0 oy
993 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (200 puan) tarafından

Trendyol dan beşik almayı düşünüyorum ama bir yandan da cokmu erken diyorum daha beş aylık hamileyim bana fikir verin ürünün de fotoğrafını da oldu gibi ve hiç alan varmı alan varsa yardımcı olun lütfen 

image

50 Cevaplar

+2 oy
(1,540 puan) tarafından
Bunlard cok az sure yatabiliyolarlar. Belirli bi aya kadar sadece
(200 puan) tarafından
Kafam karışık o yüzden sizlere sormak istedim bide daha cokmu erken diye düşünüyorum
(9,502 puan) tarafından
Park beşik al canım İyiki almışım diyeceksin
-Reklam-
+1 oy
(1,176 puan) tarafından
Bu cok kullanışlı ben kullanıyorum
(200 puan) tarafından
Kafam çok karıştı anneler düşer diyor çok
(1,176 puan) tarafından
Çok şükür ben dusurmedim çocuğu
(1,176 puan) tarafından
Kiz büyüyünce yatamz o ayri büyük park besim dha iyi ayağa kalkmaya çalışır düşer Allah korusun aman ha en iyisi dikkat et sen canım
(200 puan) tarafından
Teşekkürler canım benim bilgilerin için
(1,176 puan) tarafından
Rica ederim canım benim cocuk büyüyünce de kullnsin büyüyen beşik aldi dedesi bize çok çok iyi
+1 oy
(166 puan) tarafından
Bende 23+4 günlüğüm 1 hafta sonra bende sipariş vereceğim bu tür ama aynısı diil benim zaten besigim var ama ahşap bunlar hafif die bende bundan istiyorum rahat oluruz en azından erken mi die soruyorsan bence diil ben herşeyimi hazır edip doğumu mu bekleyecegim zaten canım herşey tamam bitti diyorsun son anda bı eksik çıkıyor al bence ama 1 yaşından sonra bunda yatabilir mi bilmiyorum 
+1 oy
(1,832 puan) tarafından
Ben bundan bir de park yatak aldım. Belli bir süre sonra kontrollü şekilde bir buçuk yaşına kadar yatırdım. Evde her yere taşıdım çokkk kullanışlı.
0 oy
(5,228 puan) tarafından

Yarım saat önce sipariş ettim bakalım nasıl gelecek. Aynısı ama neden 799 du? 

Bende 5. Ayımdayım
(5,228 puan) tarafından
Amin canım seninde hayırlı olsun sağlıkla doğsun
Pahalanır diye aldım şimdiden. 1 sene idare etse yeterli benim için
(200 puan) tarafından
Hiç kunlandinmi sende ilkmi kunlancan
(5,228 puan) tarafından
Evet iki çocuğumada kullandım kırıldı 3. E hamileyim yenisini almam lazım çıkardım evden diğerini. Oda buna benziyodu
(200 puan) tarafından
Şimdi ne olcak kizmi erkekmi bebis
(5,228 puan) tarafından
Erkeğe benziyor dedi inşallah
0 oy
(2,104 puan) tarafından
Bunun yerine park yatak al derim canım bunu belli bir zaman sonra kullanamıyorlar bende nuna nın park yatağı var 13 aylık çok geniş hem en hem boy olarak 
(200 puan) tarafından
Teşekkürler bilgilerin için cnmm
(2,104 puan) tarafından
İki kademeli oluyorlar ilk kademe yenidoğan ve 6 ay sonra alta indiriyorsun canım benimki şuan 13 aylık ayağa kalkıyor içinde ona rağmen düşecek edecek korkusu yok
(12,524 puan) tarafından
Aynen kullanışlı baya. Kızım yurudu 11 aylikken bir yaşında Montessori yatak aldık rahat ettı oğlan da yuruyene kadar yatar inşallah
(2,104 puan) tarafından
Ay bizde de var Montessori yatak benim oğlan parmaklıkların arasından geçiyor hahahahahah kapı kullanmayı sevmiyor
(12,524 puan) tarafından
Her çocuk farklı tabi:)
0 oy
(704 puan) tarafından
Çocuk dönmeye başladı mı kenarlara tutunuyor dönmeye çalışıyor çıkmaya çalışıyor ben kullanıyorum şu an oğlum 5 aylık kenarlara tutunuyor zor yatırıyorum birkaç gün sonra hiç kullanmam imkanın varsa başka al bunu alma derim 
(200 puan) tarafından
Bakıcam artık bide bark yatak varmış
0 oy
tarafından
Ben bunu kızım ayaklanana kadar kullandım çok faydasını gördüm ama internetten almadım 
(200 puan) tarafından
Benim kardeşimin eside kunlaniyor çocuk 9 aylık oldu kunlanmaya devam ediyor
tarafından
Bende 9 buçuk aylıkken bıraktım çocuktan çocuğa değişir kardeşinde varsa bence alma onlar sana ödünç versin sende onun yerine park beşik var oda var bende çok rahat çok geniş
(200 puan) tarafından
Aslında doğru söylüyorsun gelinde demişti alma ben sana bunu veririm diye
tarafından
Tamam işte boşa para verme ne olacak yabancı da değil
0 oy
(544 puan) tarafından
Bunu 6 aya kadar anca kullanırsın canım bence park beşiklere bak daha uzun zaman kullanırsın
(200 puan) tarafından
Onada bakicam
0 oy
(221 puan) tarafından

Bunlar pek iyi olmuyor bıraz hareketlenince yanlara kayıyor ben 2 ay yada 3 ay zor kullandım sonra yanıma başka yatak yapmıstım 

Park beşik alabilirsiniz onunda sallanması zor sanırım
(200 puan) tarafından
Anne yanı istiyorum çok zor hangisi iyi bilmiyorum
(221 puan) tarafından
Ben sevmedim pişman oldum ben olsam park beşık alırdım çünkü biraz hareketlenince kaydı bi taraf ayağa kalktı bebek filesine yüzünü yaslamiş şekilde buldum herzaman
(200 puan) tarafından
Çoğu anneler bark beşik diyor
0 oy
(2,818 puan) tarafından
Bunu sakın almayin salladikca beşik kayıp gidiyor yan dönüyor devriliyor hiç sağlam degil
(200 puan) tarafından
En güzeli çingene yata hepsi sorunlu:)))
(2,818 puan) tarafından
Kuzenim aldı ama cocuk hareketlerinde uyduruk olduğundan beşik hemen yan yatıyor kayiyo
(200 puan) tarafından
En güzeli kendim gidip bakicam en mantıklısı
(2,818 puan) tarafından
Bu model alma
(200 puan) tarafından
Yok almam başka bakicam sağlam düzgün bisey
0 oy
(1,204 puan) tarafından
Bunları bi muddet kullanabiliyorsun o yüzden park beşik her zaman için daha kullanışlı ve uzun süreli kullanabiliyorsun 
(200 puan) tarafından
Onada bakicam artik
0 oy
(260 puan) tarafından
Bende Elele markasının park beşiği var aşırı memnunum. Anne yanı olabilmesi ve rahat 3 yaşına kadar kullanımı vs. avantajlarından
(200 puan) tarafından
Trendyol danmi aldiniz
(260 puan) tarafından
Direk sitesinden sipariş etmiştim
0 oy
(877 puan) tarafından
Daha farklı modelleri yokmuydu 
(200 puan) tarafından
Varda dedim sade olsun
(877 puan) tarafından
Kullanışsız gibi geldi bana ya
(200 puan) tarafından
En güzeli kendim gidip almak
(877 puan) tarafından
Ha aferin imkan varsa bak tabi
0 oy
(662 puan) tarafından
Benim kızım 1 yaşına kadar yattı bazıları 9 aylık 
(200 puan) tarafından
Sen nerden aldin
(662 puan) tarafından
Civilden almıştım direk magazasından canım
0 oy
(93 puan) tarafından
Bu üründen bnde aldım ama bebekliginde yatması için şuan kızım 9 aylık park beşikte almıştık ona yatıyor bu ürüne 7 ay anca yattı 
(200 puan) tarafından
Hiç gerek yok ozmn bu besiklerr
0 oy
(1,215 puan) tarafından
2 sene once 150tlydi bu besigin aynisini ogluma kullandim fiyati ne kadar artmış ya
(200 puan) tarafından
Malesef öyle ki
0 oy
(405 puan) tarafından

Ben şuan kullanıyorum başta vidalari ses çıkarıyor du yagladim artık ses yapmıyor çok kullanışlı her odaya taşıyabilirsin Bebek içinde çok rahat ama kaçıncı aya kadar kullanırım bilmiyorum 

image

(200 puan) tarafından
Sen nerden aldin uygulama danmi
(405 puan) tarafından
Trend yoldan aldım canım sekiz aylikken
0 oy
(416 puan) tarafından
Canim pişman olursun anne yani beşikler var onlardan kullan bence bunu oturma zamanı gelince düşüyor bundan o yüzden normal odada işte ben yere yorganı Serip o şekilde uyutuyor dün yanında olmadığım zaman düşmesin diye ama tavsiye etmiyorum bunu
(200 puan) tarafından
Anne yanı yazdimmi bunlar cikiyor
0 oy
(1,319 puan) tarafından
Alcaksan park beşik al bunda 5 aydan sonra yatamaz ve erken değil ne kadar erken alınırsa o kadar iyi diye düşünüyorum bende 5 aylığım oğlumunki olmasa bende alırdım ama oğlum hiç yatmadı o yüzden almıycam 
(200 puan) tarafından
Onlarada baktım baya uçuk fiyatalar ya
(1,319 puan) tarafından
Cnm 5 aydan sonra başkasına para verip alacağına bi kereden 3 4 yıl kullanabileceğin bişey almak daha mantıklı
(200 puan) tarafından
Oda var

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 45 göst.
0 oy
0 cevap 28 göst.
25 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde nur55 (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 147 göst.
27 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Cem.re 123 (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 67 göst.

378,267 soru

11,321,698 cevap

34,767 kullanıcı

...