0 oy
59 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından
Hanımlar ikinci gebeliğim karacigerimde kist hidatik var diğer gebeliğimde de vardı 7 aylıkken öğrendim doğum yaptiktan sonra amaliyat oldum,  tekrar uremis bu hamileliğimde de var benim gibi karaciğerinde kist olan var mı ? 

2 Cevaplar

0 oy
(163 puan) tarafından
Merhaba canım bende 8 sene önce olmuştum...sen açık mı kapalı mı ameliyat oldun ? Birde tekrardan ürediğini tomografi çekinerek mi öğrendin yoksa kan değerlerinde falan mı çıktı
(1 puan) tarafından
Açık ameliyat olduk ultorosonda doktor gördü kisti ve ağrı oluyor aynı şekilde sancı vuruyor bebekte buyudugu için şuan fazla hissediyorum ve ateş oluyor bu sebebten hamileligimde
(1 puan) tarafından
Kan da verdim kan da da çıktı kist hitadik
(163 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun
(163 puan) tarafından
Ya canım hangi kan değerinden anlaşıldı kist olduğu kafama takıldı
(1 puan) tarafından
Genel cerrahiye gidiyorsun doktor yönlendiriyor
-Reklam-
0 oy
(12,769 puan) tarafından
Ben çok önceleri ameliyat oldum kist patladığı için ölümden döndüm resmen ama evli değildim o zamanlar hamileliğime denk gelmedi hiç geçmiş olsun 
(1 puan) tarafından
Ayyyy inşallah kazasız belasız ikinci doğumunu yaparım randevu aldım bu cumaya goruneyimde buyuklugune küçüklugune göre dogum ona göre ayarlayalim rabbim şifa versin hepimize geçmiş olsun size de
(1 puan) tarafından
Açık mı amaliyat oldunuz benim gibi
(12,769 puan) tarafından
Önce pair işlemi yapılmıştı sonra açık ameliyat oldum normalde kapalı da yapılıyor ama benimki acil durum olmuştu
(1 puan) tarafından
Anladım ben açık oldum doğumdan sonra kapalı olabilirse kapali istiyecegim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 166 göst.
26 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eylulmasallll (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 143 göst.
0 oy
5 cevap 130 göst.
0 oy
1 cevap 70 göst.
5 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zoze49maho67 (1,233 puan) tarafından soruldu

378,298 soru

11,322,932 cevap

34,773 kullanıcı

...