0 oy
153 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (84 puan) tarafından
Kızlar tüyler için hamam otu tozu kullanan var mı acaba? Birkaç yerde okudum kullananlar çok memnun ama emin olamadım ben ya

10 Cevaplar

+1 oy
(1,206 puan) tarafından
Coook önceden belki de 10 yıl filan olmuştur kullandım:) cildimi aşırı tahriş etti ve kokusu berbattı bir daha tövbe ettim:)
(84 puan) tarafından
Bende kullanmiyım o zmn ya
(1,206 puan) tarafından
Bence hiç deneme canım, cildin hassassa bı de tahriş ediyor direkt
-Reklam-
0 oy
(2,605 puan) tarafından
Doğumda kullanmıştım doğumum sezeryanla oldu 
(84 puan) tarafından
İşe yarıyor mu peki
(2,605 puan) tarafından
Tüyler döküldü canim
0 oy
(310 puan) tarafından
Ben bir ara kullanıyordum ama öyle pis bir kokusu varki birde zararlı başta birşey olmuyordu ama sonra vücudumu yakmaya başladı hemde 1 haftada filan geri çıkıyor su an kullanmıyorum 
(84 puan) tarafından
1 haftaysa kullanmaya değmez ya
0 oy
(4,634 puan) tarafından
Anam benim yan daire yapiyor 2haftaya bir ben kokusuna dayanamiyorm o kadin nasil dayaniyor acaba.d
(84 puan) tarafından
O kadar mı kötü ya
0 oy
(1,185 puan) tarafından
Ben bir ara hamileyken kullandım ama çok kötü kokusu var aynı lağam gibi kokuyordu jilet gibi tekrardan çıkartıyordu evet çok güzel tüy döküyor ama aşırı pis çok zararlı olduğunu okumuştum 
(84 puan) tarafından
O zmn almıýayım ya
0 oy
(70 puan) tarafından
Aşırı pis kokuyor ve jilet gibi çıkarıyor yine hemen tüyleri.  jilet kullan daha iyi, o kimyasal hem sonuçta sürme vücuduna 
0 oy
tarafından
Felaket  kokuyor  valaha 2 güne çıkıyor klarda  ama kullanılır  yani 
0 oy
(106 puan) tarafından
Ben kullanıyorum şuan hamileyim bu süreçte de kullandım yani etkisi ağda kadar değil ama jilet gibi de değil biraz da tüy yapina bağlı. Jilette pütürlü gelir cildin mesela ama bunda biraz daha yumuşak oluyor çıkma süresi yaklaşık 1 hafta kadar ama zahmetsiz krem kvamina getir tüm nereye istersen sür gitsin. Evet kokusu var ama ben ağdaya dayanamıyorum mesela o yüzden katlaniyorum kokuya. İyi döküyor sonuç olarak temiz çıkıyor yani ben memnunum
0 oy
(361 puan) tarafından
onun yerine jilet kullan daha iyi
0 oy
(1,521 puan) tarafından
Aman aman 1 kere bende o iyi diyenlere inanip aldiydim kokusundan banyo da duramadim lağam kokusu var ya onun kokusu ney ki onun yaninda ,vucudumu tahriş ettigi cabası olmustu asiri yanık asiri kizariklik yapmisti uzak dur hiç yanina yaklasilcak bise degill 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 678 göst.
24 Haziran 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde Mevlanaa (4,859 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 344 göst.
12 Şubat 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Enesin_annesi123 (230 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 168 göst.
2 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Elif aydmeir (682 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 170 göst.
27 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,360 soru

11,355,524 cevap

34,830 kullanıcı

...