0 oy
57 göst.
Diğer kategorisinde (517 puan) tarafından
Bebeğim bir. Yaşında yürümeye başladı kendisi bana yapisiktir elimi neye atsam onu ister blasik makinasi çamaşır. Süpürge ütü  fark etmez   evi supururum nerdeyse hergun ama dilemem ayakları ıslanır kayar duserr hasta olur falan ev ayakkabısı giymez. Terlik  daha erken sanırım yeni başladı. Yürümeye ne zaman evimi mis gibi ailicem. Hele perdeler  eşim evde durmaz yardimcim yok kimerdiveni çocuğu tutacak  ya uff

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben kızım uyuduktan sonra yaparım yada onunla beraber yaparım çamaşır katlamam gerekiyordu ben katlıyorum o dağıtıyor ama ben ondan hızlı olduğum için bitirdim

Çamaşır asıyorum astiklarimi geri indirmeye çalışıyordu bende sepetten bana ver kızım dedim o bana verdi ben astim bulaşık makinesini boşaltmam lazım bıçakları alıyorum sonrasında üstüne çıkıyor oturuyor beni izliyor tabakları çıkarmaya çalışıyor bende hemen bosaltiyorum mesela

Bunun gibi şeyler yapıyorum 14 aylık oldu ben temizliği de işi de hep kızımla yaptım bebekkende halen daha
(517 puan) tarafından
İsallah bnm kide iki ayso Ra bu kadar anlayışlı olur bende  o tarz işleri birlikte yapıyorum. Zaten mesela makinayı. Bosaltirken kasikligi cikariyorum ilk sonra bütün bilasiklari hızlıca tezgah üstüne alı blasik makinasinda bir kaç kırılmayacak eşya ile pynamasona izin veriyorum ama   bnm bebeğin.  Gündüz uykusu hiç yok genelde uyusun die bebek arabasında dışarda gezdiriyorum wvde uykusu 20 dk falan oda akşam üstü 5. Gibi
   Ben evi onla supururum. Bazen uyursa silerim. Söylediğim sürede bazendesilemem hergun dupursemde silemeyince temizlik içime sinmez  ramazan geliyor arkası bayram prrdelerimo mutfak dolapları mi temizlemem lazım  bunlar için korkuyorum. Bebeğim kesin merdivene tırmanmak ister  yada  tabak çanak tezgah üstü dolu olacak nasıl yapsam etsem die dusunuyorum sonra camlar sürekli in.  Çok zor yanı
-Reklam-
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Her anne bunu yaşıyor benim kızım 3 yaşına giricek hala aynı ev süpürmek ister benimle evi silmek ister bırakmaz.is yapım bulaşık makinesi boşaltır çamaşır katlar toz alır güya işte islerimi uzatıyor 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 499 göst.
17 Nisan 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bez bebek (301 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 140 göst.
6 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Arzey (723 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 154 göst.
9 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Oylesinekimsee (393 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 56 göst.
16 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 182838485868 (14 puan) tarafından soruldu

378,959 soru

11,343,464 cevap

34,809 kullanıcı

...