0 oy
152 göst.
Diğer kategorisinde (6 puan) tarafından

image

KBB tanıdığı falan birileri var mı evde tekim ve içim içimi yiyor aktif bir kanama değil oğlanın kulağını temizlerken sanırım kulak çubuğunu fazla ileri ittim ve pamuğa kan sürüldü yüreğim hopluyor tekim de evde bir yere de götüremiyotum bir küçük kızım da var ve hamileyim tek başıma uğraşabilecek durumda değilim yani ya da başımdan gelen biri var mı çok üzülüyorum ya

8 Cevaplar

0 oy
(2,808 puan) tarafından
Kulak çöpü yetişkinde bile zararlı çocukta nasıl kullanırsın inşallah bisi olmamıştır 
-Reklam-
0 oy
(796 puan) tarafından
Öncelikle kulak çöpü kullanmayın zararlı pisliği içeri tıkıyorsunuz çocuğunuz kaç aylık benim oğlumdada olmuştu diş dönemi kulak kasimaktan aşındırma olmuş 
(6 puan) tarafından
4 yaşında
(796 puan) tarafından
Oovv o zaman doktora gitmelisin
0 oy
(3,097 puan) tarafından
Kulak zarına zarar verdin sanırım kulak çöpü kullanman çok yanlış doktor bana kulak zarı sandığınız kadar uzakta değil demişti ben de temizliyim diye yapmıştım aynı şekilde kan geldi hemen doktora götürdüm antibiyotik ve ağrı kesici verdi geçti allahtan Zara birşey olmamıştı patlamadı yani ama sen de doktora götürmelisin
(6 puan) tarafından
Şuan götürmem imkansız ama hemen yarın götürcem sağlık ocağına götürsem bakarlar mı acaba
(3,097 puan) tarafından
Ben kbb ye götürdüm canım bi aletle içine bakıyorlar sağlık ocağı ne yapar bilmiyorum
(6 puan) tarafından
Tamam cabım randevu baktım ama yok tabiki mümkün değil bulmak zaten
(3,097 puan) tarafından
Doğrudur canım durumun varsa özele götürmeni öneririm beklemeye gelmez
0 oy
(1,212 puan) tarafından
Yani kulak aşırı kötüdür ağrısı canı yansa ağlar kendini yerlere atar muhakkak diye düşünüyorum ama arayıp.sorum 
(6 puan) tarafından
Hiç bişeyi yok normal yaramazlığına devam ediyor şuan o an kulak çubupunı sokarken canını yaktım sanırım biraz bağırdı bırakınca sustu normal devam ediyor yaramsxlığına
0 oy
tarafından
Ben sadece kenarını silerim içine tikmam hiç bence doktora gitur
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Kulak zarına zarar vermişsin , benimde aynısı başıma geldi bı de kulağından kan yastığa gecmsiti :( ertesi gün gttik acile ordan oraya gonderdoler cihazla baktılar en son yırtılma yok zedelenmiş dedi damla verdi içerdeki pis kanı atsın diye çok sıvri bişey olması lazım delinmesi için canm zedelenmistir  endişelenme takip et çocuğu farlilik gzoelmlersen amblunas çağır 
0 oy
(1,129 puan) tarafından
Kulak çöpü çok kullanmak istersen bebekler için olanı var bu sokulur mu ya kulak içine.Allah korusun işitme kaybına bile gider yani.kullanmayin su zıkkımı
0 oy
(1,328 puan) tarafından
Geçmiş olsun. Ama kulak zaten kendi kendini temizleyen organdır. Böyle çubuk sokarak dışarıda kiri direk içeri atıyorsun. Kulağın içi gayet temiz o gördüğünüz sarı salgıda aslında kulağın içine toz girmesini engelleyen yapışkan yapıda olan salgı. Anca dışarı attığında temizlemeniz lazım onda da çubuğa bile gerek yok peçete ile kenarından içine sokmadan temizlenebilir. Çok kulak çubuğu kullanmak istiyorsanız da her banyodan sonra kıkırdakların oraları temizlenebilirsiniz. Bütün kir orada. Bütün şampuan kalıntıları orada. Bu gece takip et. Herhangi bir kanama ya da normalin dışında bir durum olursa acile gidebilirsin. Tekrardan geçmiş olsun. 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 37 göst.
25 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Ezgic 211 (208 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 90 göst.
9 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 182 göst.
5 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Irem Ceren (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 110 göst.
5 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde WhiteSwaN (12,994 puan) tarafından soruldu

379,364 soru

11,355,632 cevap

34,832 kullanıcı

...