0 oy
1,184 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Hayatta En Büyük Yanlışınız Neydi ??

" EvlenmeK " , Ve " Okumamak " 

43 Cevaplar

0 oy
(6,364 puan) tarafından
Biraz daha gec yasta evlenebilirdim mesela yine eşimle ama :D ❤❤❤
Birde ev ustune gelmeyi keske kabul etmeseydm
-Reklam-
0 oy
tarafından

Tek pişmanlığım eşimden önce ilk aşkimla 7 yılımi hebaa etmektir . okudum çok şükür ..

0 oy
(427 puan) tarafından

Herkezi kendim gibi görüp fazla taviz vermek tek yanlışım haketmeyenin yüzüne gülmek insanları kırmaktan korkuyordum simdi olsa umrumda olmaz.

0 oy
tarafından

Okudum o yönden yanlışım yok evlendim o yönden de yok çok şükür :)

0 oy
(1,350 puan) tarafından

Kesinlikle okumamak . Lise terkim ve cok pismanim. Keske elimde suan diplomam olsaydi ve guzel bi isim. Beden iscisi olarak  degilde masa basi v.s bi is yapmk isterdim. Ozellikle asker polis ve ya fotografci olmayi cok istiyordum. kesib bu mesleklerden birini olurdum

0 oy
(1,350 puan) tarafından

Ben evlendigime asla pisman degilim suanlik he ilerki yillarda ne olur bilemiyorum ama evlenmek zaten istedim esimle hep yuva ozlemim vardi abim ve babamla yasiyordum 7 yasindan beri evn hanimi gbiydim cocukluk bile yasayamadn birden omuzlarima yukler bindi . Iki erkekle ugrasmk cok zor gercekten abim ve bbam canlarim ama ikiside daginktr bnde tam aksi cok titizm kac kere sinrden agladgmi biliyorum telefnda kac kere esime yeter artik diye . Simdi halleri berbat ev girilxek gbi degil kac kere dediysem akil verdysem yok duzelmiyolar bosvermisler dunyayi hic bi tane bile kapisini calabilcgmz akrabamzda yok bnde uzakta otryrum ilgilenmyrum ama gerxekten kendileri yapiyor calismiyorlar bile . Benimse hayatim cok guzel sanki esim bna rabbimin bi hediyesi . Onun icinde bn oyleymisim . Off icimi doktum uzun calla kizlar ama bunlari anlatck kimse yok :/ 

(493 puan) tarafından
Cok zorluklar yasamissin canim RABBİM bundan sonra hep guzellikler nasip etsin insallah RABBİM esinle arana dahada bol muhabbet nasip eylesin :)
0 oy
(1,509 puan) tarafından

Okumamak tabiki ama cok sukur mutlu bir evliligim var 

0 oy
(2 puan) tarafından

Evlenmeyime pişmanım ihanet gördüm diye şu an nefret ediyorum ondan

0 oy
tarafından

insanlara güvenmek ve okumamak gerci okuyanlarda hep bosta ama iyi bi kariyer yapablrdm is hayatnda 

0 oy
(1,204 puan) tarafından

Okumamak ve geç evlenmekte pişmanım 

0 oy
(704 puan) tarafından

Geç evlenmek keske daha erken evlenseymisiz bir kac yıl daha önce :)

0 oy
tarafından

Okulu bitirmeden evlenmek

Üniversiteyi bitirdim ama son sene evli gidip geldim eşimle beraber o da okuyordu. Hayatımın en kötü 1 yılıydı çok yorucu geçmişti 

0 oy
(247 puan) tarafından

Yanlış mi bilmiyorum ama hataydı belki kucukken amcamdan Bi tokat yemiş dim hemde boş yere bna babam Bi kere bile vurmamışken amcamdan o tokatı yemem çok zoruma gitmişti 16 yasındaydım suan 23 yasındym yıllar oldu o tokattan sonra amcam dan nefret ettim hp sonra ramazan bayramında elini öpmedim onunda çok zoruna gitmiş öyle demiş yengeme :( kurban bayramına 15 gun fln vardı Bi kalp krizi ile amcamı kaybettik bna dargın öldü keşke elini öpseydim artık elini öpebilcgm bir amcam yok :(

0 oy
tarafından

Okudum üniversiteyi bitirdim mesleğim var evlendim den de pişman değilim sadece biraz daha eğitimde ilerleyip başka alanlara yönelebilirdim yükselmek için 

0 oy
(1,865 puan) tarafından

Evlendikçe okudumda eskiden calisiyordumda. Pismanligim kpssye hakkini vererek çalışmamış olmak bide bana müdahale eden birçok kişiye zamanında cevap verememiş olmak.

0 oy
(107 puan) tarafından

Esimle evlendigim icin gurur duyuyorum ama keske kucuk yasta evlenmeseydim birkac yil daha bekleseydim

0 oy
(4,759 puan) tarafından

Okuyıpta devam etmemek 

0 oy
(1,060 puan) tarafından

Kızlarımı yapmak haricinde hayatımdaki herşeyden pişmanım yanlis kisiye asik olmak evlenmek okumamak .....

0 oy
(1,948 puan) tarafından

Görümcem ile başımdan bi olay geçtiğinde fevri davranıp haklıyken haksız duruma düşmek. 

0 oy
(446 puan) tarafından

Seninkinin aynısı. 30 yaşıma kadar bekar bir şekilde keyf catlakmak .

Birde güzel bı mesleğimin olmasi. 

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 1,625 göst.
8 Şubat 2020 Aile kategorisinde ZeynepAsya'm (964 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 1,141 göst.
23 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 581 göst.
8 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Pamuk prenses (810 puan) tarafından soruldu
0 oy