0 oy
183 göst.
Diğer kategorisinde (37 puan) tarafından
Kızlar malum ramazan geliyo davetler basliyo benim sıkıntım eşim herkesi yani benim tarafımdan herkesi yemeğe cagiriyo ama halamı da çağıralım dediğimde sinirleniyo ben ne onu nede kocasini sevmiyorum cagirmam onlari diyo ayıp olur diyom cagirmam da gitmem de diyo ustelesem huzurum kaçacak bana bı akıl verin napmaliyim 

6 Cevaplar

+2 oy
(1,560 puan) tarafından
Çağırma sende huzurun bozulmaktam kavga etmektense haklısın ayıp olur katılıyorum ayırmak olmaz ama öbür türlü eşinle sorun yaşıyorsun ben olsam evdeki huzurumu düşünürüm
(37 puan) tarafından
Çok ikilemde kaldım canım halamla yıldızları barışmadı zamanında düşük yapmama bile sebep olacaktı bu yüzden eşim istemiyo
(268 puan) tarafından
Pardon.... ????? Düşük yapmanıza sebep olacaktı ve siz hala onu cagirmayi mi düşünüyorsunuz? Ne yaptı ya ne etti bilmem ama bana böyle birsey olsa ben asla çağırmam. Eşin haklı.
(37 puan) tarafından
Haklı olduğunu biliyorum canım ama kendime yakıştıramıyorum ayıp olur diye
(1,560 puan) tarafından
Bencede katılıyorum bende öyle önemli bişey yok kendinden sevmiyor sandım düşük yapmana neden olacak birini neden evine davet edip eşinle bozuluyorsun eşin haklı
(37 puan) tarafından
Yıldızları hiç barışmadı zaten diğer halalarima saygıda kusur etmez ama bunu sevmiyo
-Reklam-
0 oy
(268 puan) tarafından
Hiçbirsey yapmayın. Eşiniz sevmiyorsa sevmiyordur. Empati kurun sizin sevmediginiz eşinizin akrabası illa gelsin derse eşiniz ne dersjniz ? Eğer yarın oburgun herkesi çağırdın da beni çağırmadin derse sende dersin davetler arkadaşlara gittik işte firaat olmadı falan dersin. Yada eşinle konuş 2 aileyi birden agirla. Öyle olunca arada kaynar hala vr enişte öyle geçip gider. Eğer onu da istemiyorsa zorla güzellik olmaz. 
(37 puan) tarafından
İstemiyo canım teyze tarafımda sıkıntı yok yeri gelir günlük çağırmak ister ama 3 halam var 1 tanesini hiç sevmiyo aksi gibi onunla da aynı sehirdeyiz
(268 puan) tarafından
Valla bacım. Herkesin evi ayrı derdi ayrı. Evinde huzur istiyorsan çağırma. Senin yerinde olsam fazla gidip de gelmem. Çünkü eşin sevmiyor. Akşam olunca kapıyı kapatıp eşinle birlikte kaliyorsun
(37 puan) tarafından
Öyle canım saol valla anlayan birilerinin çıkması ne guzel
0 oy
(9,007 puan) tarafından
Yani istemiyosa zorlama usteleme bence bayram da gider bayramlasir gelirsin 
0 oy
(286 puan) tarafından
Benim halam 9 köyü birbirlerine düşürür 10. Köyden de izler evlerden ırak yani seninki nasıl biri ona göre çağır eşinde halan saygı duymak zorunda sonuçta 
0 oy
tarafından
Eşimin gelmesini istemediği herkese söyledim gelmemesi gerektiğini. Düşününce eşime hak vermiştim. Muhakkak çağırmamak için sebepleri vardır durduk yere kimse kimseye düşman olmaz 
0 oy
(10,523 puan) tarafından
Eşin bişey görmüş ki sevmiyor cnm yani herkese saygı gösterip halana göstermiyorsa sıkıntı ben olsam cagirmam yani evdeki huzurum bozulacaksa

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 83 göst.
6 Mart 2024 Diğer kategorisinde Lorkelorke (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 82 göst.
6 Mart 2024 Diğer kategorisinde Lorkelorke (37 puan) tarafından soruldu
+1 oy
32 cevap 611 göst.
9 Nisan 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 364 göst.