuk odasına koyma kışın sıcak vermesi belki çok sorun olmaz ama yazın asla çekilmez pişer çocuklar  birde sesi çamaşır makinesinden daha sesli bilgin olsun markası konusunda bişey diyemicem bende yeni aldım altus marka çok ama çok memnunum.. 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 123 göst.
24 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Canan1307 (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 215 göst.
29 Ocak 2024 Moda kategorisinde Aysegul&20 (3,433 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 193 göst.
16 Ocak 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Fadik63 (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 322 göst.
4 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,129 soru

11,410,181 cevap

34,948 kullanıcı

...