0 oy
85 göst.
Diğer kategorisinde (973 puan) tarafından
Doğum yapalı 16 gün oldu 4 dikiş düşürdüm masalalh diyim ödem oldum baya ağrı çektim 

Ama elhamdülillah travazol krem sürdüm dikiş düşen yerlere kaşıntıya iyi geldi 

Siz doktorunuza sormadan sürmeyin ama ben evde vardı doktor bana vermişti sürdüm 

Denedik iyi geldi hani bana

Başkasına iyi gelmeye bilir 

Her krem birde kızlar 16, günde dikişler geçmi düştü duş alıyorum ama iyice kurutuyorum orayı temizliğini yapıyorum peçete ile sürekli kuru tutmaya çalışıyorum doktor ıslak kalmasın dedi elimden geleni yapıyorum ama çok kaşınıyor dikişler düşecek ondan mı bilemiyorum 

Birde karnım da catlatlar var çok oldu onlar için ne öneriniz var geçmesini istiyorum biliyorum geçmeyecek ama biraz ola azalsa diyorum 

3 Cevaplar

0 oy
(2,201 puan) tarafından
16 günde 4 dikiş çok iyi benim 40 günü buluyodu dikişler. Çatlaklar zamanla renk tonu düzelcek başka nasıl geçiyo bilmiyorum ama. Travazolun içinde bi maddenin zararlı olduğunu biliyorum ama emzirme döneminde flan kullanılmaması gerek miş ya çok sürme bari 
(973 puan) tarafından
Ya anladım canım tamam sürmeyeyim
-Reklam-
0 oy
(1,176 puan) tarafından
İlk gebeligimde 12. Günde falan hiç dikiş kalmamıştı 2. Doğumda 50 günü buldu 
(973 puan) tarafından
Maşallah canım hayırlısı olsun bakalım ama kaşıntı var
(1,176 puan) tarafından
2.de bendede aşırı kaşınma oldu o iyileştiği için herlade canım
(973 puan) tarafından
İnslalah canı benim
0 oy
(1,228 puan) tarafından
Bol bol pansuman yap valla o kadar diyim kuru tutmayla benimki 40 i bulmuştu oturamaz olmuştum 
(973 puan) tarafından
Canım pansuman ne ile yapacağım doktor hiç pansuman ne yap demedi
(1,228 puan) tarafından
Batikonla gazlı bezle yapılan pansuman varya hani öyle yap diyorum bana da yap diyen olmamıştı bide benim ikinci dogumdu yani inan çok kötü olmuştum
(1,228 puan) tarafından
İlk doğumda da pansuman yap demişlerdi ozmn daha çabuk iyileşmiştim 20 25 güne bsym kalmamıştı
(973 puan) tarafından
Bqnada demediler antibiyotik vermiş doktor gerek yok dedi acildeki doktor
(1,228 puan) tarafından
İyilestigini hissediyorsan sorun yok ama ağrı sızı olursa mutlaka yap
Antibiyotik bana da verdiler de CEMPES diye şişkinlik yaptı sol tarafımda  bende kullanmadım valla doktora danıştım telefonda ama görmeden bsy diyemem dediydi öyle de kaldık valla

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 41 göst.
13 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Ayan (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 46 göst.
0 oy
6 cevap 147 göst.
0 oy
6 cevap 128 göst.
7 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayse Duran (59 puan) tarafından soruldu

384,863 soru

11,511,941 cevap

35,174 kullanıcı

...