0 oy
440 göst.
Diğer kategorisinde (537 puan) tarafından
Olmalı mi benim hiç biri yok sanki yüzyılın icatları gibi yok deyince senin evde de hiçbiri yokmuş neden almıyorsun diyor. 

35 Cevaplar

0 oy
(6,788 puan) tarafından
robot süpürge baya rahatlık. hiç pişman olmadım. airfryer, olmasa da olur, ben almadım hediye geldi. keşke parasını verselerdi. dyson  ım yok ona bir şey diyemem:)
-Reklam-
0 oy
(466 puan) tarafından

Hepsi var. Sor bana mutlumusun diye

EVET.... :)

0 oy
(1,875 puan) tarafından
Benimde yok ceyizimden süpürgem var :D ve gayet memnunum ama robot süpürge aklıma yatmıyor değil:) airfryer kullananlar da memnunlar ama ben fırın yemeği çok severim genelde fırında yaparım yemeklerimi de onun yerini tutamaz bence:)
0 oy
(1,025 puan) tarafından
Elinizdeki aletler işinizi görüyorsa şart değil ama ben dysonum olsun isterdim sadece dik Süpürgem var fantomun o kadar az çekiyor ki misafir gelecek oldumu sinirlenirim bozuluyor halı fırçasıyla tekrar süpürmek zorunda kalıyorum 
0 oy
(13,847 puan) tarafından
Dyson yok hiç bir eşyaya markasından sebep o parayı vermem ve airfrey var çünkü çalışıyorum pratiklik benim kurtarıcım hele özellikle robot ama olmayana ezik muamelesi yapmaya da gerek yok anamızdan bunlarla doğmadık sonuçta 
0 oy
(2,665 puan) tarafından
* herkes* 

Benim Dyson yok Philips kullanıyorum. Robot süpürge olsa da içim rahat etmez . Airfryer yerine fırını tercih ediyorum. 
0 oy
(262 puan) tarafından
Hicbiri yok ama calisan anneyim suan haftada 3 gun calisiyorum sorun olmuyor bi gun temizlemesem diger gun evdeyim temuzliyorum normal calismaya gecince haftada 6 gun calis aksamlari gel yemekti bebeydi belikti birinin odevi otekinin ilgi beklemesi derken muhtemelen robot supurge alicagim en azindan isteyken calisir biraz tozu fln alir
0 oy
(1,570 puan) tarafından
Bende hiç biri yok kahve makinam bile yok sen dusun;))))
0 oy
(609 puan) tarafından
Robot ve airfryer var Dyson yok malesef evinde ne kdr elektironik eşya olursa o kdr iş yükün azalır yorulmasını zamandan tasarruf edersin 
0 oy
(745 puan) tarafından
İkisinde şart deil. Airfry var ama pek memnun deilim
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Benimde yok gerekte yok
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Dysonım var cok memnunum elin kolum benim  airfryer var onuda aktif kullanıyorum   robot süpürge istemiyorum  dillere girmiyor köşeler kaliyo gereksiz bana göre  canım 
0 oy
(3,601 puan) tarafından
Benimde var pek kullanmıyorum   cnm 
0 oy
(788 puan) tarafından
Benimde yok ben 4 yıllık gelinim çevrem hep yaşlı ve hepsinde hepsi var bana uxaylı görmüş gibi bakıyorlar nasıl olmaz diye dedim yok düşünmüyorumda felan diye ona ayırmayı planladığım parayı farklı şeyler istiyorum diyorum bana uzaylı görmüş gibi bakıyorlar

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 137 göst.
4 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Birhilall (1,198 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 167 göst.
6 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 638 göst.
6 Nisan 2021 Aile kategorisinde AcemiAnne05 (507 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 1,108 göst.

384,956 soru

11,513,695 cevap

35,174 kullanıcı

...