0 oy
168 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar ben gebeliğim boyunca ağdaya gitmedm virüsten dolayı korkyrm gitmeye hep jiletle idare edyrdm önceleri rahat alınıyordu şimdi göbeğm büyüdğü için tüylerimi  almkta çok zorlanyrm acaba hamam otu tozu kullansam herhngi bi sıkıntı olurmu ya ablalarm gebelikleri boyunca kullanmşlar acaba bendemi kullansm çok kolay alınıyor tüyler öyle siz de kullndnzmı heerhngi bi sıkıntı oldumu 

Gebelik haftası 36.3

6 Cevaplar

0 oy
(231 puan) tarafından
Ay bende şuan 35 haftaligim bende bhrda beklim herkes zararlı diyor korkuyorum ağda da olmuyir
tarafından
Ağdaya virüsten dolayı gidemyrm jilet te artk çok zorluyor 2 ablamda kullandı bende kullanim diyrm ama kararsz kaldm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yaa o çok kötü kokuyor 
tarafından
Bnm aldğm kokusuz cnm kokusu yok bide artk kış ayı oldğu için fazla kokuda vermez
0 oy
tarafından
Yengem kadın var o çok kullanıyor hatta burda kendisi gelirse söyler sadece kokusu azcik kötü o kadar
tarafından
:)))  ismini gizli tutuyoruz bebeğim ☺️☺️
tarafından
Bnm aldğm kokusuz cnm kokmuyor bide artk javalarda soğuk olduğu için fazla koku vermyr öyle daha kolay oluyr jilet artk çok zorluyor 2 ablamda kullandı gebelikleri boyunca
tarafından
Kullan kız ne olacak sanki dışa sürüyorsun sonuçta :) ne gibi zararı olabilir ki
tarafından
Yani deylmi öyle fazla da beklmyck deride
tarafından
O da iyi ilknurum❤❤❤
0 oy
tarafından
27 haftadan sonra doktorum kullanma tüy dökücü kremler otlar demisti
tarafından
Ya artk çok zorlnyrm almakta valla almasamda olmuyor alsamda olmuyr
tarafından
Eşine söyle bacm
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Hamilelikte zararı var mı bilmem ama o kadar ağır kokuyor ki. Rahatsız olabilirsin. Hatta ben bekarken kullanmıştım . Babam bu ne koku bu evde diye soyleniyordu

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 150 göst.
6 Mart 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Hayalerva (82 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 165 göst.
2 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Elif aydmeir (682 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 344 göst.
12 Şubat 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Enesin_annesi123 (230 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 677 göst.
24 Haziran 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde Mevlanaa (4,859 puan) tarafından soruldu

378,321 soru

11,323,397 cevap

34,775 kullanıcı

...