0 oy
243 göst.
Aile kategorisinde (1,393 puan) tarafından
Merhaba hanımlar eşimin kardeşi var 3 tanede çocuğu var eşi aldattıkça affetti adam halen üzüyor elimizden bişeyde gelmiyor siz karışmayın bidaha yapmıyacakmış söz verdi bana diye adamın hiç iyi tarafı yok ki içiyor dövüyor aldatıyor en azından polise git darp raporu al dedim onuda yapmadı durumuna çok üzüldüm bence affetmemek gerekiyor çocuklara yazık çok zor bir durum 

12 Cevaplar

0 oy
(1,393 puan) tarafından

En İyi Cevap
Hepinizden Allah razı olsun dua eder misiniz yuvasına mutluluk gelsin 
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Bazen gidecek yeri olmayan insanlar affettim diyor ve kabulleniuir maalesef 
(1,393 puan) tarafından
Ama çok üzülüyorum elimden hiç bişey gelmiyor dua ediyorum
+1 oy
tarafından
Kaynanlar olaya müdahale etmiyor mu alsınlar kızlarını yanlarına
(1,393 puan) tarafından
Kaynanalar yok malesef
tarafından
Ya vefat mı etti ee eşin müdahil olsun o zaman
(1,393 puan) tarafından
Abi karışmayın diyor kavga etmeyin diyor eşim 7 kardeş hepsi kızgın üzgün ama bizim kız bizi susturuyor malesef
+1 oy
(119,719 puan) tarafından
1 kere aldatildiysi akilli bi kadin cocugum var bahanesi altina siginip kabullenmez o anda acar davayi haa siz karismayin soz verdi vs diyip duruyosada isine oyle geliyo demekdir boyle durumdada ne halin varsa gor demek duser sizlere
(1,393 puan) tarafından
Ama görümcem çok sessiz ağzı var dili yok bunları hiç haketmiyor ama sınavı çok ağır geçiyor
(119,719 puan) tarafından
sinav degil bu lutfen bu durumu kadere alin yazisina sinava baglamayin 3 cocuk yapacka zekasi olan bosanacak kendi ayaklari ustunde duracak zekayada sahipdir yaoamaz edemez vs vs bunlar yapmamak icin bahane nice kadinlar var aslan gibi evlatlarinj okutup buyuten gorumcen istemiyosa kendi dusen aglamaz otursun katlansin kimseyede aldatildim diye mizmizlammasin
+1 oy
(354 puan) tarafından
Aslında affederek hem kendine hem de çocuklarına büyük bir haksızlık yapıyor kendisini düşünmese bile çocuklarının piskolojisini düşünmek zorunda aynı şey benim eltimin başına geldi çocukları resmen psikolojik olarak çökmüş durumda eltim dayanamadı buna gidip şikayetçi oldu şuan uzaklaştırma kararı vermişler adama yani gerektiği zaman uzak kalmak çok iyi bence onun bunu anlaması gerekiyor 
(1,393 puan) tarafından
İnşallah gerekirse bidaha konuşcam kendisiyle aklıma geldikce üzülüyorum
(354 puan) tarafından
Yani insan görünce etkileniyor ya
(354 puan) tarafından
Ben gördüm eltime nasıl vurduğunu gerçekten o zaman da hamileydim çok korktum eşim onları ayırdı polisler gelince beni de dışarı çıkardı şoka girmiştim resmen
(1,393 puan) tarafından
Rabbim yardımcıları olsun
+1 oy
(1,992 puan) tarafından
Kendini daha önemlisi kendi çocuğunu kendi düşünmeyeni sen düşünsen de hiç bişey yapamazsın ki. İstemeyen insana yardım edilmez
+1 oy
(473 puan) tarafından
Evlilikte ikinci bir şans verilmemeli işte çocuklar var diye şans veriliyor ama çocuklar o şiddetli ortamda daha da travma yaşıyorlar biten birşey mutlaka kesip attırılmalı kırılan bardaktan kimse su içemez dimi 
+1 oy
(1,573 puan) tarafından
Belki çaresizliktendr..

Bı arkadaşım var onun eşi de baya şiddet uygulamış defalarca aldatılmış bildiğin ******** bı tip yani ağzım açık dinledim neden ayrilmiyosn diyorum yapamam öldürür beni diyo eşi açık açık benden ayrilirsan öldürürüm seni demiş iki çocuğu var şimdi eşi cezaevinde eşiyle paylaşım yapiyo aklım almiyo hala
+1 oy
(390 puan) tarafından
Ben asla aldatan i affetmem kimsede affetmeemli bence yapan bir daha yapar benim de 3 çocuğum var eşimle tartışırız kırarız ederiz ama ona her zamn derim sen beni aldatırsa o gün bitersin oda bunu çok iyi bilir asla affetmem kimse kimseye muhtaç degil
+1 oy
(2,665 puan) tarafından
Evlilik ikinci bir şansı hak eder. Ama aldatma , hakaret ve şiddet olmadığı sürece.
+1 oy
(3,040 puan) tarafından
Yukarıdaki yazdıklarına göre zaten defalarca şans vermiş.Tabi ki her evliliknikinci bir şansı hak eder.Ama bu şansı kullanabilmek herkesin harcı değil.Enistenizde zaten defalarca kez tekrar etmiş.Hatta şekil değiştirip artarak devam etmiş.Gorumceniz 3 çocukla bir yere sigamayacagini biliyor haklı da ama haklı olup susmak yerine geçen süreyi aleyhine çevirmeyi şimdiye kadar ogrenmis olmalıydı.Kendine odaklanmaliydi hala geç değil, ona değil kendine şans versin illa barısacaksa zaman kazansın hazir olunca bir extrq sebebe ihtiyacı çok arkasına bakmadan çıksın gitsin o evden.Ayni sekilde davranarak farklı bir sonuç beklemek aptllik dan başka birsey değil açıkçası kendine gelsin artık.Hayati bir pisliğin elinde heba olmaya devam edecek yoksa.
+1 oy
(4,760 puan) tarafından
Valla canim gitmek isteyen oyle bir gidiyor ki coluk cocuk is guc bahane yani

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 472 göst.
16 Nisan 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 247 göst.
28 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
20 cevap 598 göst.
15 Kasım 2021 Aile kategorisinde Nagihannnnn (82 puan) tarafından soruldu
+1 oy
34 cevap 1,364 göst.
8 Nisan 2021 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,988 puan) tarafından soruldu

382,443 soru

11,449,949 cevap

35,025 kullanıcı

...