0 oy
492 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Sizin için hangisi :D

image

42 Cevaplar

+5 oy
(119,461 puan) tarafından
ben bekarken kalabalik ortamdaydim mutluydum mutluyduk evliyim gurbetteyim yanlizim bemce bekarlik daha guzeldi
tarafından
Aynı durumdayım :)
(119,461 puan) tarafından
yanliz degilim ☺️
(354 puan) tarafından
Bende gurbetteyim ve gerçekten ailemden uzakta çok zor bazen gidesim geliyor ama gidemiyorum onları çok özlüyorum
-Reklam-
+2 oy
(912 puan) tarafından
Doğru kısıyı bulduğunda evlılık tabıkı
tarafından
En güzel ve doğru yorum bu bence
(564 puan) tarafından
Bencede tamam bekarken annen baban kardeslerin yaninda buyudugun evdesin hersey cok guzel ama eşinle istedigingibi gezmek kafanin estigi gibi yasamak da ayrı bi güzel :)
+1 oy
(100 puan) tarafından
Tabiki de bekarlık 
0 oy
(768 puan) tarafından
Tabiki evlilik iyiki karşıma çıkmış eşim
0 oy
(4,242 puan) tarafından

Bekarligin rahati konforu. Evliligin ozgurlugu. Here anasi babasi gayet geniş heryere sorgusuz sualsi yollayan istedigign saatte cat kapi vikabilircegim cat kapi girebilecegim  bir ailem olaydi komple bekarlik tabiki:)

(10,074 puan) tarafından
Ay ben oyleydim neden evlendim ya kiz :D
(4,242 puan) tarafından
Ben okadar degildim ya  hala bile babamlardayken mesela  ccgu uyutup montumu giyip ben bi marketleri dolanayim diye cikarken bile bi garip hissederim. Suraya gidebilirmiyim diye sormadan kafama gore karar verip ben cikiyorum deyip kafama gore karar verip kapidan cikarken ben cikiyorum deyip cikmak :)
(4,242 puan) tarafından
İlk evlendim  canimiz sikildi saat aksam 8 falan. Edim hafi cikalim bi cay kahve iccek biyerler bulalim dedi ikimiz de yabanci oldugu muhitte ev tutmustu. Bendeki tepki sey bu saaten sonrami dedim :) he dio nevar e dedim karanlik olmus aksamin koru gittin geldin saat on olur  e olsun diyo benlesin neticede. Aaa dogru  falan yaptim  bi garip olmustum o aksam. Sanki oladar islemiski kafama erken saatte nere gdersen gt evde olunur modu sanki o satten sonra disari cikilmamasi gerekio gibi bi kural koymusum kendi kendime demekki:) sonra evlilige alistikca o kisitlanma hissi gitti benden
0 oy
(1,040 puan) tarafından
Yemin ederim yaşadım bu durumu
tarafından
Biz hergün yaşıyoruz iki dk gidiyom arkamdan geliyo bi abdest alamıyoz
(1,040 puan) tarafından
Oluyor anam oluyor
0 oy
(1,028 puan) tarafından

Bekarlık ya :) ye iç sıç yat başka ne yapıyordukki :)

tarafından
Gez toz anam :)))
0 oy
(181 puan) tarafından
Evet çok zorlaniyoruz tüm anneler olarak ama herşeye rağmen iyiki evlenmisim iyiki altın gibi çocuklara sahip olmuşum eşim zaten mükemmel bı insan hiç pişman olmadım onunla olduğuma tabi çok güzel bı evvlilige sahipim demiyorum haftada 2 kere falan kavgamız olur ama yinede seviyorum onu  ve evlilik diyorum
0 oy
(6,103 puan) tarafından
hayat arkadaşını bulduysan evlilik

hayatını zehir eden birine denk geldiysen bekarlık 
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Bekarlık tabi ki. Sorumluluk daha azdir
0 oy
tarafından
Kesinlikle evlilik kesinlikle annelik 

Hayattaki iki şansım biri ailem biri eşim ve kızım kesinlikle çok mutluyum evli olduğum için 7 yıl olacak temmuzda
0 oy
(1,514 puan) tarafından
Bekarlığımda evliliğimde çok güzel. Ama evlilik derdim. Kızım yoktu o zamanlar. Evlendim kendime arkadaş, sırdaş doğurdum :) büyümesini bekliyorum. Şimdi anlatıyorum konuşuyorum da pek bir şey anlamıyor :)
0 oy
(84 puan) tarafından
Hayırlı esin varsa tabiki evlilik çok şükür mutluyum
0 oy
(12,719 puan) tarafından

Koca ayı olsun da işin içinde :D

0 oy
(265 puan) tarafından
Eşimi çok çok seviyorum. Ama galiba bekarlık derdim çünkü evliliğin sorumluluğu çok fazla. Ohh üniversiteside hayat vardı bekarken:))
0 oy
(13,099 puan) tarafından

Evlilik bence güzel 

Uzun süre eşim hayatımdaydı rahat rahat gelemiyorduk ben ünv okuyordum çok gazla yan yana kalamadık evlilik bize yaradı :) ama ard arda çocuk olunca bazen diyorum bekarlık değilde evliliğin ilk yılları :)

0 oy
(7,797 puan) tarafından

Bekarken neden canim sıkılıyormus ne dusunuyormusum die simdi dusunuyorumda boş yapiyormusum :)

0 oy
(1,552 puan) tarafından

Yani bekarlık tabikii ama ailemin bi kaç huyunu değiştirmek isterdim :) onunda dışında evliliğin en güzel yanı çocuklarım <3

0 oy
tarafından

Konuya geniş bir çerçeveden bakınca bazıları aileden dolayı evleniyor aile evinde ne yaşıyorsa yaşamaya devam ediyor kaçtıklarından. Bazıları tam tersi aile evinde bulamadığı huzuru kendi ailesini kurarak buluyor bazıları aile evinde çok mutluyken evlenince mutsuz bir hayat yaşıyor seçimlerinden bazıları aile evinde ki güzel yaşantısına kendi ailesini kurarak devam ettiriyor …

Ben de en son kategoride olan ailesiyle mutlu olup evlenince o mutlu hayatımı devam ettirenlerdenim şükürler olsun :) beni zorlayan tek şey ailemden uzak yaşamam hiç alışık olmadığım bir durum 

0 oy
tarafından
Bence bekarlık daha güzel di

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 374 göst.
13 Eylül 2022 Aile kategorisinde Yaso.yasemin (100 puan) tarafından soruldu

381,020 soru

11,406,985 cevap

34,943 kullanıcı

...