0 oy
42 göst.
Diğer kategorisinde (64 puan) tarafından
Arkadaşlar ikili testim kötü çıkmıştı bugün 17 hafta 3 günlük olduk üçlü testte yapacaklar 11'de randevum var dua istiyorum sizden İnşallah temiz çıksın ne kadar bu testlere güvenmesem de insan içi kötü oluyor aklı kalıyor ve doktorumu değiştirdim Çünkü o gün ikili testte çok kalabalıkti  kan alma yeri acaba diyorum kan bekledidemi  sonucum öyle çıktı Bir de 25 yaşındayım daha bir oğlum var 7 yaşında 8 yaşına girecek Bu ikinci gebeliğin ondan dolayı bir doktorumu değiştirdim ikili testte burun gözüktü ense ölçümü güzeldi acaba kilo aldım biraz 89 kilo oldum zaten hamile kalmadan da öyleydim Bu da etkilemiş olabilir Bir de kanda bekledi O da etkileyebilir bana dua edin

1 cevap

0 oy
(9,503 puan) tarafından
Kan beklemesiyle ne alakası var kız, ayrıca güvenme ikili teste yani bizimde sıkıntılı dediler sıvı almak istediler kalbinde parlaklık dediler çok şükür hiçbir şeyi yoktu 
(64 puan) tarafından
Canım gittiğim hastane ipini koparan geliyor baş ağrısı için bile düşün hastanede acilde bile önünde 500 kişinin beklediği hastane ilgi 0 ama buraya yakın o var o gün de kan sırası da 100 kişi vardı ve gelen geleneydi acaba dedim yogunlardi kan bekledi pihlasti birsey oldu ondan mı işte hamilelik psikolojisi böyle düşündürüyor:)) benden de perinatoloji gittim Sıvı istedi hayır dedim ama ayrıntılı baktı anormal durum yok dedi
(9,503 puan) tarafından
Ayrıntılıda bişey çıkmadıysa sorun etme canım
-Reklam-

İlgili sorular

+1 oy
3 cevap 157 göst.
16 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde denizanne (514 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 189 göst.
26 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Bbttnnmm (287 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 269 göst.
0 oy
3 cevap 54 göst.
4 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bahar_6565 (64 puan) tarafından soruldu

378,290 soru

11,322,721 cevap

34,773 kullanıcı

...