0 oy
126 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (59 puan) tarafından
Oglum 28 aylık bi bucuk ay once denedim fakat yok lazimliga oturtamadm 5 dakkada bir goturmeme ragmen tuvalete  hic yapmadı 3 gun sonunda  pes ettim simdi tekrar  baslamak istiyorum ama lazimliga gel yapalim diyorum yine hayır diyor

6 Cevaplar

0 oy
(2,587 puan) tarafından
Tam zamanı 3 yaşından sonra verenler var öyle daha zor yani. Altına yapmasına musade etmelisin önce ne olduğunu, üzerini batirdigini vs öğrenmeli 
(59 puan) tarafından
Izin verdim 3 gun boyunca hep altına yaptı baktım soylemiyo zaten lazimligada oturmadi tuvalete ben tuttum o yuzden biraktım geri
-Reklam-
0 oy
(864 puan) tarafından
Ben de suan tuvalete alıştırmaya çalışıyordum aynı şekilde sürekli götürdüm yapmadı dün akşam kendisi gidip yapmış fazla üstelemeyin lazımlık yada tuvalete alışma süresi oluyor bence 
0 oy
(340 puan) tarafından
Bugün altı kuru kalktı diye başladım benimkide 2 buçuk yaşında halıları kaldırdım tuvalete götürdüm her seferinde 10 dakika sonra ya kakasını ya çişini yaptı ve bide ilginç şekilde yaptığı yerinde gösteyr ne yapcm bilmiyom 
0 oy
(515 puan) tarafından
Konuşan tuvaletle benim kızım 3 yaşında ogrendi çokta kolay oldu tavsiye ederim
0 oy
(1,493 puan) tarafından
Kız benim oğlan 4 bitecek Aralık'ta ama halen bezliyiz tuvalate gitmek istemiyo 
0 oy
(14,019 puan) tarafından
Klozet aparatı al bence ben onunla başladım çocuk tuvaletini görmediği için ve bizde oraya yaptığımız için korkmadan oturdu 29 aylıkken eğitim verdim bende ilk ay hep altına isedi sonra sonra düzene girdi 
(59 puan) tarafından
Klozetimiz yok evde malesef

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 99 göst.
14 Haziran 2021 Aile kategorisinde selindrn (185 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 180 göst.
5 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Alyakus (2,359 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 79 göst.
19 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde angello (28 puan) tarafından soruldu