0 oy
190 göst.
Diğer kategorisinde (861 puan) tarafından
Kızlar eşim çeyrekli bileklik almış baya pahalli bende istemedim kızdım geri iade et dedim fazla diye parası kuyumcu iade alır mı bilen var mı 

11 Cevaplar

+1 oy
(3,344 puan) tarafından
Altında alış satış  farkı var o miktarda geri alır bozduryomussun gibi iade almaz parası fazla diye kizman da çok tuhaf olmuş altin almış düşünmüş almış yani parayı car çur etmemiş ki
(861 puan) tarafından
15 bin tl ve kredi kartından almış o yüzden
(3,344 puan) tarafından
Demekki ödeyeceğini düşünüyor
-Reklam-
0 oy
(3,090 puan) tarafından
Almazlar alsalar da çok değer kaybeder satıştan iade zannetmiyorum o yüzden kullan bence 
(861 puan) tarafından
Ne kadar kaybeder ki
(3,090 puan) tarafından
Valla çok işçilik düşüyor canım
0 oy
tarafından
15 bine. Nasıl bir ceyrek bileklik canm atsana merk ettim 5 tane ceyrek alıp taksaydn keske bozarken  yarı yariya  zarar
0 oy
(378 puan) tarafından
Kız altını buldun gerimi ver diyon al tak ne güzel eşin almış getirmiş sana cnm onunda hevesinj kırma tak gitsin 
(861 puan) tarafından
Aldı ama biliyorum bizim için çok para
(378 puan) tarafından
Olsun incelik yapmış eşin çok güzel bişey parası olup da almayan öküz erkekler var kırmayın birbirinizi
0 oy
(680 puan) tarafından
hediye alsalar suç almasalar suç demekki ödeyecekki almış adam
(861 puan) tarafından
Suç değil ama bizim için çok o yüzden
0 oy
(1,286 puan) tarafından
İade almaz bozduruyorsunuz gibi alır çerçeveli kısımdan işçilik düşer zarar edersiniz .hemen değilde bi süre bozdursanız en azından zarar etmezsiniz 
0 oy
(10,831 puan) tarafından
Kız bırak dursun çok değer kaybeder o
(861 puan) tarafından
Ne kadar eder ki
0 oy
(2,195 puan) tarafından
15 bin para verdiyseniz paranız iade şekli 75bin tl iade edilir bence iade etmeyin cok zarar edersiniz
(861 puan) tarafından
75bin derken
(2,195 puan) tarafından
Yedi bin beşüz tl
(861 puan) tarafından
O kadar da degildir
0 oy
(1,905 puan) tarafından
Canm suan bence elleme burak altin yukselise gecior yukseldgnde bozdurrsn cunku zincirli bilekliklerde cok zarar ediosun benm esim dogum hediyesi almis bilezige cevirmek icn bozdurdgmda 8bike yapms biz tbine bozdurdk okadr zarar ediosun yani bekle biraz enazndan alis parasini kurtarirsn
(861 puan) tarafından
Ne kadara bozdurdin
(1,905 puan) tarafından
Pardon canm orda farkli harfe basmisim 8bine yaptirdk 5bine bozdurdk 3bin zararmz oldu
(861 puan) tarafından
Anladım canım
0 oy
(229 puan) tarafından
15 bine nasol çeyrek bileklik o. Kenarları ipten mi bileğe takmak için, yoksa onlar da altın mı 
(861 puan) tarafından
Altın olandan
(229 puan) tarafından
O zmaan normal olabilir fiyatı, ip olandan aldım ben sadece çeyrek parası verdim. Ama şimdi gitseniz bile geri iade diye bir şey yok. Alım satım durumu var ya sen satarken düşükten alıyorlar değeri düşer satmayın dursun
0 oy
tarafından
Ben olsam iade etmezdim hevesini kırma. 
(861 puan) tarafından
Çok para benim için ve kızıma oda yapicam
tarafından
Ben erkeklere çok düşünceli kadın olma taraftarı değilim sonuna kadar zorluycaksın. Bende önceden senin gibiydim ama öyle kaybeden ben olduğumu farkettim. Artık aldırıyorum pahalı bişey alsada niye aldın demem böyle daha kıymetli oldum. Odayı taksitle alabilirsin aslında
(861 puan) tarafından
Evet ama işte üzülüyorum ay sonunu goremiyoruz kendim günlük işlere gidiyorum ama işte
tarafından
Günlük işler ne işi bak sende çalışıomuşsun tak koluna kendini ödüllendir işte
(861 puan) tarafından
Günlük iş işte

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 119 göst.
6 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Kuzey19 (399 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 225 göst.
21 Ağustos 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Alyakus (2,446 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 272 göst.
1 Mayıs 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 234 göst.
20 Mart 2024 Diğer kategorisinde Bizimkz12 (2,955 puan) tarafından soruldu

397,211 soru

11,880,351 cevap

35,996 kullanıcı

...