0 oy
434 göst.
Diğer kategorisinde (1,348 puan) tarafından
Kızlar Cok canım sıkkın mutfak bile duruyor yemek yapmak istemiyorum böyle zamanlarda napiyorsunuz 

18 Cevaplar

0 oy
(7,041 puan) tarafından
Dışardan söylüyorum mutfak da dursun durabildigi kadar 
(1,348 puan) tarafından
Valla hiç içimden gelmiyor şuan
-Reklam-
0 oy
(1,431 puan) tarafından
Çay koyarım cağnım kocam işten gelince ocakta çayı gördümü tost günü olduğunu anlıyor ☺️
(444 puan) tarafından
Ohhhh mis
(1,431 puan) tarafından
Ama öyle hep yemek düşünmekten beynin yüzde 50 si sadece ne yemek yapsama çalışıyor :)))
(444 puan) tarafından
Öyle valla az önce kız kardeşime tarif veriyorum eşimde diyor ki kalk yapta bakalım nasıl olacak sonra da tarifi verirsin  ama bu gün hiç yemek yapasim gelmiyor yerimden kalkasim bile yok
0 oy
tarafından
Öyle zamanlarda yapmıyorum dışarıdan Yiyoruz :) 
(1,348 puan) tarafından
Bizde mi öyle yapsak ama çok pahalı artık
tarafından
E hergün yemiyoruz ya :)
0 oy
(5,495 puan) tarafından
Otur kalk topluyorum ben ve 2 çocuk var mecbur yemek hazırlıyorum toplamayı da ağır ağır yapıyorum 
0 oy
(1,076 puan) tarafından
Eşim işten gelince yapıyorum. Çocukla ilgilenirken yaparım temizlerim yeriz içeriz kaldırırız mutfağa.

O gelmeden önce de yapsam mı yapmasam mı diye düşünür dururum:-D:-D:-D:-D:-D:-D
0 oy
tarafından
Yemk yapmyi çok severin bn terapi gibi 
0 oy
(425 puan) tarafından
Bu durumu ben cok yasiyorum canim cok kotu birsey yorgunluk hisi hic gecmiyor boyle oldugunda kendime diyorum yok tembelik etmek kalk hazirligini yap kendimi yonetiyorum bu seferde duramiyorum yemekle beraber tum temizligi yapiyorum
0 oy
(15 puan) tarafından
Bazen bana da öyle oluyor.Makineye hızlıca topla .Toplayınca bittiğini görünce mutlu oluyorsun .Sonra da yoğurtlu makarna yap . Genelde öyle yaparım. 
0 oy
(7,958 puan) tarafından
Koca ayii dedi bugün bendensiniz ben size sac tava yapacam sen eti buzluktan çıkar bilmem ne sonuç öyle kükrüyo ki asla yapmaz neyse fikri duruyor sac tava yapacam yanına bilmiyorum pilav mi bulgur mu yapsam
0 oy
(52 puan) tarafından
Oyle oldugu gunler bir corba yapiyorum yada esime didardan hazir tavuk doner aldiriyrum gunu kapatiyruz isi yapmak ivinde once kenfimi mutlu ediyrum kahve cay sonra kendimi motive edip girisiyrum
0 oy
(606 puan) tarafından
Bende aynıyım bu aralar hiç elim gitmiyo istemeye istemeye yapıyorum resmen.. bazense dışardan getiriyo eşim napalim her gün makine değiliz ki arada bir mola lazim
0 oy
(5,864 puan) tarafından
Kocama bir Msj aşkım yemek yapmaya halim yok napsak ki diye hemen cevap gelirken alırım canın ne istiyor :D shshshs canım kocam :) 
0 oy
(1,538 puan) tarafından

Gel kız karın mumbar şırdan dolması yaptım yiyek:D

Ben yemek yapasım olmayınca yapmıyom nede olsa akşam yemeklerinde eşim yok geve çalışıyo kafam rahat

(1,348 puan) tarafından
Ayy ne güzel ya
(1,538 puan) tarafından
Gel kız gel bir aydır canım istiyordu yapcak adam olmayınca birde lohusa iken de üşendim gece dolaptan çıkardım sabah yaptım öğlen de pişirmeye başladım az kaldı pişmesine gel anam gel hepimize yeter
(1,348 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım gelmiş kadar oldum sana afiyet şifa olsun
0 oy
(760 puan) tarafından

Valla bazen geç saatlerde yikadigim oluyor bulaşıkları falan toplamıyorum az dinlen öyle başla canım.  mesela heran misafir gelebilirmiş gibi düşün öyle kalk o zaman yaparsın işleri :)

(1,348 puan) tarafından
Aynen canım normalde hiç bırakmam ama hamilelik zorluyor
(760 puan) tarafından
Normal canım  gelen giden olmadığı sürece kalsın canım isteyince yap yorma kendini
0 oy
tarafından
Boyle zamanlarda esime. Soykuyorum disardan hallediyoruz yada olmadi en basiti bi makarna yapiyorum
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Ay herkes dışarıdan söylüyorum yapmıyorum falan demiş ben seve seve yapıyorum:);) iki çocuk var küçükler de yapmama gini bir şansım yok
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Makarna yapmak bile külfet geliyor. Kendim aç duruyorum resmen ama kıza mecbur yapıyorum. 
0 oy
tarafından
Çay kahvaltı genelde 

İlgili sorular

0 oy
60 cevap 716 göst.
4 Mart 2024 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,348 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 253 göst.
31 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 165 göst.