0 oy
717 göst.
Diğer kategorisinde (1,352 puan) tarafından
Kızlar diyor musunuz yoksa hergun mutlaka yapar mısınız istemeseniz de eşiniz ne diyor öyle diyince

60 Cevaplar

+3 oy
(1,152 puan) tarafından
Canim yemek yapmak istemedigi gunler gercekten yemeklerim lezzetsiz oluyor esim de fark eidyor yapasin yoksa soyle dışarıdan getirirdim diyor 
(268 puan) tarafından
Aynen. Bende sizin gibiyim.
(6,794 puan) tarafından
Hele ki, çok hasta durumlarda aynen ben.
-Reklam-
+2 oy
(1,423 puan) tarafından
Bazen yapasım yok derim ya da kızımla anlaşırız o ses kaydı atar babasina baba canım şunu çekti diye oda getirir hahshshd
+1 oy
(277 puan) tarafından
Bazen yorgun ya da hasta olduğum zamanlar.esimbbisey demez ya dışardan yiyelim der ya da menemen tost biseyler yapar sağolsun.
+1 oy
(206 puan) tarafından
Bende diyorum o da diyor ben gelince beraber yaparız 
(6,794 puan) tarafından
En güzeli bence birlik yapmak.
+1 oy
(235 puan) tarafından
Ben direkt bugün dışarıdan yesek diyorum
(6,794 puan) tarafından
Keskeee benimki de arada bir dinlendirse:(  pizza yı çok merak ediyorum nasıl bişey tadı.
(76 puan) tarafından
Hiç pizza yemedin mi
0 oy
(119,345 puan) tarafından
hemen hergun diyorum 
(2,291 puan) tarafından
Sonuc ne oluyor
(119,345 puan) tarafından
ayferde patates kizartiyoz
(2,291 puan) tarafından
Bende karisik tost yapıyorum
(320 puan) tarafından
Bizde kahvaltı yapıyoruz :)
0 oy
tarafından

Evet diyorum :D canım istemeyince ya da düşün düşün yorulunca yapmıyorum beziyorum bazen yemek derdinden

(1,352 puan) tarafından
Evet canım hamileyim kızımda küçük halim olmuyor zor geliyor bikiyorum
0 oy
(3,767 puan) tarafından
Desem ne olacak kendim ne yiyecem  lohusayim yinede yapiyom
0 oy
tarafından
Evet diyorum yapma ben gelince ayarlarız der hjhjhjhj
0 oy
(1,684 puan) tarafından

Diyorum ve anlayışla karşılıyor ben gelince konserve açarız diyor veya dışarı çıkıyoruz hastaysamda buzluk lokantam sağ olsun orda herşey var çıkart ısıt ye misali pratik oluyor :D

(1,152 puan) tarafından
Hamarat hatun ya  neler atiyorsun buzluga pogaca ve dolma disinda kuzum
(1,684 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm şuan aklımda olanlari yazayim

Et sota tavuk sote kremalı mantarlı tavuk börek sarma biber dolması nahut fasulye taze fasulye. Kavurma poğaça min sonunu dün çıkardım

Şuan bunlar aklımda 2 ayrı buzluğum var bazen karıştırırken AA buda varmış diyorum
(561 puan) tarafından
Buzluğa yemek olarak mi koyuyorsunuz yapıp
(1,684 puan) tarafından
Evet çoğu pişmiş oluyor hepsi için ayrı ayrı yöntem kullanıyorum
0 oy
(7,043 puan) tarafından
Valla ben eşime çocuğuma yaptığım yemekten mutluluk duyuyrum hiç canım istemedi dediğim olmuyo ama haftada 1 kere eşim dışarda yiyelim ya da sparis verelim der 
(1,352 puan) tarafından
Bizde yemek yaptığımız için şikayetci değiliz tabiki mutlu oluruz ama sağlık olmayınca zor geliyor yapmak bazen bizde insaniz
0 oy
(4,548 puan) tarafından
Diyorum dışardan söyleriz o zamanlarda. Dışarı yemek yemeğe cikasim da gelmiyor minik bebeğim diye 
(1,185 puan) tarafından
Sanki kaç gündür görünmüyor siniz siz :) bir şey yoktur inşaAllah
(4,548 puan) tarafından
Yaz geliyo bebiste iki aylık oldu güzel havalarda dışarıya çıkıyoruz ,:)) burda zaman gecirince işler kalıyor :)
0 oy
(1,429 puan) tarafından
Valla yapamadığım istemediğim oluyor o da sağolsun takılmaz ya menemen tarzı şeyler yapar ya da dışardan söyler hergunde benden dört dörtlük yemek beklemez ama tabi çoğunluk yaptigim içinde sesini çıkarmıyor bence sürekli istemiyorum üşeniyorum modunda olsam sesini çıkarır laf sokar belki :D
0 oy
(301 puan) tarafından
Valla canımız birşey istediğinde dışarın söyleriz yemegile ilgili sorun etmeyiz. Biz yeni evliyiz 1 tanede çocugumuz var. Maddi sorumuz yok oyüzde hafta 2 3 kez dışarıdan söyleriz. Yemek konusunda bogazımıza çok düşkünüz
0 oy
tarafından
O der yorgun falan olsam yapma der 
0 oy
(61 puan) tarafından
Yapmak isterim ama yapamıyorum 15 günlük bebeğim ve 3 tane kızım var 
0 oy
(1,427 puan) tarafından
Diyorum o da dışarıda yeriz diyor.
0 oy
(648 puan) tarafından
Diyorum ama yinede yapiyorum mecbur 
0 oy
(2,844 puan) tarafından

Eşim yemek konusunda aşırı uyumludur. Yapmak istemediğimde özel olarak söylemem zaten, tost yaparız ya da dışarıdan yiyelim derim geldiğinde. Bazen e hadi çıkalım o zaman bişeyler yiyip gelelim der. Ya da yorgunsa da ekmek arası yapar yer. :) Hiç yemek derdim olmadı o yüzden. 

0 oy
(435 puan) tarafından
Mesela şuan kendisi gece çalıştı daha eve gelmedi arkadaşına geçip uyumuş ordan atışa gitti ordan okeye geçti yani şimdi ben iki çocukla evde hem temizlik yapayım hemde yemek mi tabiki bugün yemek yapmıycam gelirken alsın bir şeyler getirsin yiyelim yoksa da dışarı çıkarsın yemeğe valla hiç uğraşamam 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 165 göst.
30 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Baldananne (291 puan) tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 769 göst.
2 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Ruyamm34 (244 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 435 göst.
26 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,352 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 253 göst.