0 oy
732 göst.
Diğer kategorisinde (222 puan) tarafından
Ankara da yaşıyorum nefret ediyorum sosyal kültürel hiç bisey yok insanları demek istemiyorum soyke İstanbul acibdem varken Ankara dayim

27 Cevaplar

+4 oy
(3,477 puan) tarafından
Bence sen memnuniyetsiz birisin kafanın içini değiştirmedikten sonra bedenini istediğin yere götür yine mutlu olamazsın. 
(222 puan) tarafından
Evet öyleyim sende istersin sosyal kültürel iş anlamında iyi olmasını Ankara bildiğin dağ orman
(10,025 puan) tarafından
E evlenurken aklin nerdeydi kiz
(912 puan) tarafından
Bende camdan bakinca direk dağları görüyorum ama ben köyümden memnunum
-Reklam-
+3 oy
(780 puan) tarafından
Ankara ve sosyal kültürel hiçbir şey yok mu..tiyatronun sinemanın muzikalin göbeği..hadi bunları kültürden saymiyorsan pavyon kültürü de var..sana ne lazım ablam :))  
(680 puan) tarafından
Haha kavga gürültü galiba ☺
+1 oy
(8,863 puan) tarafından
Deprem bölgesinde yaşayan Ankara'ya şükredersin. Valla psikolojim bozuldu iyice.
0 oy
(8,863 puan) tarafından
Deprem bölgesinde yaşasan Ankara'ya şükredersin. Valla psikolojim bozuldu iyice.
(222 puan) tarafından
Öyle ama Bi görsen hiç bisey  yok
(416 puan) tarafından
İnan deprem bölgesinde de hiç bişey yok tam anlamıyla hiç bir şey yok bina bile yok yani varda 100 bina varsa 2000 bina yok arsa arazi oldu heryer ve inan bana buraları görsen şükredersin ki biz burda olmamıza rağmen şükür diyoruz
(8,863 puan) tarafından
Bizim sitenin sağındaki solundaki çaprazındaki siteler enkaz halinde şu an. Yaşayan olmadığı için marketler filan da kapandı. Hayalet mahalle gibi. Çarşı yok zaten.
(416 puan) tarafından
Ama her halimize çok şükür diyoruz şükürsüzlük kötü bir şey ama anlayana
0 oy
(159 puan) tarafından
Niye aslında güzel yer ben seviyorum 
(222 puan) tarafından
Yok değil cnm öyle kötü
0 oy
(54 puan) tarafından
Büyüdüğüm şehir keşke orda olabilsem..
(222 puan) tarafından
Hangi semtte yaşadınız
0 oy
(2,770 puan) tarafından
Ankara’da sosyal ve kültürel anlamda birşey olmadığını sanmıyorum. İstanbul için nüfus ve alandan dolayı daha fazla olabilir ama emin ol İstanbuldaki kalabalık be trafik nedeniyle tüm bu imkanlardan faydalanabilen insan sayısı sandığın kadar çok değil. Trafikten dolayı günün yolda geçiyor, bazen insan o kalabalığa ve trafiğe katlanmamak için yakın çevresinde takılmayı tercih ediyor.
(3,102 puan) tarafından
Valla İstanbul’da yaşayanı hergün bir yere gidip geziyor sanıyorlar ama aşırı kalabalık ve hep trafik var haftasonu zaten hayal haftaiçi anca
0 oy
(1,187 puan) tarafından
Bende şuan İstanbuldayim deprem olacak diye çok korkuyorum çünkü riskli bölgelerdeyiz hiç gelme bence 
(1,121 puan) tarafından
Hangi semttesin canım çok merak ettim
(222 puan) tarafından
Altındağ
(1,121 puan) tarafından
Bende Altındağda oturuyorum Güneşevler seninki neresi
(222 puan) tarafından
Hasköy araş kargoyla karşılıklı
(1,121 puan) tarafından
Aa benim burasıda hasköy sayılır aslinda Hasköy gunesevler diye geçiyor  kız niye  bu kadar nefret ettin ya  Vega AVM ye yakinmisin
0 oy
(1,522 puan) tarafından

Niye kız Ankara'nın gece pavyonlari meshur değil mi kültürel sosyal iste :) 

Şaka bi yana ben de Ankara için sadece o dik yokuşlu yolları kafama kazınmış arabadan inip siz devam edin benim yüreğim bu yokuşlari kaldırmaz diyesim gelmişti 
(5,280 puan) tarafından
Orda neden çok pavyon var. Bunu bende duymuştum
(1,522 puan) tarafından
Hiçbir fikrim yok canım, insanları gece eglencesini seviyor demek ki Ankara deyince akla direk pavyon geldigine gore :D
(5,280 puan) tarafından
Olabilir :))
(2,456 puan) tarafından
Ali dayıı ali dayı bi gecede yedin tarlayı dayı :/ diye şarkı geldi aklıma
0 oy
(3,662 puan) tarafından
Ankarada yelken restorana git mis gibi. Gölbaaşına git kızıcahamama git kahvaltı yap yürüyüş ya. Ankarada çok güzel yerler var. 
0 oy
(1,461 puan) tarafından
Neresinde oturuyorsun merak ettim bende Ankara'da yım ama bulunduğum yeri çok seviyorum 
(12,988 puan) tarafından
Sen neresindesin
(1,461 puan) tarafından
Batıkent canım
0 oy
(1,873 puan) tarafından
Gene bişiyler olmuş 
0 oy
(1,851 puan) tarafından
Bende istanbuldan nifret ediyorum
0 oy
(1,110 puan) tarafından
Dans kursları, tiyatro kursları,buz pateni,aqua parkları , karaoke barları..daha bir çok şey var aklıma gelmeyen.Eğlenceyi falan seviyorsan sürekli konserler veriliyor sen nerde yaşıyorsun ? Şentepe falan ?
0 oy
(12,988 puan) tarafından
Hangi semttesin bende ankaradayım 
0 oy
(2,870 puan) tarafından
Kız İstanbul çok kalabalık ortam

Yani ne bileyim tamam güzel ama

Sanki İstanbul bir tık daha pahalı hayat 

Gene bilemedim ama

Bende İstanbul'dayım
0 oy
(480 puan) tarafından
Sosyal kültürel şeylerin peşine düşersen eminim bulursun.  Oturduğun yerden sosyalleşmen mümkün değil.  Haline şükret deprem bölgesinde sosyalleşecek bir yer bile yok.  Ona rağmen her hafta sonu hafta içi mutlaka bir gün çocuklarımı alır gezdirir aktivite yaparız. Buraları bir görsen Ankara'nın taşını toprağını öpersin.  Düşün ki hala enkaz kaldırma çalışmaları devam ediyor.  

Ankara'yı hiç görmedim ama gitmeyi en çok istediğim şehir olduğu için yorum yapmak istedim. 
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Hangi semtindesin bende yaşadım ama bende alışamadım şimdi İzmirdeyim burda çok mutluyum eşim kızım ve ben sıkıldıkça dışarı çıkıp geliyoruz eskisi gibi güvenilir dertleşecek dost kalmadı malesef Allah'a emanet olun 
0 oy
tarafından
İstanbul daha iğrenç 
0 oy
(849 puan) tarafından
Gelen giden linc etmiş. Sevmek zorunda değil kimse. Neresindesin bilmiyorum ama aslında çoğu yerde faaliyetler çok. 
(441 puan) tarafından
Linç mi.  :⁠-⁠D.

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 242 göst.
14 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 318 göst.
22 Mart 2022 Aile kategorisinde Docentpapagan (487 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 411 göst.
9 Nisan 2024 Aile kategorisinde Tanszuuu (96 puan) tarafından soruldu