0 oy
998 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (229 puan) tarafından

Trendyol dan beşik almayı düşünüyorum ama bir yandan da cokmu erken diyorum daha beş aylık hamileyim bana fikir verin ürünün de fotoğrafını da oldu gibi ve hiç alan varmı alan varsa yardımcı olun lütfen 

image

50 Cevaplar

0 oy
(1,783 puan) tarafından
Bunu ancak 1 aya kadar yatar çok küçük çünkü kullanışlı değil hareketli olunca bunda durmaz bebek
(229 puan) tarafından
Başka bakicam artik
-Reklam-
0 oy
(466 puan) tarafından
Bu beşikte çok yatamıyor ayaklanmaya başlayınca atmaya çalıyor kendini en güzeli eski usül ana kucağı 
(229 puan) tarafından
O nasıl ana kucağı
0 oy
(1,575 puan) tarafından
Park yatak tavsiye ederim 
(229 puan) tarafından
Aman alincak artık koca bey çalışın ben alayım sağlam kullanışlı
(1,575 puan) tarafından
Benim kardeşim bana doğum hediyesi almıştı beşiği. Size de amcası halası dedesi dayısı birisi alsın söyleyin?
(229 puan) tarafından
Bizde yok öyle düşünceli bir aile ne benim tarafım nede eşimin hepsi ayrı telden hiç biriyle konuşmuyoruz hayirsizlar cnm anlican
(1,575 puan) tarafından
Anladım canım hayırlısı olsun inşallah bebiş kısmetiyle gelirmiş Allah hayırlı bol kazançlar nasip etsin
(229 puan) tarafından
Amin inşallah çok teşekkür ederim bilgiler için ❤️
0 oy
(1,879 puan) tarafından
Diğer şehirleri bilmiyorum ama İstanbuldaysan ibb nin hoşgeldin bebek hediyesi var park beşik veriyo doğumdan sonra mı geliyor onu tam bilmiyorum ben 8 aylık başvuru yaptım 2 aylıkken geldi aklında olsun ben kendimde almıştım biri salonda biri yatak odasında duruyo
(509 puan) tarafından
Ha bende baş vuru yaptm büyük şehir beldeysine ses cikamdi  3 ay oldu nerdeyse az önce 153 aradım kayıt yaptı dönüş yapar dedi kabul edilse birşey sorcam bunu bildgim kadariyla herkese veriyo zaten aile geliri falan hepsni sordu kafam karıştı acba verirler mi  beşik değilde diğer ürünler vardı ıvır zıvır lar 25 +6haftamdayim ona göre hesap yapilyor ne zmn verilcek sanrm sizce verirlermi paketi bende istanbuldayim siz nasl başvuru yaptnz
0 oy
(1,292 puan) tarafından
Bana hediye geldi 5 ay ya yatti ya yatmadi kullanissiz
0 oy
(1,003 puan) tarafından
Bunları belirli bi Aydan sonra kullanamiyorsun canım haberin olsun ben 7. Aya kadar kullanabildim boy ölçüsu kısa oluyor
(229 puan) tarafından
Ne bileyim gelin kunlaniyor bebişi 9 aylık oldu nerdeyse
(1,003 puan) tarafından
Boyu kac canım
(229 puan) tarafından
Bilmiyom ki hiç sormadım ama normal bebek boyunda
0 oy
(1,549 puan) tarafından
Bundan alma derim çocuk belli bı süreden sonra kullanamaz direk park beşik al bence 3-4 yaşına kadar kullanabilir
(229 puan) tarafından
Bakıcam arastircam bulunur ya var saten daha dogma
(1,549 puan) tarafından
Aynen iyice araştır bak dolap uygulamasında temiz olanlarda vardı hatta ben bitane beğendim sıfır çok güzeldi 800 dedi ben yetisene kadar satıldı
(229 puan) tarafından
Dolap uygulama da oluyormu ki
(1,549 puan) tarafından
Tabi cnm var ama sallanma özelliğine dikkat et
(229 puan) tarafından
Teşekkürler cnm bilgiler için ❤️
0 oy
(721 puan) tarafından
Bunlr cok gecici besikler ben ikea gulliver aldim asiiiiirii memnunjm fiyati da uygun 5 yasina kadar kullaniliyor anne yani da oluyor normal besik de oluyor sonra da bebek karyolasi oluyor
(229 puan) tarafından
Başka bakicam bende
0 oy
(2,874 puan) tarafından
Bu beşikten bende var anca 2 ay kullandım

Çünkü kızım çok hareketli çok dönüyordu

Olduğu gibi evde yer kaplıyor

Ha ama ben şu kafa dayım belki garip gelebilir size canım

Ben isterse 1 gün yatsın gene alırım

Evim dolsun taşsın önemsemem

Param gitsin önemli değil

2 ay bile beni kurtardi
(229 puan) tarafından
Aynn öyle parası önemli değil bebisimin rahat etmesi önemli
(2,874 puan) tarafından
Rahat eder
Hele ki gaz dönemi yokmu ay işime yaramıştı
Birde ben tavana salıncak yaptırdım sonra o küçülmeye başladı
Yuvarlak sepet beşik gibi aldım salıncak ama içi yuvarlak baya büyük yaylı hem
Oda çok işini görür
(229 puan) tarafından
Daha zaman var cnm cokk arastircam :))
0 oy
(881 puan) tarafından
Trend yolda n besık aldım bugün çöpe attım çok pısmanım 2bucuk yıl önce almıstım oğlum ıcınde 3ay uyumadı heryerı döküldü benımkı büyük ahşap besıktı bı daha alırsam magazadan alırım asla internet uzerınden almam 
(229 puan) tarafından
Başka bakicam bende
0 oy
(513 puan) tarafından

image

Bundan canım 

(513 puan) tarafından
Bunlar daha kullanışlı yine kendin bilirsin tabi canım
(509 puan) tarafından
Bu anne yanına oluyir demi komsumda gelinim almş diyor açınca anne yani oluyor bumu acba aslında bu güzel yorumlra baktimda benimde fikrim önce küçüktü aslında bu güzel yatak odasında olur odasında 1 yaşında sonra konulur die dusunuyorum
(513 puan) tarafından
Canım bunun yanı asansörlü indirip çıkartılıyor yatağının yanına koyarsın indirip uyuyunca kaldırsın
(509 puan) tarafından
Çok güzelmiş bende bakkcam bi sağol cnm
(513 puan) tarafından
Rica ederim canım
0 oy
(6,338 puan) tarafından
Park Beşi tavsiye ederim uzun yıllar kullanır. 
(229 puan) tarafından
Onada bakicam cnm
(509 puan) tarafından
Park beşik baktm şimdi oda küçük olanalrda cikyor aynis Gülcan 58 atigiyla aynilari çıkıyor yani fatkli cikmiyor
0 oy
(15,200 puan) tarafından
İlk bebegimde park beşik aldım. Böyle sallanan küçük bişey almadım. Pişman oldum. 2. Bebeğimde farklı bı beşik kullandım. Aynısını bulsam atayım sana ama yok piyasada. Çok işime yaradı. Bu da işini görür. 6 8 ay ancak kullanırsın bunları ama.cok.is goruyo. Hayat kurtariyo bence. 
(229 puan) tarafından
Başka bakmaya calisicam
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Erken degil bence canim al kenarda dursun. 9 ay kullandik biz bunu 
(229 puan) tarafından
Sorun yasadinmi
(3,329 puan) tarafından
Yok canim yasamadim ben.
0 oy
(4,547 puan) tarafından
Benimde bu tarz var büyük beşiği kurdurmadim daha. Şimdilik güzel odalarda gezdirmekte kolay oluyo
(229 puan) tarafından
Sorun yaşıyor musun kayma düşme gibi
(4,547 puan) tarafından
Benim bebiş 2 aylık daha canım eşim ayağına bide attı çıkmasın diye ama 5-6 ay kadar kulanilir sonra diğer besige geçeriz diyorum
(229 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
(22 puan) tarafından
Sizin neyi begendiginiz onemli tabi ama bunun yerine bi tarafi acilan park yatak alirsaniz cok daha uzun kullanirsiniz. Bi tarafi acildigi icin anne yanida oluyor ben cok memnundum o yuzden nacizane fikrimi soylemek istedim.
(229 puan) tarafından
Teşekkürler canım bilgi verdin için
0 oy
(800 puan) tarafından
Büyüyen beşik al bence kızım 2 yaşına kadar öyle yattı şuan 4.5 yaşında büyüttük normal yatak olarak kullanıyo 
(229 puan) tarafından
Vallah ne güzel
(800 puan) tarafından
Kii daha da sığar ben 1.58 boyundayim bana boyu tam oluyor bazen kızımla beraber yatıyoruz
0 oy
(364 puan) tarafından
bence bundan alma hem yer kapliyo hem az kullanir bi tane anakucagi bide mobilya besik alirsan daha iyi
0 oy
(4,649 puan) tarafından
Cok ise yariyor ama 6aydan sonea skinti 
0 oy
(374 puan) tarafından
Bende almıştım kızıma çok memnunum kesinlikle al al cnm birsey olmaz kartinda geliyor kurulumun8 sen yapıyorsun kalsın köşede gittikçe hersey pahalı oluyor

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 112 göst.
0 oy
1 cevap 47 göst.
0 oy
0 cevap 30 göst.
25 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde nur55 (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 150 göst.
27 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Cem.re 123 (9 puan) tarafından soruldu

379,800 soru

11,369,140 cevap

34,852 kullanıcı

...