0 oy
77 göst.
Diğer kategorisinde (156 puan) tarafından
Merhabalar 27 günlük bebeğim hiç durmadan saatlerce ağlıyor ama öyle böyle değil doktora götürdüm sırf bu yüzden kolik dedi ilk oğlumda kolikti ama bu kadar ağlamazdı. Kim görse bir yeri ağrıyordur normal değil bu ağlama diyorlar öyle ki 5 saat kesintisiz aglayabiliyor 2 yaşındaki oğlumla ilgilenemez yemek yedirmez altını bile değiştiremez oldum 27 gündür neler çektiğimi bir ben bir Allah bilir. Sabretmeye çalışıyorum başka da çarem yok zaten sallıyorum gazını çıkarıyorum gaz damlası veriyorum rahat uyusun diye duş aldırıyorum yine yok altını açıp masaj yapayım diyorum kıyamet kopuyor morarana kadar ağlıyor. Bugün kayinpederim söyledi pipisinin ucu dar olabilir mi o ağrı yapıyor olabilir bir doktora götür kızım dedi yarın doktora gideceğim ancak bilen birileri vardır belki bu kadar ağlamasını sebebi bu olabilir mi yaşayan var mı. Bu arada günde 3 en fazla 4 çişli bez atıyoruz ancak bugün pipisini dokunurken sertlik geldi elime ve geri çekemedim zaten çok ağlıyor diye de korktum yarın doktor bakar diye düşündüm 

3 Cevaplar

0 oy
(1,233 puan) tarafından
Üç dört çişli bez atıyorsan normaldir pipisinin ucu darsa bu kadar yapamaz benim oğlumunda pipisinin ucu dardı doktora götürdüm doktor dedi çişini rahat yapıyorsa birşey olmaz
(156 puan) tarafından
Teşekkür ederim bilgi için yarın her ihtimale karşı yine götüreceğim
-Reklam-
0 oy
(280 puan) tarafından
Ablamın oğluda böyleydi doktor sünnet ettirin dedi. Sünnetten sonra çocuk rahatladı 
(156 puan) tarafından
Çok ağlıyor muydu peki yani ağlamasını artık ona bağlıyor gibiyim yarın yine götüreceğim tabi doktora
(280 puan) tarafından
Valla öyle böyle değil çok ağlıyordu acile bile götürüyordu bir yerimi ağrıyor diye çareyi sünnet ettirmekte buldu
(156 puan) tarafından
Hayırlısı umarım tek sıkıntımız odur 40 çıkmadan sünnet ettirecektim zaten doktor yarın aynısını derse hemen yaptırırım çok teşekkür ederim verdiğiniz cevap için
(280 puan) tarafından
Rica ederim inşallah tez zamanda geçer Rabbim yardım etsin şifa versin
(156 puan) tarafından
Allah razı olsun
0 oy
(348 puan) tarafından
Sunnet yaptir 
(156 puan) tarafından
Bugün doktora gideceğiz 40 çıkmadan yaptıracaktik zaten sünnet için gün alacağım

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 99 göst.
4 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Havva37 (240 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 35 göst.
23 Mart 2024 Diğer kategorisinde Sevdapolat (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 232 göst.
0 oy
14 cevap 244 göst.
2 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Nurgll (82 puan) tarafından soruldu