0 oy
1,054 göst.
Diğer kategorisinde (392 puan) tarafından

Markası roborock s6 pure. Tek söyleyebileceğim şu. Bu iyiliği lütfen kendinize yapın. Eğer eviniz küçükse çok eşyanız varsa ve koltuklarınızın altı açık değilse çok işinize yaramayabilir ama zaten bu robotun özelliği detaylı bir temizlik değil. Evimde halilarim cok az ve kilim tarzı hep.  Büyüklüğü de  135m2. Evin tamamını süpürüp silmesi 1 saat sürüyor ben o sırada başka işler yapıyorum ve temizlik bitti gitti. Küçük bebeği olanlar için efsane bişey çünkü bebeğiniz emekledigi zaman yerlere dokunuyor ve saç kılı toz kir herşeyi ağzına götürmüş oluyor. Evet bir Dyson gibi çekiş gücü tozları halıdan söküp alma gibi bir özelliği ve iddiasida yok zaten. Dyson la supurseniz de o saçlar ve tozlar 2 güne tekrar yerine geliyor. Yine supurmeniz lazım. Zaman kaybı güç kaybı ne gerek var. Robotun girmediği yerleri 2 haftada 1 supurun yeter. Gerisini ona bırakın hergun supursun silsin. Efsane bişey gerçekten. Dün evi supurdugunde çıkan tozun yarısı kadar da bugun çıktı. Eşime bana bu güzelliği yaptığı için teşekkür ederim :))

Robot alırken de bence bakmanız gereken özellikler,

Haritalama olsun,

Silme kesinlikle olsun,

Türkçe dil desteği yabancı diliniz iyi değilse bence olması şart yoksa zorlar biraz,

Şarj süresi,

Batarya süresi (tüm evi supurmeden şarjı bitmemeli)

Kameralı veya lazerli olsun

Herkese robotlu günler :))

21 Cevaplar

+3 oy
tarafından

Gırgırla devamkeeee :D

Valla okadar zengin olan varsa bitane de bana alsın 

(2,589 puan) tarafından
HHhaahhahaha valla devamkeee
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Valla bacım pandemi ekonomi şartları bez mama derken bu süpürgeyi almam uzaya gitmemle eş değer 
tarafından
Elhamdülillah benim evime 7 milyar maaş giriyordu ve ben o durumda çocuk yaptım zaten ama Olabiliyor ev sahibiyim şükürler olsun çocuğumu fakir bir hayata sokmak değil gayem ama bir süpürgeye gidip de zengin de olsam o kadar para vermem paramın değerini biliyorum gülerek kullan kazasız belasız inşallah
(392 puan) tarafından
Tabi o sizin tercihiniz benim kişisel olarak vaktim de yok gücüm de açıkçası ev süpürüp silmeye
tarafından
Cok şükür vaktim var Allah bugünümuzu aratmasin
tarafından
Tabi insanın kendine vakit ayırması için güzel bir seçenek ben takıntıliyim arkasından gene süpürürum :-)
(1,219 puan) tarafından
Eğer çalışmıyorsaniz anlamayabilirsiniz belki ben ve eşim çalışıyor çocuk da gelecek diye aldım çok memnunum ev işlerim aşırı hafifledi
0 oy
(5,220 puan) tarafından
bende xiaomi var ama sendeki modelide araştırdım onunda yorumları bayağı iyi gerçekten. aramıza hoşgeldin sende benm gibi geç karşısında kahveni iç güle güle kullan :) 
(392 puan) tarafından
Xiaomi vacuum mop ile arasında kalmıştık bunu tercih ettik gerçekten çok başarılı. Çok teşekkürler canım :)
(5,220 puan) tarafından
ben onu aldım işte hem süpürüp hem silen. roborock u ozaman hiç duymamıştım xiaomiyi iyü marka diye duyduğumdn aldım bende
(392 puan) tarafından
Roborock Xiaomi den ayrılmış aslında Xiaomi ürünü. İkiside çok başarılı
(5,220 puan) tarafından
işte bende sonradan öğrendm tekrradan hayırlı olsn
(392 puan) tarafından
Çok teşekkürler
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Eşim alacak ama ne zaman ahahah :D
0 oy
tarafından
Hayırlı olsun cnm güle güle kullan 
(392 puan) tarafından
Çok teşekkürler
0 oy
(9,651 puan) tarafından
En yakın zamanda inşallah:D yenisi çıkıcak diyip erteliyo eşim bide çöp haznesini kendi kendine boşaltan mob için tekrardan takmak gerekmeyeni çıkmış mı cikicakmiymis turkiyede mi yokmuş bilemiyorum artık beni mi oyaliyor :D ama en yakın zamanda inşallah:D
tarafından
Eşin zaman kazanıyor söylim :D
0 oy
tarafından
Kaç tl ye aldn 

Inş bize de nasip olur kullnrz
0 oy
(15,231 puan) tarafından
Benim merak ettiğim şu. Evimde heryerde halı var. İnce yıkanan halklardan da değil üstelik. Baya kalın halı. Şimdi bu süpürge işini yaparken aynı zamanda silme işini de mi yapıyor. Silerken halıları da silmiyor yanlışlıkla değil mi. Islak ıslak halıları kirletir çünkü
(1,219 puan) tarafından
Halıyı toplayın sileceği zaman normalde sileceği zaman da zaten kaldırıyorum her yeri silmiş olur
(15,231 puan) tarafından
Benim halılar büyük baya ağır halılar işte. Her süpürüp silmede kaldıramam. Onun için halıları da değiştirmek lazım heralde :)))
(612 puan) tarafından
Ben kaldırmadan sildiriyorum üstelik beyaz halılarım hiç bi sorun yaşamadım. sadece çok çok hafif köşelerde nem bırakıyor. O da sorun değil. Altında da sensör olduğu için halıyı algılıyor ve silmiyor
0 oy
tarafından
Kalın halı da işlevi var mı ve halıya çıkabiliyo mu 
(1,219 puan) tarafından
Evet halıya çıkıyor altta tekerlek var çıkacağı zamn tekerler yuvassindan çıkıyor
0 oy
(4,176 puan) tarafından
Güle güle kullanın ınsaallah. Esım istesem alır, ama ben guvenemem nedense temızlıgındem emin olamam ki evim cok buyuk 2 robot olması lazım benm eve dayanmaz:)) 
0 oy
tarafından
Hayırlı olsun iyi günlerde kullan . Valla bende aynısını söylüyorum kendime yaptığım en güzel iyilik robotu almak oldu iş yükünü o kadar azaltıyor ki ve çıkan toza gerçekten şaşırıyorum 
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Hayırlı olsun cnm bende de var. Ve herkese öneriyorum. Nekadara aldın cnm
0 oy
tarafından
Az once aklimdan gecirdim simdi bu postu gordum tesekkur ederim guzel anlatmissiniz bende almayi düşünüyorum 
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Bende de roborock 5S Max var bende çok memnunum
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Hayatta vermem  çok zengin olmam gerekiyor

(27,352 puan) tarafından
Hayır tabikisi sjsjjsjs zengin olayim sonra
tarafından
Hahahah tamaminsalah en yakinzamanda olursun
Kiz bende esism buna para vermez ddiye hic umut etmiyordum 5 gundur benimle snsjsj
(27,352 puan) tarafından
Güle güle kullan cnm ben almam ya en sonki iş
tarafından
Allah razi olsun. En guzeli senin olsun
(27,352 puan) tarafından
Sağol canom
0 oy
(44,696 puan) tarafından
Asla vermem o kadar para normal süpürge candir
0 oy
(100 puan) tarafından
Kaça aldınız 
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Hayırlı olsun güzel günlerde kullanın, bende ihlası temizlik robotu var ondan çok memnunum(  tabii kendim süpürüyor um) , bende bu robottan düşünüyorum ama evimin tüm halıları normal kalın halılardan, yani demem o halılar da ki performansı bildiğimiz el gırgırı gibi mi? Alıp bir kenara atmaktan korkuyorum ucuz birşey de değil :)) çalışanlar için büyük bir nimet olsa gerek, 
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Ben yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum xiaomi vacuum mop pro ve memnunum dediğin gibi o evi silip süpürüyor ben başka işlerime bakıyorum 

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 398 göst.
4 Mart 2024 Diğer kategorisinde Minikii (492 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 131 göst.
4 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Birhilall (1,089 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 163 göst.
6 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 598 göst.
6 Nisan 2021 Aile kategorisinde AcemiAnne05 (507 puan) tarafından soruldu

380,157 soru

11,380,540 cevap

34,871 kullanıcı

...