0 oy
63 göst.
Diğer kategorisinde (259 puan) tarafından
Kizlar bugun kizim dizinin ustune oturdu hic elleşmedim sonra destek verdm ayaga kalkti sevindi baya  kac gundur tirmanip yürumek istiyor bize ayaklancakmi acaba 11 aya gidiyoruz artk nisan 15de yasina gircek emeklemedi hic poposuyla gitmeye başladi 1 aydir  1 hafadir falanda komanda gibiydi simdi popsunu kaldiirp normalde emekliyor

3 Cevaplar

0 oy
(1,998 puan) tarafından
Maşallah de kız nazar değmesin
(259 puan) tarafından
Valla 2 tane yasitimiz var biri komsu digeri eşimin dayisinn sidik yariştirircasina yurumuyomu onu yapmiyormu sinirm bozuluyor artk her cocuk başka ama heycanladik eşimle ilk adimlarini görmek nasip olsun  :))
-Reklam-
0 oy
(1,141 puan) tarafından
Benim kız da Nisan 17 de giricek yaşına bizim de aynı dizinin ustunde duruyo ama kalkmaya cesaret pek edemiyor ben yanındayken benden tutunup kendi kalkiyo
(259 puan) tarafından
Evet canim benm kizda oyle iste gel diyor bana tutunup kalkiyor yada yerde yuksek minder koydum az  heryerde geziyor diye ona tuyunuyor poposuju kaldrm diz ustunden ayaga kalkyo geri düşüyor :))
0 oy
(1,598 puan) tarafından
Zaten genelde yaşına az kala yürüyorlar canım benim oğlum da yaşından birkaç hafta önce yürümüştü sizinkide bu ay olmazsa öbür ay yürür Allahın izniyle 
(259 puan) tarafından
Masallah canim insallah bizimkide kolaycaa kalkar ben en cok tuvalet alistrmadan korkuyom beceremem diye

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 163 göst.
10 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,321 soru

11,415,373 cevap

34,966 kullanıcı

...