0 oy
224 göst.
Diğer kategorisinde (2,385 puan) tarafından

Sizin de oluyor mu? 2 oğlum var. Biri 5.5 diğeri de 3 yaşında. Gerçekten felaket yaramaz bir çocuklar. Gündüz kalkayim evi supureyim diyorum patngeri yatıyorum. Yattigim zaman da uyuyorum yani. Dinlenmek amacıyla uzanmiyorum. Bildiğiniz direk uyuyorum. Hali ile kilo da yapıyor. 90 kg oldum. 

Ne yapmam gerek akıl verin? Uyumayın demeyin :D günde 2 defa kahve içiyorum uykum gelmesin diye. 

Tahlillerim tertemiz çıkıyor. 

22 Cevaplar

0 oy
(2,385 puan) tarafından

En İyi Cevap

Postum üste çıksin :angel:

(837 puan) tarafından
Kocan gece vardiyasında olmasaydı post çıkmak zorunda kalmazdı :)
-Reklam-
+1 oy
(17,712 puan) tarafından
:D sürekli work work work djjdjdjdjdjdjj
(2,385 puan) tarafından
Ahahaha :) valla imreniyorum sürekli temizlik yapan kadınları. Afedersin benim evi b*ok götürüyor. Elimden geldigince yapmaya çalışıyorum. Ama yine aynı
(17,712 puan) tarafından
Kız işte birikirse yetişemezsin anında yapmak lazım mesela benim yarın iş yoktu kaynana geliyomş kdjssjk
0 oy
(208 puan) tarafından
Valla bende uyuyorum yoruyorlar çocuklar iş yapasim gelmiyo
(2,385 puan) tarafından
Demi :( valla yaz oluyor sıcaktan diyorum kış oluyor soğuktan diyorum öyle öyle yıllar geçti ya. Dipçik gibi olmak istiyorum. İki dk yerimde duramayim istiyorum
0 oy
tarafından
Hamilsnnndir  sjs
(2,385 puan) tarafından
Haha yok kız spiral var. Şüphem vardı da kaç gündür daha bugün adet oldum şükür. :) Rabbim olmayana versin :)
0 oy
(2,818 puan) tarafından
Dün evde kimse yoktu bir uyumuşum öğlen okunuyor sandim ikindiymis nasılsın kalktım bilmiyorum eğer sabah namazı uyumazsam dinclesiyorum ama uyursam asla ayıramıyorum ya evde tek gözüm kapalı geziyorum yastığa çeyrek kala uyuyorum;)
0 oy
(837 puan) tarafından

Neyi var çocukların melek gibi maşallah. Zaten melek onlar sabi daha. Sende uyumak için bahane arıyorsun gibi geldi bana :P çok ayıp :D

0 oy
(837 puan) tarafından

Uykudan deil boğazdan kilo alıyorsun bence kardis :D

0 oy
(1,431 puan) tarafından
Bende öyle ya akşama kadar yatsam yatarım ama beni kızım gece uyutmuyor ondan gece güzel uyursam gündüz aramıyorum çok 
0 oy
(1,339 puan) tarafından
Canım o zman psikolojik olabilir depresyona girdin belkide haberin yok :D bende psikolojik olarak bunalmış falan hissettiğimde hergun aynı şeyleri yaşıyorum diye düşünüp iç karartıcı zamanlarda böyle oluyorum hep uykum geliyor ama kafam iyiyse mutluysam gece hiç uyumasam bile gündüz arı gibi çalışıyorum :D 
0 oy
(5,338 puan) tarafından
Bende de öyleydi kansizlk vardı ama spiral kaynaklı olablirmi bende spiral varken öyle oluyordu çıkardım eskisi gbi yoğun deglm
(2,385 puan) tarafından
Ever spiral var yapar mı ki o. Bilemedim :( kilolarim da arttı spiralden sonra
(5,338 puan) tarafından
Bende spiralden baya zayıfladım çok pis yaa üç yıl kaldı çıkardım ayak ağrısı falan yapardı yorgunluk uyku uzanırken demir sanki içime batardi olablir bide bol bol egzersiz yap dinç olursun bak
(2,385 puan) tarafından
Yok cnm demirin batmasını hissetmiyorum. Ama gerçekten spiralden sonra sürekli uyku isteği halsizlik var. Sürekli ama. 7/24 saat. Ellemeseler 7 uyurlar gibi yıllarca uyucam :D
(5,338 puan) tarafından
Allah' yardım etsin bende oylyeydim kansızlık çıktı spiralden snra bacaklarım agrirdi hep yorgundum ilaç içtim üç ay içinde snra kendine geldim
0 oy
(4,288 puan) tarafından
Kolesterol var mi bir baktir derim
(2,385 puan) tarafından
Valla cnm geçen bir sürü test yaptılar. A dan Z ye kadar. Tansiyon kolesterol yayma testi falan da verdim hiç bı sorun çıkmadı. Anlamadım
0 oy
(3,231 puan) tarafından
Sen uyurken çocuklar ne yapıyor merak ettim ben uzansam tepeme çıkıyor da benim oğlum ☺
(2,385 puan) tarafından
Uyku öyle tatlı geliyor ki dünya yıkılsa umrumda olmuyor düşün :D
(3,231 puan) tarafından
Ama çok tehlikeli yaşları tam yaramazlık zamanı dikkatli ol Allah muhafaza
(2,385 puan) tarafından
Yok cnm ikisi de gözümün önünde de. Pencereler sebekeli kapi kilitli kilidi saklı bir yerde. Diğer odaya pek girmezler zaten sürekli yanimdalar
(3,231 puan) tarafından
Aman bari iyi o zaman uyu madem ben de severdim uykuyu çocuk olana kadar ☺
0 oy
(48,620 puan) tarafından
benim kizi yolliyayim sana gözlerimi kapattigim gibi basimda bitiyo hayatta uyutmaz uyuyan insana alerjisi var☺️
0 oy
(1,447 puan) tarafından
Valla bnimde gündğz cok uykum geliyo kaltıgımda gece erken yatcam diyorum. Ama aksam 10dan sonra bi uyku kacıyo gelene kadar 3 vea 4 oluyo baygın baygın iş yapıyorum ya
0 oy
(963 puan) tarafından
Canım çok yemek de uyku yapar 
0 oy
(2,304 puan) tarafından

Ayy bn sabah öle akşam uyu babam uyu kızım sağolsun uyutmaz :D

0 oy
(7,372 puan) tarafından
bıraksalar 2 gün uyurum ben 
0 oy
(2,702 puan) tarafından

Maalesef bütün kan değerlerim sürünüyor yerlerde ondan dolayı hemde hastayım sürekli gırip halimdeyim bir türlü geçmiyor geçiyor geri geliyor bağışıklık sistemi aşırı düşük benim onun için de gidecem bir ara inşallah dahiliyeye randevu almıştım iptal ettim dişe gidince ama en kısa zamanda gidecem mutlaka 

0 oy
(354 puan) tarafından
Bende aynı durumdayım ya ne yapsam bilmiyorum güzüm açılmıyor Zar zor kalkıp yemek yapıyorum akşama 
0 oy
(6,915 puan) tarafından
Aşkım bunyen alışmış senin uykuya asıl kilo uyku yapiyo valla ben hiç oye degilim sabah yataktan çıkmak kabirden çıkmak gibi zor geliyo banada ama kalktigim anda fişek gibiyim evim hem temiz düzenli olur en fazla oyuncak dağınıklığı olur boş vaktim varsa değerlendiririm mesela ramazan gelmeden derin temizlik yapıyım dedim evi yaladım yuttum dün bostum yemeğimi falanda yapmıştım çocugu öğlen uykusuna yatırdım bi iş yapsam uyanır yarım kalır dedim kitap okudum elime kahve alıp akşam eşim ise gitti çocuğu uyuttum hızlıca oluncaklari topladim bi gırgır attım yaprak çıkarıp sardım 12ye kadar 12de yattım sabah 8 de uyandım oturuyorum şimdi eşimi bekliyorum boye otururken banada ağırlık basiyo eşim kalsa bi süpürge tutcam çocuk elinde tostla gezdi sonra yufka falan aldiri börek sarcam boş durmucam yani oturunca ağırlık cokuyo 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 91 göst.
15 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 115 göst.
28 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (892 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 81 göst.
14 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 93 göst.