0 oy
175 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (232 puan) tarafından
Kızlar. Artık pantolon tunik trençkot gibi şeyler giyinmekten çok sıkıldım. İslam'a uygun da değil. Artık etek elbise ve dışarıda giymek için ferace giymek istiyorum.  Ferace ise hep bakıyorum elbise tarzında var. Öyle değil ben dışarı kıyafet olarak bir ferace istiyorum. Düğmeli ya da fermuarlı olanlardan. Eskiden sanki daha güzel feraceler vardı şimdi bulamıyorum ya da artık eskisi gibi Güzel İslam'a uygun yok. Güzel şık İslam'a uygun satan bildiğiniz bir sayfa var mi? 

10 Cevaplar

0 oy
(232 puan) tarafından
Üste çıksın 
-Reklam-
0 oy
(522 puan) tarafından
Eminosbutik var. Feraceleri çok güzel ben çok beğeniyorum kumaş olarakta. Bir tane daha vardı ama adını unuttum ya evde olsaydım etiketine bakardım 
(522 puan) tarafından
Hah tamam buldum suhneva :)
(232 puan) tarafından
Kalıpları nasıl
(522 puan) tarafından
Bol kalıp. Zaten feraceler genellikle 1 ve 2 beden oluyor. 1 beden 36 dan 42 ye kadar uyumlu oluyor. Öyle çuval gibi duracak bir bollukta değil tabi. Ama öncelik olarak eminosbutigi tavsiye ederim gerçekten güzel feraceleri var
(232 puan) tarafından
Teşekkür ederim ♥️
0 oy
(7,662 puan) tarafından
Yade butik, eminelif, eminosbutik bunların feraceleri güzel
(232 puan) tarafından
Güvenilir siteler değil mi
(7,662 puan) tarafından
Evet.
0 oy
(2,119 puan) tarafından
Mevlana model Medine ipeği modelleri çok güzel. Onlara bakabilirsin.
0 oy
(187 puan) tarafından
Moda selvimde var canım çok güzeller bak istersen ben hem kışlık hemde yazlık feraseti ordan almıştım çok kaliteli 
0 oy
(712 puan) tarafından
Maşallah size ne kadar güzel bir düşünceniz var.. Rabbim layığıyla giyinip kuşanıp öyle davranabilmeyi nasip etsin.

Şöyle ki İslama uygun ferace diye bir şey aslında yok, İslama uygun olan tek şey çarşaf. Ahzab suresi 59. Ayette Mevla teala başları üzerinden sarkan tek parça bir kıyafetten bahsediyor.

Tabi ki her şey adım adım olur. Çok sevindim sizin adınıza :) Rabbim 2 cihan saadeti ihsan etsin :)
(232 puan) tarafından
İnanır misiniz ben eskiden carsafliydim. Sonra üniversite hayatı olunca bölüm de güzel sanatlar fakültesi olunca hocalar biraz değişik olduğundan dolayı mecbur kaldım diyebilirim. Halbuki hocalarimin hepsi islam ilim sahibi insanlardı. Ama hoş karsilamadilar beni. Böyle olunca nefis arkadaş ortamı derken çıkarmıştim. Sonra pantolona döndüm falan filan. Ama gerçekten çok sıkıldım. Evet pantolon rahat özellikle kış memleketinde yaşıyorum soğuk çok oluyor pantolon da bacağı sardığı için sıcak oluor rüzgara karşı daha iyiydi. Artık evli ve 5 aylık oğlan sahibi bir insanim. Eşimde artık biraz hanım hanımcık giyin sana öyle daha çok yakışıyor diyince nefsi biraz koretlmek istedim. Coğu elbiseleri dar olanlar kısa olan etekleri dolap uygulamasından sattım yerine güzel tesettüre uygun şeyler almak istiyorum. Bakalım inşallah bulacağım ☺️ :)
(712 puan) tarafından
Rabbim yolculuğunu tamamlatsın güzel kardeşim benim Allah yardımcın olsun :) İnşAllah Rabbimize layık kul oluruz, cennette görüşmek dileğiyle :)
(232 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(3,175 puan) tarafından

Bu tarz alabilirsin düğmeli değilde fermuarlı kullanıyorum ben 

Ande tesettür

Emare giyim 

Bu ikisinin ürünleri şahane 

image

(232 puan) tarafından
Fermuarlı kullanışlı mi
(3,175 puan) tarafından
Evet canım çok
0 oy
(351 puan) tarafından
kac bedensiniz
(232 puan) tarafından
Doğumdan önce 40. O zaman 68 kiloydum şimdi 69 kiloyum ama sanki 42 daha rahat oluyor gibi. Neden bilmiyorum kilom aynı ama elbise bedenim büyüdü.

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 996 göst.
8 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 167 göst.
0 oy
5 cevap 187 göst.
1 Nisan 2024 Diğer kategorisinde tontilos (517 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 79 göst.
11 Ocak 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ruya123 (470 puan) tarafından soruldu

378,395 soru

11,326,294 cevap

34,778 kullanıcı

...