0 oy
133 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (373 puan) tarafından
Kizlar basina gelen varmi.cerraha yonlendirdi sira aldik 15 gun var daha. Guatir degeride yuksek cikti.  Zamanla gecer diyenler var cevremde tabiki yinede kontrollerini yaptrcaz ama korkuyorm  baya bi kasinmaya basladi huysuzlugu var  . 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canm bi bilgim yok. Ama Rabbım şifa versin inşallah gecer
(373 puan) tarafından
Sagol canim allah razi olsun.
-Reklam-
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Bilgim yok geçmiş olsun

0 oy
tarafından
Şey belli oldu mu neden Yükseldiği benimle iletişime geçermişim bizdende biyopsi isteniyor defalarca paylaşmama rağmen kimse cevap vermiyor doğru düzgün 
(340 puan) tarafından
Çocuk gastroenteroloji gördü mü acaba çocuğunuzu çok geçmiş olsun
tarafından
Zaten 1 yıldır metabolizma ve gastroenteroloji görüyor
0 oy
(340 puan) tarafından
Bizimde karaciğer enzimleri yüksekti en son devlet Hastanesi'ne sevk ettiler özel hastaneden defalarca takip ettirdik İzmir'de Behçet uz çocuk hastalıkları hastanesi var ordan çocuk doktoruna randevu aldım o da çocuk gastroenteroloji polikliniğine sevk etti orda ki doktorumuz sağ olsun kan tahlili istedi megersem her bebeğin geçirdiği bir hastalık varmış ondan geçiriyormuş benim oğlan tedavisi yok genelde kendi kendine geçermiş çok şükür baya düşmüştü enzimler uzun zamandır da kontrol ettirmedik 2 ay oluyo bı devlet Hastanesi'ne gösterin inşallah sıkıntılı bı durum yoktur evladinizda geçmiş olsun 
tarafından
Hangi değerleri yüksek çıkmıştı acaba bizde Behçet uzda yoğun bakımda kaldık bebeğimin değerleri hala düşmedi
0 oy
(7,300 puan) tarafından
Ast alt hangisi yüksek canım biizmde yüksek çıktı hata son postta paylaştım 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 46 göst.
0 oy
4 cevap 150 göst.
0 oy
2 cevap 62 göst.
4 Mart 2024 Diğer kategorisinde Yzc34 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 170 göst.
26 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eylulmasallll (10 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...